Reklama

Panická ataka - mám se rozhodnout pro antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:16
Panická ataka - mám se rozhodnout pro

Dobrý večer všem :kytka:

Od června loňského roku trpím panickou atakou a doposud jsem žádná AD nebrala…v září už jsem na tom byla tak dobře, že jsem přestala chodit na terapie a myslela si, že mám vyhráno. Bohužel se mi to všechno na přelomu října a listopadu vrátilo a ještě v horším… :zed: Začala jsem chodit na terapie znovu, ale už to není ono. Dodnes bojuji sama se sebou, bez léků, beru Bachovy kapky, zkusila jsem to jako poslední možnost co mi může pomoct. Ale ani po měsíci není takový výsledek, abych vše bylo v pořádku. Rozhodla jsem se, že bohužel budu muset podstoupit léčbu AD. Jenže se hrozně bojím :,( Co to se mnou udělá? Jaká po nich budu? Budu po nich stejná, jako dřív? :nevim:

Budu ráda za vaše zkušenosti s AD.

Děkuji, Zuzana

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:21

Brala jsem je, ze stejneho duvodu,3roky a vse ok. zadna zmena (jen k lepsimu) a i po vysazeni ok.jen ale neprestavat s terapiemi, musite odhalit pricinu potizi. hodne stesti a nebojte se.
 K.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:25

Děkuji. Příčinu si myslím že vím, pramení to všechno z dětství, dospívání a i současný život…Mám toho hrozně moc. S terapiemi už nepřestanu nikdy, byla to největší chyba s tím skončit…třeba se mi to nemuselo vrátit zpátky. :?

viky23
Neúnavná pisatelka 16163 příspěvků 21.02.17 20:26

Braala jsem rok a pul a po vysazeni uz 3 roky ok. Sem tam to na me jde, ale nenecham se tim opet znicit :mrgreen:

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:33

@viky23 Děkuji za příspěvek. To je dobře, člověk tomu nesmí propadnou a nechat se tím pohltit :roll: :palec: Já mám největší strach z těch prvních dnů, jestli mi léky sednou a tak :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:33

Taky mi byla diagnostikovaná panická ataka, už je to 11 let 8o Antidepresiva jsem brala asi 7 let nyní jsem 4 roky bez nich a ťuk ťuk klepu na dřevo, ta mrcha se mi zatím nevrátila :palec: Jinak jsem brala AD Cipralex, zabral asi za 3 týdny. Nepřibírala jsem po něm, ani jsem se necítila oblblá. Takže se AD neboj, mě pomohly :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:35

Máte na spaní úplnou tmu? Neruší Vás pouliční záře světel? Někde jsem slyšela, že i to bývá příčina, člověk by měl mít na noc tmu, ne odraz světel, záři..

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:38

Tak to je super, vidím u všech, že AD jsou asi opravdu účinné a neškodné. Držím palce aby vše bylo ok a ta svině se už nikdy nevrátila :pocitac:

Je pravda, že mi pouliční lampy svítí, ale teprve si domeček zařizujeme a závěsy jsou v plánu :lol: Ale se spánkem naštěstí problém nemám, to jsem nesmírně ráda, že si aspoň ve spánku odpočinu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:40

Já beru antidepresiva už hodně let také na ataky. Zkoušela jsem po domluvě s doktorem už více krát vysadit, ale vždy to bylo špatný. Léky už budu brát celý život. Mě pomohly. Ze začátku jsem brala velké dávky, byla jsem několik dní oblblá, než si tělo zvyklo. Dnes beru jen půlku denně a ok

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:40

Já beru antidepresiva už hodně let také na ataky. Zkoušela jsem po domluvě s doktorem už více krát vysadit, ale vždy to bylo špatný. Léky už budu brát celý život. Mě pomohly. Ze začátku jsem brala velké dávky, byla jsem několik dní oblblá, než si tělo zvyklo. Dnes beru jen půlku denně a ok

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:43

Moc děkuji za příspěvek. Někdy se prostě nedá nic dělat a já si stojím za tím, že lepší celý život brát AD, než se utápět v zoufalství a bezmoci.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:48

A teď mě tak napadlo - budu s těmi AD normálně moct řídit auto? Neovlivňuje to nějak pozornost? Každý den jezdím do práce autem, to by bylo špatné kdybych nemohla řídit :roll:

Martassek
Kecalka 135 příspěvků 21.02.17 20:52

Ja jsem par tydnu zpatky resila tu samou situaci a po porade s lekarkou jsem se rozhodla, ze to jeste zkusim bez AD. Jsou totiz veci o kterych se moc nemluvi, jako napriklad, ze ti to uplne a nekdy i nenavratne zrusi sexualni zivot. Hodne lidi uvadi, ze jsou po teto strance uplne mrtvi… 8o A je spousta dalsich rizik. Ja te nechci odrazovat, ale dobre si to promysli a informuj se o vsech rizicich, nez do toho pujdes… :kytka:

viky23
Neúnavná pisatelka 16163 příspěvků 21.02.17 20:54

Taky jsem brala cipralex, jednu tabletku a pak jen pulku tabletky, a to jsem mela ataky asi od 19 let do 25 :roll: Jenze ja driv nevedela, ze je to psychicka nemoc nebo tak. Proste jsem si myslela, ze jsem magor a jedina na svete. Jak jsem je zacala brat tak jsem se citila trochu jako v jine dimenzi :mrgreen: Trochu se se mnou houpala zeme jakoby a necitila jsem se jako ve svym tele.Ale zlehka, nic co by se nedalo vydrzet :mrgreen: A ted jsem vic flegmous a nenecham se tim dorazit. A ja na tom byla dost blbe, nebyla jsem schopna jit sama ani 100m od baraku, hned me to bralo :roll: prestala jsem jezdit autem a chodit kamkoli sama, s nekym ani naznak paniky. Kdyz jsem mela jit na brigadu za roh do hospody, asi 200m dva dny jsem dopredu nespala z toho :roll: Po narozeni dcery jsem to vyresila a funguju jako normalno zdravy clovek, protoze diky tek ad jsem se konecne uzdravila :dance: Trpela jsem tolik let zbytecne

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:55

@Martassek Po sexuální stránce jsem mrtvá i teď, protože na to nemám sílu. To je právě to, čeho se bojím…aby mě to v něčem neovlivnilo. A jak dlouho poruchou trpíte? Mně to už připadá jako věčnost a opravdu už se hodně trápím…možná záleží na intenzitě každého toho problému, u každého je to individuální :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama