Pánevní dno, fyzioterapeut Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berev
Povídálka 50 příspěvků 12.02.18 16:48
Panevni dno - fyzioterapeut Praha

Ahoj, chci se zeptat, nevite o nejakemfyzio ktery cvici panevni dno? Dnes jsem byla na vysetreni a jeden sval mam uplne utrzeny a druhy natrzeny (po porodu) absolutne nic necitim kdyz mam zatnout svaly, vse mam povolene a pada mi dolu…byl mui doporucen fyzio. Ale soukromy a ja bych chtela statniho (jsem sama s detmi) nemate prosim zkusenost?

Reklama

Reakce:

tetaagáta
Kecalka 387 příspěvků 12.02.18 17:18

Kolapsem pánevního dna po porodu se zabývá p. Darina Kopřivová z POMADu vPraze na Vinohradech. Není na pojišťovnu, ale zato má velké úspěchy a peníze taky nejsou příliš velké - cca 1500,–. Pokud máš zájem, pošlu kontakt SZ.

Berev
Povídálka 50 příspěvků 12.02.18 21:11

@tetaagáta no ja prave hledam nekoho na pojistovnu…nemam moc penez ( jsem sama s detma) a je to hlavne dlouhodoby…1500 je za kolik navstev?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama