Panenka Jessie - Příběh hraček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucik2011
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 01.12.17 09:57
Panenka Jessie - Příběh hraček

Sháním látkovou panenku Jessie z filmu Příběh hraček. Mají v některém hračkářství? Našla jsem akorát na objednání na netu a to nevím, jestli by se stihlo do vánoc, mají tam dlouhé lhůty. Nebo prodává třeba někdo? Díky moc

Reakce:
Topgal
Stálice 79 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 17:33

Ahoj, já jsem ji loni taky sháněla, ale nikde v hračkářství jsem ji nesehnala, musela jsem objednat na internetu, syn tu pohádku miluje a Jessie musel mít :)
Vyšla mě na 500 kč včetně poštovného. Zkus to přes ten internet co nejdřív, třeba stihne dorazit před vánocemi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >