Jak si v Praze najít paní na hlídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 06.11.14 14:50
Paní na úklid Praha doporučení

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem hledáte paní na úklid. Chodí ke mne dvě, jedné jsem pomohla postavit se na vlastní nohy a už jede jen úklidy ve svém okolí a spokojenost je jak u ní, tak u jejích klientů. Teď mne o totéž prosí druhá, ráda bych ji pomohla, ale nemám při svých starostech čas jen na ni. Šly jste výrazně po doporučeních, nebo jste hledaly i jinak - agentury atd.? dík

Reakce:
Black_Orchids
Závislačka 3836 příspěvků 06.11.14 15:20

Tak předně, dneska každá druhá ženská u nás v česku, co je z nějakého důvodu nezaměstnaná, se nabízí jako „paní na úklid“. protože mají utkvělou představu, že úklid přece zvládne každá… vždyť je to přece lehké, setřít podlahu a prach. uklízíme přece všichni…
naprostá většina z nich ale pořádně uklidit neumí! o žehlení ani nemluvím.
stran tvého dotazu: nejlepší paní na úklid jsem měla na doporučení známých, kteří už si dotyčnou paní náležitě vychovali. z agentur to byly jen ty, co si mysleli, že umí, a přitom neuměly nic.

tož tak

Bábrdl
Generální žvanilka 22831 příspěvků 06.11.14 15:26

Tak já mám trochu jiný názor než @Black_Orchids :lol: Podle mě uklidit fakt zvládne každá, bohužel je fakt, že na místa hospodyň se dnes vážně hlásí nejrůznější existence. A ty pak podávají dost nekvalitní výkon. Ne kvůli tomu, že by neuměly uklidit, ale chtějí to och.at. Ony si představují, že se nepředřou. Najít slušnou poctivou a pečlivou paní je těžké.

Já bych dala na osobní doporučení :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10669 příspěvků 06.11.14 15:43

Do budoucna budu asi hledat. A take zastavam nazor, ze ne kazdy umi uklizet. Takze dam urcite na doporuceni.
Lidsky by me nevadilo zamestnat pani, ktera potrebuje penize - naopak i kdyby si s sebou brala na uklid svoje dite. Jde mi spis o to abych po ni jeste nechodila s hadrem. A taky k ni chci mit duveru

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 06.11.14 15:53

@Black_Orchids Ano, to si právě myslím, moje paní na úklid jsou Ukrajinky a dělají to dlouhodobě, je to prostě jejich job, žádný občasný přivýdělek. Jsou vycepované, rychlé, ale taky jsem musela vzít třeba na začátku hadr a říct, že to chci tak. Právě myslím, že agentury jsou na nic.

eva333
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 06.11.14 15:56

@Šarlota4 Také nemyslím, že každý umí uklízet, každý má totiž jiný standard a představu uklizeného.

Kdyžtak mohu nabídnout svou paní na úklid, jak to čtu, bude nejlépe se pozeptat po známých, zda někoho nehledají, předpokládám, že Ukrajinky už dnes nevadí snad téměř nikomu.

Šarlota4
Extra třída :D 10669 příspěvků 06.11.14 16:05

@eva333 nam jednou ukrajinka uklizela a uklizeno bylo fakt dobre. Ale tahle neumela ani slovo cesky takze ta domluva byla hodne slozita coz mi vadilo. Jinak co se tyce narodnosti tak je mi to fuk.

Michaela2210
Povídálka 12 příspěvků 06.12.16 10:03
Hlídání děti

Ahojky, najde se tady někdo kdo hlídá děti? Mám 7mi měsíčního prcka a potřebovala bych pravidelně 2-3tydne vždy na cely den(10-22h) bohužel jsem na maleho úplně sama, tak musim do prace :roll: klidne i nejaky tip na někoho. Moc dekuji

lucienekova
Povídálka 40 příspěvků 08.02.17 09:23
@Black_Orchids píše:
Tak předně, dneska každá druhá ženská u nás v česku, co je z nějakého důvodu nezaměstnaná, se nabízí jako „paní na úklid“. protože mají utkvělou představu, že úklid přece zvládne každá… vždyť je to přece lehké, setřít podlahu a prach. uklízíme přece všichni…
naprostá většina z nich ale pořádně uklidit neumí! o žehlení ani nemluvím.
stran tvého dotazu: nejlepší paní na úklid jsem měla na doporučení známých, kteří už si dotyčnou paní náležitě vychovali. z agentur to byly jen ty, co si mysleli, že umí, a přitom neuměly nic.tož tak

Dobrý den, nemáte náhodou kontakt na paní na úklid? Praha. Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >