Panický strach z otěhotnění

Anonymní
24.1.20 16:49

Panický strach z otěhotnění, je možné?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat… 20DC jsem měla nechráněný styk, kde se do mě neudělal. Za 3 dny jsem dostala menstruaci, cyklus mam obvykle 23-25 dnů dlouhý. Bolela mě prsa před menstruací jako vždy, ale vždy mi bolest vymizí s menstruací a tentokrát nepřestává až do teď. Říkala jsem si, ze je to pravdepodobne díky cystám v prsou, jelikož na ně trpím, nicméně jsem včera ( 12DC, teoreticky 4DPO) zaznamenala mírné špinění, které hned přešlo. Jsem velký stresař a neustále po posledním styku myslim na nechtene otehotneni az z toho omdlívám. Myslíte si, že je možné otěhotnění v tomto případě? Do menstruace mám ještě 12 dní. Děkuji za odpovědi a prosím vynechte poučky, jak jsem nezodpovědná, když tak vyložene nechci otěhotnět, stalo se to za velice špatných okolností. Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22039
24.1.20 16:53
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat… 20DC jsem měla nechráněný styk, kde se do mě neudělal. Za 3 dny jsem dostala menstruaci, cyklus mam obvykle 23-25 dnů dlouhý. Bolela mě prsa před menstruací jako vždy, ale vždy mi bolest vymizí s menstruací a tentokrát nepřestává až do teď. Říkala jsem si, ze je to pravdepodobne díky cystám v prsou, jelikož na ně trpím, nicméně jsem včera ( 12DC, teoreticky 4DPO) zaznamenala mírné špinění, které hned přešlo. Jsem velký stresař a neustále po posledním styku myslim na nechtene otehotneni az z toho omdlívám. Myslíte si, že je možné otěhotnění v tomto případě? Do menstruace mám ještě 12 dní. Děkuji za odpovědi a prosím vynechte poučky, jak jsem nezodpovědná, když tak vyložene nechci otěhotnět, stalo se to za velice špatných okolností. Děkuju.

Sex bez kondomu? Ano, můžeš. Jistotu ti dá lékař. Ale spíš bych se přikláněla k tomu, že nejsi a bolest je ze stresu nebo zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997
24.1.20 16:54

No tak ok stal se nechraneny styk a pilulka po nešla taky vzít když z toho máš takovou hrůzu? Je tam velmi malá pravděpodobnost, že by se to podařilo když si měla po styku MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
813
24.1.20 17:00

Tak při nechráněném styku je šance vždy, ale tady je tak neskutečně mizivá… u tebe tipuju ovulaci někdy hned po skončení menstruace. Není možné abys tedy otěhotněla. Když se hodíš do klidu tak se ti cyklus srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 17:01

Já vim, pilulku jsem si mela dat, do ted si to vycitam… jak rikam, bylo to dost v spatne situaci, kdy jsem vubec nepremyslela chytre a kvuli tomu ted akorat stresuju a vse si vycitam.. kazdopadne dekuju za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
22039
24.1.20 17:04
@Anonymní píše:
Já vim, pilulku jsem si mela dat, do ted si to vycitam… jak rikam, bylo to dost v spatne situaci, kdy jsem vubec nepremyslela chytre a kvuli tomu ted akorat stresuju a vse si vycitam.. kazdopadne dekuju za odpovedi.

Pokud to bylo znásilnění, jdi to nahlásit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10244
24.1.20 17:46

Nějak nerozumím těm poctum dc a dpo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 18:06

No jakoze jsem ted 12 den cyklu a teoreticky plus minus 4 dny po ovulaci, jelikoz mam kratky cyklus, tak mi vzdy vychazi takto brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
9879
24.1.20 18:45

Je tam šance ale úplně 00 nic..
Musela by to být sakra náhoda… musela by si mít ovulaci na víc se do tebe neudělal…
A í když by si měla ovulaci přesně ten den tak šance na otehotneni je kolem 20%.. my máme přerušovaný styk x let a nikdy jsme neotehotnela nijak jsme se nebránili jen si chlap dává pozor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10244
24.1.20 19:51
@Anonymní píše:
No jakoze jsem ted 12 den cyklu a teoreticky plus minus 4 dny po ovulaci, jelikoz mam kratky cyklus, tak mi vzdy vychazi takto brzo.

Takže styk kdy se ani neudělal měl být před 15 dny? Navíc byla i ms? A fakt si myslíš že můžeš být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 19:47

No vyděsilo mě to špinění..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 19:47

Každopádně, děkuju moc všem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama