Reklama

Panenka Jessie - Příběh hraček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 09:57
Panenka Jessie - Příběh hraček

Sháním látkovou panenku Jessie z filmu Příběh hraček. Mají v některém hračkářství? Našla jsem akorát na objednání na netu a to nevím, jestli by se stihlo do vánoc, mají tam dlouhé lhůty. Nebo prodává třeba někdo? Díky moc

Reklama

Reakce:

Topgal
Stálice 79 příspěvků 11 inzerátů 01.12.17 17:33

Ahoj, já jsem ji loni taky sháněla, ale nikde v hračkářství jsem ji nesehnala, musela jsem objednat na internetu, syn tu pohádku miluje a Jessie musel mít :)
Vyšla mě na 500 kč včetně poštovného. Zkus to přes ten internet co nejdřív, třeba stihne dorazit před vánocemi.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >