Paní na úklid Brno - doporučení nebo brigáda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
337
16.1.22 17:05

Paní na úklid Brno - doporučení nebo brigáda

Ahoj holky :) hledám touto cestou spolehlivou paní nebo slečnu na úklid rodinného domu v Brně. Jednalo by se o pravidelný úklid a pomoc v domácnosti. Rozhodně nic náročného. Pokud by mezi vámi nějaká byla, která by měla zájem, budu moc ráda za zprávu, případně za doporučení někoho, s kým máte dobré zkušenosti.

Příspěvek upraven 16.01.22 v 17:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
16.1.22 17:16
@Nicole-7 píše:
Ahoj holky :) hledám touto cestou spolehlivou paní nebo slečnu na úklid rodinného domu v Tuřanech. Jednalo by se o pravidelný úklid a pomoc v domácnosti. Rozhodně nic náročného. Pokud by mezi vámi nějaká byla, která by měla zájem, budu moc ráda za zprávu, případně za doporučení někoho, s kým máte dobré zkušenosti.

Svůj svinčík by sis měla uklidit sama. Lidi jsou dneska líný, jedna hrůza. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
23039
16.1.22 17:22
@Floralys píše:
Svůj svinčík by sis měla uklidit sama. Lidi jsou dneska líný, jedna hrůza. :think:

hmm a ty víš že je to její svinčík? a nebo jestli není nemocná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
16.1.22 17:24

@Floralys
Ale no tak! Upřímně, tak nerada uklízím, že klidně půjdu na brigádu na kasu, a za vydělané peníze si najmu paní na úklid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:24
@ka2ka píše:
hmm a ty víš že je to její svinčík? a nebo jestli není nemocná?

Houby nemocná, líná je. A myslí si, že si za peníze může koupit všechno. A nejlíp Ukrajinku, aby to moc nestálo. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
23039
16.1.22 17:27
@Floralys
@Floralys píše:
Houby nemocná, líná je. A myslí si, že si za peníze může koupit všechno. A nejlíp Ukrajinku, aby to moc nestálo. :mrgreen:

tak lepší být línej než zlej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:30
@ka2ka píše:
@Floralystak lepší být línej než zlej ;)

To není zlý. Služku by madam nechtěla? Mám se přihlásit? :mrgreen: Ale mě by madam asi nechtěla, já kradu. :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.01.22 v 17:34

• Citovat
  • Nahlásit
2107
16.1.22 17:34

@Nicole-7 A pána nechceš. Dokonce ti i vybílim byt. Ani platit nemusíš :dance:

@Floralys no to chce ale nějakou pěknou aby z toho úklid měl něco i manžel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7768
16.1.22 17:35
@Floralys píše:
Svůj svinčík by sis měla uklidit sama. Lidi jsou dneska líný, jedna hrůza. :think:

To je dost omezený názor. Pokud vykonávám velmi odpovědnou činnost za např. 2000,– Kč na hodinu, tak je efektivnější se věnovat té činnosti a na ostatní si někoho najmout. Já si na autě také neměním brzdové destičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:35
@JiříkMazlík píše:
@Nicole-7 A pána nechceš. Dokonce ti i vybílim byt. Ani platit nemusíš :dance:@Floralys no to chce ale nějakou pěknou aby z toho úklid měl něco i manžel :lol:

No právě, vidím ji až do žaludku. Fujtajxl. :poblion:  :mrgreen:

Příspěvek upraven 16.01.22 v 17:44

• Citovat
  • Nahlásit
39032
16.1.22 17:37
@Zumpa píše:
To je dost omezený názor. Pokud vykonávám velmi odpovědnou činnost za např. 2000,– Kč na hodinu, tak je efektivnější se věnovat té činnosti a na ostatní si někoho najmout. Já si na autě také neměním brzdové destičky.

neřeš ji, od včerejška se tu projevuje jako pěkný hulvát, když použiju hezké slovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:38
@Zumpa píše:

Mám poměrně omezené názory, vím. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:41
@Zumpa píše:

Kdo má 2000 na hodinu? Ona? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Floralys
16.1.22 17:42
@vokishka píše:
neřeš ji, od včerejška se tu projevuje jako pěkný hulvát, když použiju hezké slovo

Já a hulvát? To snad ne.. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
39032
16.1.22 17:43
@Floralys píše:
Já a hulvát? To snad ne.. 8o

b.bec, ma.or, provokatér, hulvát. vyber si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek