Paní učitelky, jak budete hodnotit na vysvědčení?

Anonymní
3.6.20 17:59

Paní učitelky, jak budete hodnotit na vysvědčení?

Milé paní učitelky, nastoupila jsem v lednu učit AJ na ZŠ, učím 2.stupeň a docházím učit AJ i na 1.stupeň. Nikdy jsem vysvědčení nepsala. Zatím nevím jak se známkami na vysvědčení. Budete na 1.i 2.stupni dávat hodnocení známkou? Dáváte u vás na 1.i 2.stupni ke známce i slovní hodnocení? Mám napsat tedy do Bakalářů známku? Nebo ještě někam (kam?) budu vyplňovat slovní hodnocení? Nemám zatím jak se zeptat ve škole, je tu děsný zmatek. Anonym osobní důvod, mám tu známé a mám důvod, aby nevěděli, že učím, má osobní věc. Dík moc :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21954
3.6.20 18:05
@Anonymní píše:
Milé paní učitelky, nastoupila jsem v lednu učit AJ na ZŠ, učím 2.stupeň a docházím učit AJ i na 1.stupeň. Nikdy jsem vysvědčení nepsala. Zatím nevím jak se známkami na vysvědčení. Budete na 1.i 2.stupni dávat hodnocení známkou? Dáváte u vás na 1.i 2.stupni ke známce i slovní hodnocení? Mám napsat tedy do Bakalářů známku? Nebo ještě někam (kam?) budu vyplňovat slovní hodnocení? Nemám zatím jak se zeptat ve škole, je tu děsný zmatek. Anonym osobní důvod, mám tu známé a mám důvod, aby nevěděli, že učím, má osobní věc. Dík moc :kytka: :kytka:

ano, u nás se hodnotí známkou, 1. i 2. stupeň. Do Bakalářů se píší známky, pak ještě vyplňujeme ručně klasifikační arch (ani nevím proč, když si to můžu z Bakalářů vytisknout).

Slovní hodnocení nevedeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32526
3.6.20 18:07

Tak hodnotit musíš tak, jak zbytek školy, to i snad museli říct. Pokud jsi nastoupila v lednu, bylo dost času, ne? NAvíc už i vysvědčení bylo v pololetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:10

@vokishka Pololetní jsem ještě nepsala, jinak bych se přece neptala

• Citovat
  • Nahlásit
32526
3.6.20 18:12
@Anonymní píše:
@vokishka Pololetní jsem ještě nepsala, jinak bych se přece neptala

Ale musela jsi ho vidět, na konci ledna byly porady. To je jedno, ale neříkej mi, že je ve škole tak strašný chaos, že se nemůžeš na mitutu zeptat kolegy. Nebo poslat mail.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:14

Píšu do bakalářů, pokud pracovali během koronakrize, tak budu hodně zlepšovat. Pokud nepracovali, přihorším. Ještě mají možnost teď od pondělka, když budou moci jít do školy, donést, co dělali a jsem ochotna známku zlepšit. Některří učitelé se chystají, že úkoly těm, co se flákali navalí v září :mrgreen: :pankac:
Anonym práce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:15

@vokishka Bude se to řešit na poradě, ráda bych však věděla jak je to jinde a ráda bych měla informace už teď. Snad ti má odpověď stačila. Zkrátka-v tuto chvíli to nevím, proto se ptám. Ve škole nejsem, jsem riziková skupina, učím online

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:22

Nasadím slepecký brejle, nejhorší kusy dostanou za 4, a ty ostatní nějak odstupňuju. Co chceš slyšet? S žádným slovním hodnocením se namáhat nebudu.

• Citovat
  • Nahlásit
24147
3.6.20 18:24
@Anonymní píše:
@vokishka Bude se to řešit na poradě, ráda bych však věděla jak je to jinde a ráda bych měla informace už teď. Snad ti má odpověď stačila. Zkrátka-v tuto chvíli to nevím, proto se ptám. Ve škole nejsem, jsem riziková skupina, učím online

Jako že učíš na škole od ledna a neseznámila ses s klasifikačním řádem vaší školy, který máte určitě na netu? To snad ani není možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:25
@hanka.br. píše:
Jako že učíš na škole od ledna a neseznámila ses s klasifikačním řádem vaší školy, který máte určitě na netu? To snad ani není možné.

Jdi rýpat někam jinam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:26
@Anonymní píše:
Nasadím slepecký brejle, nejhorší kusy dostanou za 4, a ty ostatní nějak odstupňuju. Co chceš slyšet? S žádným slovním hodnocením se namáhat nebudu.

U nás se údajně uvažuje i o slovn. hodnocení…Víc se poví na poradě, proto se ptám co jinde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 18:31
@Anonymní píše:
U nás se údajně uvažuje i o slovn. hodnocení…Víc se poví na poradě, proto se ptám co jinde

Kdo by se s tím patlal, když může opsat známky z pololetí, případně vylepšit. Já po těch letech vím úplně přesně, na kolik moji žáci umí.

• Citovat
  • Nahlásit
25873
3.6.20 18:38

Me by zajimalo, jak to bude s detmi, ktere nezvladaly pred koronou a domacimu uceni taky mnoho nedaly. To jako napr. u nas pujdou do druhe tridy prvnaci, co nectou a napocitaji stezi do desiti? :think:
Jako lituju ty ucitele v zari.
U nas snad kvuli tomu udelaji zdarma doucovaci krouzky. Ale pochybuji, ze tam budou chodit ti, co by to nejvic potrebovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50062
3.6.20 18:45

Typ hodnoceni stanovi vedeni skoly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24147
3.6.20 18:47
@Anonymní píše:
Jdi rýpat někam jinam.

Lepší odpověď nemáš, viď? Rýpání v tom nehledej, jenom údiv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat