Panovačná dcera mého manžela

Anonymní
4.6.20 18:37

Panovacna dcera maho manžela

Ahoj, je mi skoro 30 let. Děti žádné zatím nemám. Zato mám manžela který má skoro 40 let. Můj manžel má se svou ex 14ti letou dceru. Donedávna jsme bydleli s manželem sami 2 v bytě. Holka k nám vůbec jezdit nechtěla. Otce vídat taky nechtěla. Prý ho k životu nepotřebuje. (nemyslím si že by to bylo způsobeno rozchodem rodičů, rozešli se když dceři přítele byly 2 roky). Od 2 let až do nedávná k němu odmítala jezdit, manzel ji proto naposled viděl ve 2 letech. Když ji vyhledal na Facebooku a snažil se ji kontaktovat slečna si ho zablokovala. Když kontaktoval její matku ta neodpověděla. Vzali jsme si s přítelem hypotéku a postavili si barák. Jelikož se snažíme o miminko udělali jsme navíc jeden velký dětský pokoj (aby se dal rozpulit kdyby časem děti byly 2). Ovšem u stavby jsme s dcerou přítele vůbec nepočítali - proč taky když odmítala jakýkoliv kontakt. Asi 6 měsícu zpět jsme se do domečku přestěhovali. A 2 měsíce na to přišel šok. Nevím, kde dcera přítele zjistila naší adresu ani jak nás našla, ale jednoho dne u nás zazvonila s tím že je jeho dcera a že by ho chtěla vidět. Jednou jsme holku vzali do kina, pak na oběd, do zoo a na bazén. Viděla jsem ji tedy po 5 když se u nás znovu objevila s tím, že se k nám stěhuje, že si prý nerozumí s matkou. I když manžel byl proti mě bylo slečny líto - ani já neměla harmonický vztah se svou matkou a bylo mi líto ji říct že s námi být nemůže, navíc když jsme byli jen 2. Její matka s tím překvapivě souhlasila. Holka do te doby byla naprosto v pořádku, milá, slušná. Náš 1 obrovsky dětský pokoj jsme tedy museli rozdělit na 2. S čímž přišel 1. Zádrhel. Měli jsme 1 velký pokoj a holka nechápala že ho nemůže mít celý pro sebe. Proč jsme ho teda tak velký stavěli. A když už jsme ho takový postavili přece ji ho tak máme nechat. Nepomohlo ani vysvětlení že časem ji pribyde sourozenec a že ten bude potřebovat taky pokoj- tudíž z jednoho musí být 2. Což byl další problém. Proč budoucimu sourozeneci jsme postavili tak velký pokoj celý pro něj a teď ho nemůže mít ona sama pro sebe.. (podotýkám že po rozpuleni budou mít oba pokoje 3,75×4,50 takže nemá malý pokoj).neustále se nás snažila přesvědčit že ona stejně se chce v 18 odstěhovat i od nás a do té doby by sourozenec mohl být s náma v ložnici. Když odjela na víkend k babičce pokoj jsme rozpulili a její pokoj útulně vybavili. Místo toho aby byla nadšená že ma svůj nový pokoj urazila se… Ona nechce malý pokoj, chtěla ho tak jak byl. A od te doby je to stále horší. Už se teda neřeší pokoj, řeší se ale daleko větší blbosti. Proč nemůžeme mít roboticky vysavač a musí si svůj pokoj vysavat sama když u mamky měli roboticky vysavač. Proč nemáme myčku když u mamky byla. Proč by nemohla být venku do půlnoci, když u mamky mohla. Proč se musí zalévat zahrada, když stačí koupit zvlažovač. Stále na všechno samé připomínky, před odchodem do práce jsem ji poprosila ať pověsti prádlo až pračka dopere. Povesene nebylo - proč taky máme mít přece pračku se sušičkou a nemuseli bychom to věšet. Stále je jen drzá, sprostá. Ani s námi nekomunikuje, celý den leží v posteli s mobilem v ruce a když už ji někdo o něco poprosit tak nechápe proč by to musela dělat když stačí koupit něco co to bude dělat samo. Nakonec to stejně nikdy neudělá. Stále je něco špatně, vařené jídlo ji nechutná ona by raději kfc nebo mcdonald. Když začínalo jaro řekla jsem ji ať si objedná nějaké boty a jarní bundicku že ji to zaplatím. Nic mi neřekla a do týdne mi přišel balík za 11 000. Když jsem tento balík odmítla převzít zacla zas vyvádět že něco jen naslibuju a pak nic. Pořád po nás chce nějaké peníze. Manžel ji dává kapesné 3000 měsíčně. Jenže slečna každý den chce minimálně 500 protože jde s kamaradama ven, když nedám je zas drzá a protivná. Vím že je to manželova dcera, ale celou dobu ho ignorovala tak nechápu čeho se snaží tímto docílit. Je drzá s ničím nepomáhá, dělá si co chce. Když se ji řekne že v 9 ma být doma přijde stejně až se ji zachce. Celý den je zalezla v pokoji a nedejbože jak do toho pokoje někdo vejde.. „co zase chceš?“ „proč mi tu furt chodíš?“ opravdu jsem se ji snažila dlouho pochopit ale tohle je na mě už vážně moc. Ani se mnou ani s manželem nemluví a když se snaží manžel tak ji podle jejich slov zas jen otravuje. Takže manžel už taky ztratil veškery zájem s ní navazovat kontakt. Myslíte že časem toto přejde? Je mi líto holku zas vyslat k její matce, ale už ji mám opravdu po krk :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10761
4.6.20 18:42

Tady je pouze jedno reseni. Poslat ji zpet k matce. K vam muze na navstevu a jako navsteva bude respektovat chod vasi domacnosti. Drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
4.6.20 18:45

Neodstehuje se sama kdyz ji prestanete davat kapesne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
4.6.20 18:46

To je jednoduchý, nedavejte ji prachy dokud nezačne doma pomáhat a chovat se slušně. Jako 3 tis měsíce 14 leté holce 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
4.6.20 18:46

Jasně bych ji řekla, že takhle to nebude a tečka. Že má dva týdny na to, aby se srovnala a jinak zpátky k mámě. Kapesný maximálně 1000 a pokud se nehodlá chovat normálně, tak ať maže za mámou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20718
4.6.20 18:49

Uprimne tvuj chlap je peknej jouda. Predpokladam, ze je tak blbej, ze ji ty jeji rozmary mimo kapesne sponzoruje. S nim bych si teda asi neporidila ani morce, natoz dite. Z velke casti sklizi, co zasel. Se slecinkou bych hodne rychle vybehla.At si jde za maminkou, kdyz tak touzi po mycce. :mrgreen:

Příspěvek upraven 04.06.20 v 18:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1495

Je bych ji vyšlo zpět už dávno. Na to bych fakt zvědavá nebyla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10761
@Tyna15 píše:
Jasně bych ji řekla, že takhle to nebude a tečka. Že má dva týdny na to, aby se srovnala a jinak zpátky k mámě. Kapesný maximálně 1000 a pokud se nehodlá chovat normálně, tak ať maže za mámou

Ty jo, to jsem docela krkovicka, kdyz 13letemu synovi davame jen 250 :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3863
4.6.20 18:50

U vás trpí, u mamky je dobře. Tady není co řešit. Ať kde k matce a vas může navštěvovat. Sama vám to naznačuje. Vyhověte jí. U vás by měla žít podle vašich regulí. Když ji to nevyhovuje, má kam jít. Nedělej si z toho hlavu. Ona si ji taky nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6436
4.6.20 18:51

Nedavejte ji penize a ona sama odpluje k matce za myckou a robotickym vysavacem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 18:53

@Helca83
To si nemyslím, od matky odešla protože se s ní opravdu nesnese, protoze po ni prý matka stale řve a dává ji domácí vězení a když šla do práce tak ji kolikrát prý v bytě zamkla aby ona nemohla ven. A prý ji i bije. Zas podle matky ji doma zamykala protože nebyla schopna nic udělat a někdy prý nedošla domu i 3 dny. Jenže podle mě se ona nesnese snad s nikým když na všechno má plno připomínek :nevim: takže těžko říct jestli je opravdu chyba na straně matky :nevim: nás by ani nenapadlo ji zamknout nebo ji zbit a stejně dělá toto

• Nahlásit
  • Citovat
22515
4.6.20 18:54
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi skoro 30 let. Děti žádné zatím nemám. Zato mám manžela který má skoro 40 let. Můj manžel má se svou ex 14ti letou dceru. Donedávna jsme bydleli s manželem sami 2 v bytě. Holka k nám vůbec jezdit nechtěla. Otce vídat taky nechtěla. Prý ho k životu nepotřebuje. (nemyslím si že by to bylo způsobeno rozchodem rodičů, rozešli se když dceři přítele byly 2 roky). Od 2 let až do nedávná k němu odmítala jezdit, manzel ji proto naposled viděl ve 2 letech. Když ji vyhledal na Facebooku a snažil se ji kontaktovat slečna si ho zablokovala. Když kontaktoval její matku ta neodpověděla. Vzali jsme si s přítelem hypotéku a postavili si barák. Jelikož se snažíme o miminko udělali jsme navíc jeden velký dětský pokoj (aby se dal rozpulit kdyby časem děti byly 2). Ovšem u stavby jsme s dcerou přítele vůbec nepočítali - proč taky když odmítala jakýkoliv kontakt. Asi 6 měsícu zpět jsme se do domečku přestěhovali. A 2 měsíce na to přišel šok. Nevím, kde dcera přítele zjistila naší adresu ani jak nás našla, ale jednoho dne u nás zazvonila s tím že je jeho dcera a že by ho chtěla vidět. Jednou jsme holku vzali do kina, pak na oběd, do zoo a na bazén. Viděla jsem ji tedy po 5 když se u nás znovu objevila s tím, že se k nám stěhuje, že si prý nerozumí s matkou. I když manžel byl proti mě bylo slečny líto - ani já neměla harmonický vztah se svou matkou a bylo mi líto ji říct že s námi být nemůže, navíc když jsme byli jen 2. Její matka s tím překvapivě souhlasila. Holka do te doby byla naprosto v pořádku, milá, slušná. Náš 1 obrovsky dětský pokoj jsme tedy museli rozdělit na 2. S čímž přišel 1. Zádrhel. Měli jsme 1 velký pokoj a holka nechápala že ho nemůže mít celý pro sebe. Proč jsme ho teda tak velký stavěli. A když už jsme ho takový postavili přece ji ho tak máme nechat. Nepomohlo ani vysvětlení že časem ji pribyde sourozenec a že ten bude potřebovat taky pokoj- tudíž z jednoho musí být 2. Což byl další problém. Proč budoucimu sourozeneci jsme postavili tak velký pokoj celý pro něj a teď ho nemůže mít ona sama pro sebe.. (podotýkám že po rozpuleni budou mít oba pokoje 3,75×4,50 takže nemá malý pokoj).neustále se nás snažila přesvědčit že ona stejně se chce v 18 odstěhovat i od nás a do té doby by sourozenec mohl být s náma v ložnici. Když odjela na víkend k babičce pokoj jsme rozpulili a její pokoj útulně vybavili. Místo toho aby byla nadšená že ma svůj nový pokoj urazila se… Ona nechce malý pokoj, chtěla ho tak jak byl. A od te doby je to stále horší. Už se teda neřeší pokoj, řeší se ale daleko větší blbosti. Proč nemůžeme mít roboticky vysavač a musí si svůj pokoj vysavat sama když u mamky měli roboticky vysavač. Proč nemáme myčku když u mamky byla. Proč by nemohla být venku do půlnoci, když u mamky mohla. Proč se musí zalévat zahrada, když stačí koupit zvlažovač. Stále na všechno samé připomínky, před odchodem do práce jsem ji poprosila ať pověsti prádlo až pračka dopere. Povesene nebylo - proč taky máme mít přece pračku se sušičkou a nemuseli bychom to věšet. Stále je jen drzá, sprostá. Ani s námi nekomunikuje, celý den leží v posteli s mobilem v ruce a když už ji někdo o něco poprosit tak nechápe proč by to musela dělat když stačí koupit něco co to bude dělat samo. Nakonec to stejně nikdy neudělá. Stále je něco špatně, vařené jídlo ji nechutná ona by raději kfc nebo mcdonald. Když začínalo jaro řekla jsem ji ať si objedná nějaké boty a jarní bundicku že ji to zaplatím. Nic mi neřekla a do týdne mi přišel balík za 11 000. Když jsem tento balík odmítla převzít zacla zas vyvádět že něco jen naslibuju a pak nic. Pořád po nás chce nějaké peníze. Manžel ji dává kapesné 3000 měsíčně. Jenže slečna každý den chce minimálně 500 protože jde s kamaradama ven, když nedám je zas drzá a protivná. Vím že je to manželova dcera, ale celou dobu ho ignorovala tak nechápu čeho se snaží tímto docílit. Je drzá s ničím nepomáhá, dělá si co chce. Když se ji řekne že v 9 ma být doma přijde stejně až se ji zachce. Celý den je zalezla v pokoji a nedejbože jak do toho pokoje někdo vejde.. „co zase chceš?“ „proč mi tu furt chodíš?“ opravdu jsem se ji snažila dlouho pochopit ale tohle je na mě už vážně moc. Ani se mnou ani s manželem nemluví a když se snaží manžel tak ji podle jejich slov zas jen otravuje. Takže manžel už taky ztratil veškery zájem s ní navazovat kontakt. Myslíte že časem toto přejde? Je mi líto holku zas vyslat k její matce, ale už ji mám opravdu po krk :nevim: :nevim:

A tvůj muž a její tatínek místo toho, aby holce dal pravidla, tak se tetelí, že si ho dceruška najednou zamilovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 18:54
@Tyna15 píše:
Jasně bych ji řekla, že takhle to nebude a tečka. Že má dva týdny na to, aby se srovnala a jinak zpátky k mámě. Kapesný maximálně 1000 a pokud se nehodlá chovat normálně, tak ať maže za mámou

Tisicovku??? Ctrnactilety holce??? 8o Na co jako :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 18:55

@cecetka
Manžel ty 3000 platil do teď na alimentech a stejně ty 3000 co on poslal matka dala ji. Tak teď ji je manžel taky dává ale s tím že si má kupovat oblečení sama za ty 3000. Což ona nějak nedokáže pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
20718
4.6.20 19:00
@Anonymní píše:
@cecetka
Manžel ty 3000 platil do teď na alimentech a stejně ty 3000 co on poslal matka dala ji. Tak teď ji je manžel taky dává ale s tím že si má kupovat oblečení sama za ty 3000. Což ona nějak nedokáže pochopit.

Tak ji zkrouhnete kapesne na 300 mesicne a kupte hadry v Pepcu. Treba bude spokojenejsi, princeznicka.
A muzickovi bych bachorky o tom, ze k nemu dite od dvou let nechtelo asi teda nezrala. Kdyz rodic chce, tak si u takto malych deti styk zajisti. A pokud je dobrym otcem i pred rozchidem, tak dobrym otcem zustava a dite k nemu ma vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama