Jak jste spokojeni s paní na úklid?

50
30.8.20 14:12

Pani na uklid, jak vyuzivate?

Uvazuji vazne o pani na uklid, kdo vyuzivate, kolik se v dnesni dobe cca pohybuji ceny? Platite pani za hodinu nebo pausalne za uklid? Jak casto k vam chodi a co vse uklizi v ramci bezneho uklidu? Jste u toho nebo jste vzdy mimo? Diky za sdileni zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24971
30.8.20 14:24

Platím na hodinu. Uklízí normálně, prach podlahy, koupelna, převlékne postele. Já předtím „uklidím“ naše věci. Chodí jednou týdně. Nežehlí, jde jen o ten větší hrubý úklid. Za ten klid doma mi to stojí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
30.8.20 14:25

Pracuji z domu, tudíž jsem vzdy doma, ale nemám problém nechat o samotě. Je u mne cca 8h tydne. Platim na hodinu 140Kč. Pracuje rychle. Vysaje, vytře, umyje koupelny, utře prach, uklidí kuchyň, když je potřeba. Pak žehlí. Vzdy se zeptá, jestli chci něco navíc. Naposled mi paní myla lednici. Najít skvělou paní na uklid není jednoduché. Měla jsem několik a asi jen polovina uklízela dobře. Mladý holčiny to většinou flákaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
30.8.20 14:28

@sediza odkud jste? Mohla byste mi, prosím, poslat na paní kontakt do soukromé zprávy? Kolik bere na hodinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
30.8.20 14:30
@Sarlotak píše:
@sediza odkud jste? Mohla byste mi, prosím, poslat na paní kontakt do soukromé zprávy? Kolik bere na hodinu?

Moje paní na uklid nikoho nového nebere. Je v důchodu, má jen mne a stačí jí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4794
30.8.20 14:33

Napíšu to z druhé strany.. :) Moje máma chodí uklízet starší paní v důchodu - vysává, vytira, nádobí umyje a uklidí, utre prach, když chce paní tak umyje okna, prevlekne postel. Takový prostě běžný úklid - je tam zhruba 2 hodiny +si dá s paní kafe, a dostane 250kc. Chodí tam zhruba 1× týdne, když něco hoří tak víckrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 15:41

Je to kumst nekoho spolehliveho, sikovneho najit. Pevne nervy!! Jdu vzdy pres tipy od znamych. Doporucuju si domluvit cas + pevnou cenu. Zazila jsem cilene pomaly uklid, aby si co nejvic vydelala… Jinou pani jsem pristihla pri kradezi meho obleceni… Po jine vsude zbyly drobky a prach… Dalsi nam zamorila dum potem, nepouzivala antiperspirant…
Pri prvnim uklidu jsem vzdy byla k ruce - co a jak, jake prostredky apod. Zkusena uklizecka se hned pta. Laik ci brigadnik tape, nema v tom zadny system.
Nase aktualni pani je extremne precizni. Vytira i boxy na hracky, zebra v topeni, bere troubu i plechy, prkynka… Zkratka ciperna duchodkyne, ktera se rada zabavi uklidem :lol:. Na druhou stranu casto marodi.
Jinak za standard beru - prach, vyluxovat, vytrit, povrchy, parapety, koupelny, wc, kuchyn vcetne trouby a mikrovlnky. Vecer pred uklidem to doma „nachystame“ - provozni bordel, hracky, mycka…

• Citovat
  • Nahlásit
50
30.8.20 17:35
@Anonymní píše:
Je to kumst nekoho spolehliveho, sikovneho najit. Pevne nervy!! Jdu vzdy pres tipy od znamych. Doporucuju si domluvit cas + pevnou cenu. Zazila jsem cilene pomaly uklid, aby si co nejvic vydelala… Jinou pani jsem pristihla pri kradezi meho obleceni… Po jine vsude zbyly drobky a prach… Dalsi nam zamorila dum potem, nepouzivala antiperspirant…
Pri prvnim uklidu jsem vzdy byla k ruce - co a jak, jake prostredky apod. Zkusena uklizecka se hned pta. Laik ci brigadnik tape, nema v tom zadny system.
Nase aktualni pani je extremne precizni. Vytira i boxy na hracky, zebra v topeni, bere troubu i plechy, prkynka… Zkratka ciperna duchodkyne, ktera se rada zabavi uklidem :lol:. Na druhou stranu casto marodi.
Jinak za standard beru - prach, vyluxovat, vytrit, povrchy, parapety, koupelny, wc, kuchyn vcetne trouby a mikrovlnky. Vecer pred uklidem to doma „nachystame“ - provozni bordel, hracky, mycka…

Super, diky, jak casto k vam prosim pani chodi a za kolik??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 18:33

@Mikinafes
Byly jsme domluvene na 5h za 650kc. Ve vysledku prijde v 8:30 a odchazi v 18h… Pry se u nas citi moc dobre, uklid zboznuje a stejne nic jineho na praci v duchodu nema. Da si se mnou kafe, koukne na fotky dcer, vylici mi akce v supermarketech :)… Chodi v den, kdy deti hlida tchyne a ja jsem cely den v kancelari s klienty. Jinak by to ale nebylo k zivotu. V lete jsme vzdy ten den jeli na celodenni vylet. Jednou manzel marodil a dost ho to omezovalo… Ale zase mame domacnost jako ze skatulky. Pani je poklad. Cely zivot si privydelavala uklidy, je to znat. Zna spousty vychytavek s octem apod. Doporucila mi nakoupit uklidove prostredky Merida.

• Citovat
  • Nahlásit
393
30.8.20 18:58

Nemáte někdo tip na šikovnou uklízečka z Prahy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
30.8.20 19:13
@Anonymní píše:
@Mikinafes
Byly jsme domluvene na 5h za 650kc. Ve vysledku prijde v 8:30 a odchazi v 18h… Pry se u nas citi moc dobre, uklid zboznuje a stejne nic jineho na praci v duchodu nema. Da si se mnou kafe, koukne na fotky dcer, vylici mi akce v supermarketech :)… Chodi v den, kdy deti hlida tchyne a ja jsem cely den v kancelari s klienty. Jinak by to ale nebylo k zivotu. V lete jsme vzdy ten den jeli na celodenni vylet. Jednou manzel marodil a dost ho to omezovalo… Ale zase mame domacnost jako ze skatulky. Pani je poklad. Cely zivot si privydelavala uklidy, je to znat. Zna spousty vychytavek s octem apod. Doporucila mi nakoupit uklidove prostredky Merida.

No zní to super:o), závidim… já dostala tip na paní, teda spíš slečnu…tak uvidím…ale už to naše domácnost vážně ocení:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama