Panenka Jessie - Příběh hraček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinelucik2011
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 2 inzeráty 01.12.17 09:57
Panenka Jessie - Příběh hraček

Sháním látkovou panenku Jessie z filmu Příběh hraček. Mají v některém hračkářství? Našla jsem akorát na objednání na netu a to nevím, jestli by se stihlo do vánoc, mají tam dlouhé lhůty. Nebo prodává třeba někdo? Díky moc

Reklama

Reakce:

Topgal
Stálice 75 příspěvků 18 inzerátů 01.12.17 17:33

Ahoj, já jsem ji loni taky sháněla, ale nikde v hračkářství jsem ji nesehnala, musela jsem objednat na internetu, syn tu pohádku miluje a Jessie musel mít :)
Vyšla mě na 500 kč včetně poštovného. Zkus to přes ten internet co nejdřív, třeba stihne dorazit před vánocemi.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama