Paní na úklid - byt a mateřská

Anonymní
2.4.17 10:36

Paní na úklid - byt a mateřská

Ahoj,
prosím o zachování anonymu… chodí sem známí…
No a teď už k tématu. Jsem na mateřské, dělám studium dálkově, do toho nám teď přibyla chata (musíme jít dohromady ať už co se týká úklidu, tak i těch ostatních věcí). No a mám doma dvě děti.
A prostě mi už nějak dochází síly a uvažuji nad paní na úklid…
Bydlíme v bytě, takže si asi někdo řekne, jak to nemůžu zvládat.
Co si myslíte o této situaci vy? :oops: :(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1794
2.4.17 10:40

Pokud nejsou problem finance, tak nevidim duvod proc ne.Je to jen vase vec, muzes se na kazdeho vykaslat. Nekdo ma z surovani smysl zivota, nekdo si radsi zaplati a venuje se jinym vecem, to je prece normalni.Muj chlap zas neni kutil a taky se nikdo nedivi, ze pozveme zednika :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 10:47

Neni na tom nic spatneho.Taky mam 2 dei, bydlim v byte a mam pani na uklid, co dochazi 1× tydne. Dlouho jsem tomu odolavala, a to mam spoustu kamaradek jeste bezdetnych, co uz uklidy davno maji. Nakonec jsem do toho sla a je to skvela vec.Mam cas na deti, kdyz prijde pani na uklid, sbalime se a vyrazime do ZOO. Samozrejme doma uklizim taky, peru, susim, luxuju atd.Ale tak jako ona bych doma teda nemela prostor uklidit. Takze za me :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
2.4.17 10:52

Je lepší požádat někoho o pomoc, než se totálně strhat. V tvém případě, kdy při mateřské ještě dálkově studuješ, je naprosto pochopitelné, že nemůžeš zvládat celou domácnost. K plno lidem, které znam, chodí pravidelně páni na úklid, většinou jedniu až dvakrát do týdne. My pro změnu máme dvě paní na hlídání, které se střídají. To se plno lidem také nelíbí, ale jinak bychom to nezvládli, takhle je i to pro nás nejlepší. Vykašli se na názory ostatních a jestli to vase finanční situace dovolí, poridte si někdo na úklid.

Příspěvek upraven 02.04.17 v 10:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.17 10:54

Díky holky. :* Asi do toho opravdu půjdu, aspoň jednou za 14 dní.
Nějak jsem si říkala, jak to vše zmáknu. Ale ta chata potřebuje fakt obří péči a mě už pak nezbývá síla tady na domácnost.
A hlavně chci mít čas na děti, ne pořád jen šůrovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11985
2.4.17 10:57

Ze je to tvoje vec. Nikdo to za vas platit nebude. Proc by ne. Dnes je to uz celkem standar a kdyby u dost ludi nebyl problem finance tak ji maji taky. Furt lepsi nez mit doma binec ve kterem se cloveku ani nechce fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
2.4.17 10:59
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosím o zachování anonymu… chodí sem známí…
No a teď už k tématu. Jsem na mateřské, dělám studium dálkově, do toho nám teď přibyla chata (musíme jít dohromady ať už co se týká úklidu, tak i těch ostatních věcí). No a mám doma dvě děti.
A prostě mi už nějak dochází síly a uvažuji nad paní na úklid…
Bydlíme v bytě, takže si asi někdo řekne, jak to nemůžu zvládat.
Co si myslíte o této situaci vy? :oops: :(

My mame garsonku a take bych uvitala pani na uklid když byl syn kolem tech 1-3 let…protože take mame chalupu kde je práce až nad hlavu a já radeji budu 6 hodin dělat na zahradě než 2 hodiny doma vytírat prach a žehlit…ted čekam druhý a pokud nejakou paní najdu tak bych toho využila…pro mě čas jsou peníze :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 11:00

Muzes to jen zkusit na generalni uklid a uvidis, ze se ti to zalibi.Taky do toho vseho cas od casu pracuju a ruzne studuju.Ten cas je tak vzacny a opravdu ho nechci travit uklidem.Mam kamaradku, ta denne uklizi sama, ma 3 deti, byt jak ze skatulky..ALE s detma skoro nikam nechodi.My jsme denne venku, na vyletech atd. Kazdy si sam voli, co mu vyhovuje vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26161

Myslim si to, že si klidně najmi i pomoc na úklid chaty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Mám dvě děti starší ( 22 měsíců ) dávám do školky, mladší ( 3 měsíce ) mám tedy doma, ale mám jak paní na úklid, tak firmu na mytí oken vždy pozvu jednou za čtvrt roku + zahradníka a kopu se do zadku a přesto v tom problém nevidím. Gita

• Nahlásit
  • Citovat
56925
2.4.17 11:02

Nechápu, proč už ho dávno nemáš - evidentně nejsou problémem finance.. co je komu do toho? i kdyby Ti uklízeli jen garsonku, je to Tvoje věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23154
2.4.17 11:23

Nesmis to brat, ze je to ostuda, ze vsechno nezvladas a nejsi superzena. Vrele doporucuji, obrovska uspora casu kdy se clovek muze venovat necemu smysluplnejsimu jako treba detem. Jen je tezke najit nekoho dobreho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 12:00

Nevim, co tu chces diskutovat :) Pokud nejsi v tisnive financni situaci a muzes si uklid dovolit, pak si ho zaplat.
Proc ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
2.4.17 12:08

Jasně, když na to máte peníze, život se má žít a ne šúrovat a strhat se,
a ještě dáš někomu vydělat, nevidím na tom vůbec nic špatného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59440
2.4.17 12:35

Taky nas tim nekdy uvazuju s jednim ditetem a plnym uvazkem, chodim domu 3× tydne v 18 a manzel po sobe sam nic neuklidi, natoz aby pomohl. Ale mela bych strach si pustit nekoho ciziho do bytu. Ted mi pripadne, ze jen uklizim dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama