Panenka pro 15měsíční holčičku

9.7.15 15:42

Panenka pro 15měsíční holčičku

Míle maminky ráda bych 15měsíční dceři pořídila panenku. Chtěla bych aby měla nějaké funkce, byla přiměřeně velká a nebyla těžká. Nepotřebujeme drahou a značkovou to třeba až bude mít z panenek větší rozum. Pokud by jste měly tipy budu ráda když poradíte.
Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1166
9.7.15 15:49

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že pro tak malé dítě je panenka s funkcí naprosto zbytečná. Vzala bych buď panenku s měkkým tělíčkem (dobře se s ní dětem mazlí) a nebo celogumovou panenku (s tou se zase může malá koupat). Nejlepší je jít do hračkářství a panenky si osahat, potěžkat ap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
9.7.15 17:12

My koupili naši dceři panenku Hamiro. Jsou to české panenky a mají i atest na dětské sliny. Akorát teda nemá funkce.

• Nahlásit
  • Citovat
19360
9.7.15 21:34

Dcera má od roku a půl baby annabell a je super, vydrží i její né moc šetrné zacházení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 22:54

Mé malé dceři jsem z bavlny ušila vlastní panenku, použila staré oblečení, aby hrála více barvami a nemůže se teď od ní odtrhnout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
10.7.15 07:30
@weyky píše:
Dcera má od roku a půl baby annabell a je super, vydrží i její né moc šetrné zacházení :palec:

ahoj, prosím tě, má tato panenka nějaké atesty? a kde je vyráběná? :kytka: my jsme taková „atestační“ rodina, kde to jen lze, tak na to dbáme, tak proto se tě ptám, kdybychom chteli do budoucna panenku kupovat. Děkuji za odpověd. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
10.7.15 12:39

@weyky A jakou máte? Mě zaujala z kolekce pojď si hrát. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
10.7.15 21:00
@brko píše:
ahoj, prosím tě, má tato panenka nějaké atesty? a kde je vyráběná? :kytka: my jsme taková „atestační“ rodina, kde to jen lze, tak na to dbáme, tak proto se tě ptám, kdybychom chteli do budoucna panenku kupovat. Děkuji za odpověd. :hug:

jejda, to jsi mě zaskočila :D ale je to pro holčičky od 2 let, tak snad nějaké ano :) dcerka jí nestrká do pusy..ale krásně si s ní vyhraje. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
10.7.15 21:02
@Reňule05 píše:
@weyky A jakou máte? Mě zaujala z kolekce pojď si hrát. :)

máme klasickou holčičku v růžovém koupili jsme jí normálně v hračkářství a dá se na ní pořídit hodně doplnků, ale sedí jí i oblečení pro mimča vel. 50 :palec: dcerku nejvíc baví krmit ji z lahvičky, pije totiž opravdu vodu, kterou pak pláče a hýbe u toho pusinkou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama