Panenka Hannah baletka asiatka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evvy
Nováček 8 příspěvků 26.12.16 15:07
panenka hannah baletka asiatka

Ahoj, pokud máte chvilku, poraďte, prosím. Na základě pečlivého:) výběru jsem dceři koupila panenku od firmy Gotz za 2200kč. Hlavně kvůli všude chváleným vlasům. Panenku jsme česali asi dvakrát. Konce vlasů má už takové divné, vlasy zůstávají v hřebenu, několik jsem jich i lehce z hlavy vytáhla… Je to běžné? Panenku chci vyměnit, má na čele skvrnu od permanentní barvy:( Ale uvažuji, jestli ji nemám vrátit… což by dcera nesla těžce :?
Děkuji za jakékoli info. Překvapuje mě „kvalita“ této panenky. Jedno ucho má ošklivě vyseklé, na punčoškách byly zatrhlé nitky okamžitě, co je dcera sundala:(
No, ale jinak je opravdu krásná:)))
 Eva

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >