Reklama

Pánevní dno, fyzioterapeut Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berev
Povídálka 50 příspěvků 12.02.18 16:48
Panevni dno - fyzioterapeut Praha

Ahoj, chci se zeptat, nevite o nejakemfyzio ktery cvici panevni dno? Dnes jsem byla na vysetreni a jeden sval mam uplne utrzeny a druhy natrzeny (po porodu) absolutne nic necitim kdyz mam zatnout svaly, vse mam povolene a pada mi dolu…byl mui doporucen fyzio. Ale soukromy a ja bych chtela statniho (jsem sama s detmi) nemate prosim zkusenost?

Reklama

Reakce:

tetaagáta
Kecalka 391 příspěvků 12.02.18 17:18

Kolapsem pánevního dna po porodu se zabývá p. Darina Kopřivová z POMADu vPraze na Vinohradech. Není na pojišťovnu, ale zato má velké úspěchy a peníze taky nejsou příliš velké - cca 1500,–. Pokud máš zájem, pošlu kontakt SZ.

Berev
Povídálka 50 příspěvků 12.02.18 21:11

@tetaagáta no ja prave hledam nekoho na pojistovnu…nemam moc penez ( jsem sama s detma) a je to hlavne dlouhodoby…1500 je za kolik navstev?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >