Panička porucha - už se z toho dostávám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 22:42
panicka porucha uz se z toho dostavam

Ahoj chtela bych se zeptat kdo ma skusenosti je my 19 let a mam panickou poruchu uz ji mam puk roku co se my narodil syn 8 mesicni neberu zadny prasky niic proste se z toho dostavam sama ale nekdy to proste mam myslite ze zmizne driv ze zacatku to bylo horsi ale ted uz ne nekdy to mam treba jednou mesicne driv sem mnela skoro kazdej den a ver te my nic prijemneho a ted prave odcestuju do cizini tak se trochu bojim mam strach ze se my to treba zhorsi :( :( :(

Reklama

Reakce:

Pifinka
Kecalka 432 příspěvků 13.04.18 23:59

Ahoj, je potřeba si najít něco, čím odvedeš pozornost když cítíš, že se blíží ataka. Musíš něčím zaměstnat mozek, třeba si zapnout v mobilu nějakou hru, zpívat si v duchu, nebo i nahlas písničku, taky hodně pomáhá dechový cvičení, najdi si o tom něco na internetu. Mně taky pomáhalo si říct, nojo, zase ataka, tak to prostě přečkám a ono to zase odejde, už jsem věděla co to je, jakej to má průběh a že to prostě přečkám a zase bude dobře, ale je to hnus, je mi líto, že to máš takhle mladá. U mně se objevila prvně v 18ti. Je to mrcha, vrací se ráda. Držím palce.

Anonymní  14.04.18 11:05

Dekuji za rady skousim se z toho dostat docela se my dari ale pak najednou zase se to objevi a furt si rikam zmizne to nekdy asi ne nevim hledala sem toho hodne na internetu ale proste kazdy ma svoji mysl jinou takze asi tak drzim ti taky palce a jak dlouho uz to mas?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama