Panenka na zkoušení přebalování atd., jakou?

Anonymní
18.2.21 20:27

Panenka na zkoušení přebalování atd., jakou?

Prosím omluvte anonym, okoli ještě neví, že čekáme.

Poradíte na jaké panence se dá nacvicit manipulace s miminkem, přebalování atd.? Byl to manžela nápad. dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1516
18.2.21 20:29
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 20:29

Ahojky skus panenku reborn ale je dražší a nebo baby Born

• Citovat
  • Nahlásit
8612
18.2.21 20:32

Si děláš prde. l, že jo? :roll:

Dnes se fakt množí kde co :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24792
18.2.21 20:32

Kašli na panenku. Počkej si na vlastní dítě. V porodnici tě zaškolí, ty pak proškolíš doma chlapa. Živé mimino je úplně něco jiného, než statická figurína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21261
18.2.21 20:38

Lepsi nez panenka je knizka od Evy Kiedroňové ohledne manipulaci s miminkem.

Na panenkach se ucilo prebalovat ve škole za komunistů - kolik manzelovi je let? :jazyk:
Ze by mu to poradila tchyne ci babicka? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
18.2.21 20:39

Na panence to opravdu nenacvičíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
18.2.21 20:43

Nechápu, že jsou někteří hnusní. Co je na tom špatného se dopředu připravit na správnou manipulaci s miminem? Ne každý měl to štěstí aby si to zkusil u příbuzných nebo kamarádů.
Autorko, něco podobného se řeší na předporodních kurzech, kde ukazují základní manipulaci s miminkem. Akorát nevím, jak to teĎ s těmi kurzy je. A pak je internet plný videí. Myslím že paní Kiedroňová má nějaká videa na internetu, kde se ukazuje co a jak.
Na nácvik přebalování vám bude stačit jakákoliv větší pana, klidně i nějaká komunistická hrůza. Ono s živým miminem je to stejně úplně o něčem jiném. Základ ti ukáží v porodnici a pak si sama přijdeš na to co a jak. Může se vám narodit maličké mimino, nebo nějaký pořádný kus a ta manipulace se bude muset přizpůsobit.
Ono natáhnout klasickou jednorázovku je úplně stupidně jednoduché. S látkovkama to může být horší, ale i ty se dneska dělají tak, že to člověk zvládne skoro poslepu.
Spíš než přebalování je lepší si nacvičit nějaké ty pozice na nošení, které miminu dokáží nějak ulevit a pomoct třeba při prdících a tak podobně.
Ty jsem si taky radši zkoušela s plyšákem, než jsem si troufla šoupat s vlastním dítětem :D Jako prvorodička jsem z toho taky měla vítr, ale není to nic katastrofálního. Vplujete do toho velmi rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17121
18.2.21 20:47

Nikdy jsem na ničem nezkoušela qji na dětech v okolí, ani chlap. V porodnici ukázali a stačilo to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
18.2.21 21:05

Panenku nepotřebuješ, živé dítě je stejně něco jiného, neleží bez hnutí s nataženýma nohama atd..
Vše se naučíš, je to intuitivní. Stačí zapojit mozek a selský rozum. Manipulace s miminkem chce trochu citu, ale neboj, dítě není ze skla.
Ještě tak kdysi, když se balilo do látkových plen a bavlněná košilka se přehýbala přes plenky, ale s papírovkami je to snadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
18.2.21 21:07

Že by zase troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
18.2.21 21:10

Když umíš i souložit, tak péči o miminko zvládneš. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21261
18.2.21 21:17
@topazio píše: Že by zase troll?

Dneska jsou trollí erupce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
18.2.21 21:19

Ja taky s mimcem nikdy nemanipulovala a na online predporodnich kurzech to proste nenauci, tak chapu ten strach, taky ho mam! ale ja tak nejak doufam, ze mi neco ukazou v porodnici a ze si na to clovek prijde intuitivne.. pro jistotu mam i nejake knizky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5908
18.2.21 21:24
@Anonymní píše:
Prosím omluvte anonym, okoli ještě neví, že čekáme.Poradíte na jaké panence se dá nacvicit manipulace s miminkem, přebalování atd.? Byl to manžela nápad. dekuji

hele kaslete na panenku fakt, mimčo je něco jiného. Taky jsem se bala, kdyz se narodil synovec měl 4,2kg, ani pochovat jsem ho nechtěla, byl tak maličký.. Za 7 měsíců se mi narodila 1,8kg holčička a
manipulace úplně v pohodě i manžel ji jako 4 denní koupal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat