Panička porucha - už se z toho dostávám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 22:42
panicka porucha uz se z toho dostavam

Ahoj chtela bych se zeptat kdo ma skusenosti je my 19 let a mam panickou poruchu uz ji mam puk roku co se my narodil syn 8 mesicni neberu zadny prasky niic proste se z toho dostavam sama ale nekdy to proste mam myslite ze zmizne driv ze zacatku to bylo horsi ale ted uz ne nekdy to mam treba jednou mesicne driv sem mnela skoro kazdej den a ver te my nic prijemneho a ted prave odcestuju do cizini tak se trochu bojim mam strach ze se my to treba zhorsi :( :( :(

Reakce:

Pifinka
Kecalka 473 příspěvků 13.04.18 23:59

Ahoj, je potřeba si najít něco, čím odvedeš pozornost když cítíš, že se blíží ataka. Musíš něčím zaměstnat mozek, třeba si zapnout v mobilu nějakou hru, zpívat si v duchu, nebo i nahlas písničku, taky hodně pomáhá dechový cvičení, najdi si o tom něco na internetu. Mně taky pomáhalo si říct, nojo, zase ataka, tak to prostě přečkám a ono to zase odejde, už jsem věděla co to je, jakej to má průběh a že to prostě přečkám a zase bude dobře, ale je to hnus, je mi líto, že to máš takhle mladá. U mně se objevila prvně v 18ti. Je to mrcha, vrací se ráda. Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 11:05

Dekuji za rady skousim se z toho dostat docela se my dari ale pak najednou zase se to objevi a furt si rikam zmizne to nekdy asi ne nevim hledala sem toho hodne na internetu ale proste kazdy ma svoji mysl jinou takze asi tak drzim ti taky palce a jak dlouho uz to mas?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >