Pánská jízda a já hysterčím :-(

Anonymní
20.8.20 15:37

Pánská jízda a já hysterčím :-(

Ahoj holky,
omlouvám se, že jako anonym, ale máme s manželem společný počítač a náhoda je jak se říká blbec. Ať nechodím kolem horké kaše, v podstatě vše řečeno už v názvu diskuze. Abych to trochu uvedla na správnou míru, tak manželé jsme 6let. Manžel nikdy nebyl na nějaké pánské akce a jízdy, občas si zajde s kamarády na pivo, ale opravdu na ty dvě a za chvíli je doma. Občas vyjede třeba s kamarády na motorku, někdy do hor atd. Vždy jsem mu věřila, nikdy nic nezakazovala. Jde o to, že jak jde čas, tak samozřejmě se vztah postupně mění, z bláznivé zamilovanosti vzniká upřímný vztah založený na důvěře, respektu a lásce. Tak to bylo díkybohu za to i u nás. Vymizelo samozřejmě takovéto jiskření, objevil se jistý stereotyp a tím myslím i v posteli. A teď poslední dobou, tak najednou náš vztah opravdu obživl… Vlastně nevím čím se to stalo, ale oba jsme zase byli bláznivě zamilovaní, toho druhého plnou hlavu, opravdu jak druhé líbánky a tím myslím i v sexu :andel: A najednou právě v téhle době mi najednou doma oznámí, že by chtěl jet s klukama (ano opravdu s klukama - svobodní, bezdětní, věkově s mým manželem, jen takoví co se zatím odmítají usadit) na tři, čtyři dny do zahraničí. Na otázku proč zrovna s nimi (běžně se vídá s jinými „kluky“, většinou jsou to naši společní přátelé, mají rodiny, děti…) a co tam budou dělat, jako zda to má něco společného třeba s horami nebo jinými věcmi které manžela zajímají, začal tak divně mlžit a že prostě pánská jízda. Takže jsem to shrnula tak, že se tam jedou ožrat jako prasata a lovit ženský… Na to on řekl, že co si to o něm myslím a že teda nikam nepojede, když mi to vadí… Jsou to tři dny a doma je dusno. Ne z jeho strany, naopak on se snaží komunikovat, navázat, tam „kde jsme skončili…“, ale mě to nějak nejde. Spadla jsem z toho růžovýho obláčku, na kterém jsem zase po dlouhé době seděla a nejde se mi vrátit do toho stavu, než přišel s tímhle bezva nápadem. Nejhorší je, že vím, že se chovám jako kráva, nejspíš to i tady slíznu, že vyvádím jak pitomec a kazím to hezké mezi námi :-( A vůbec nejpitomější na tom všem je, že jsem si jistá, že kdyby to bylo naopak a já za ním přišla, že jedu s holkama na eurovíkend nebo někam, ještě nás všechny doveze na letiště, pak nás zase vyzvedne a upřímně mi popřeje ať to užiju… Takže se omlouvám, že prudím ještě tady, ale nějak to muselo ven. Za případné reakce budu ráda a moc děkuji všem za přečtení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8169
20.8.20 15:43

Dej mu vězeňskou kouli na nohu a přivaž ho k topení :roll: :roll: :roll: :roll:

Pánská jízda se většinou rovná : jedeme se ožrat… A co jako? To je takovej šílenej problém?
Celkově jsem asi nepochopila o co ti jako jde. A asi čekal tuto hysterickou reakci. Tak proto radši mlžil. Věděl co přijde.
Pak ti řekne, že nepojede a ty jsi nasra. ná dál? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
20.8.20 15:46

Nerada to píšu, ale tohle ehm partnerské oživení bývá právě neklamným znakem, že je na obzoru někdo třetí… a ty to zřejmě podvědomě tušíš taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
20.8.20 15:47

Jak tě prosím tě napadlo, že jedou lovit ženský?
Buď jsi paranoidní, nebo s ním máš už nějakou podobnou zkušenost, protože tohle mi nepřijde jako normální reakce ve spokojeným vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Trošku chápu. Přítel taky naštěstí chodí jen na pivo, má motorku a prostě taková ta poklidnější zábava. Každopádně někteří jeho/naší kámoši jezdí třeba do Prahy za kurvama nebo do Nizozemska za trávou, takže zase celkem chápu obavy. A pokud mlži ohledně cílů výpravy, tak chápu tvoje obavy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

@Šmoulice Zakladatelka :D Díky za přečtení a podporu, hezký den.

• Citovat
  • Nahlásit
239
20.8.20 15:48

To je to nejhorsi co muze byt, takhle vyvadet. Musis to vypustit z hlavy a proste na to nemyslet.
Jemu poprat at si to uzije a hotovo.
Takhle jsem ja vyvadela pred 13 lety 😃 dneska by me to nenapadlo.
Pochybuju, ze ma v hlave jak si uzije s jinyma, proste se odreaguje a vrati se domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 15:49
@ropucha 02 píše:
Nerada to píšu, ale tohle ehm partnerské oživení bývá právě neklamným znakem, že je na obzoru někdo třetí… a ty to zřejmě podvědomě tušíš taky…

U nás bylo nejvíc sexu a projevů lásky za 20 let vztahu v době, kdy měl manžel milenku a já to nevěděla…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@ropucha 02 píše:
Nerada to píšu, ale tohle ehm partnerské oživení bývá právě neklamným znakem, že je na obzoru někdo třetí… a ty to zřejmě podvědomě tušíš taky…

A nebo věděl o tomhle vyleze už dlouhou a jen si chtěl přichystat půdu 😁

• Citovat
  • Nahlásit
5321
@ropucha 02 píše:

Presne tak, Ontar ted taky blazni jako mladik. Tak jsem mu pro jistotu prorezala gumy na fichtlovi, zabavila duchod a treti zuby a jak se mi drzi u baraku.

Příspěvek upraven 20.08.20 v 15:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874

Tyjo, co na to napsat. Chováš se hrozně a uvědomuješ si to. Manžela lituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10764
20.8.20 15:50

Upřímně, já bych teda nadšená taky nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27682
20.8.20 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
omlouvám se, že jako anonym, ale máme s manželem společný počítač a náhoda je jak se říká blbec. Ať nechodím kolem horké kaše, v podstatě vše řečeno už v názvu diskuze. Abych to trochu uvedla na správnou míru, tak manželé jsme 6let. Manžel nikdy nebyl na nějaké pánské akce a jízdy, občas si zajde s kamarády na pivo, ale opravdu na ty dvě a za chvíli je doma. Občas vyjede třeba s kamarády na motorku, někdy do hor atd. Vždy jsem mu věřila, nikdy nic nezakazovala. Jde o to, že jak jde čas, tak samozřejmě se vztah postupně mění, z bláznivé zamilovanosti vzniká upřímný vztah založený na důvěře, respektu a lásce. Tak to bylo díkybohu za to i u nás. Vymizelo samozřejmě takovéto jiskření, objevil se jistý stereotyp a tím myslím i v posteli. A teď poslední dobou, tak najednou náš vztah opravdu obživl… Vlastně nevím čím se to stalo, ale oba jsme zase byli bláznivě zamilovaní, toho druhého plnou hlavu, opravdu jak druhé líbánky a tím myslím i v sexu :andel: A najednou právě v téhle době mi najednou doma oznámí, že by chtěl jet s klukama (ano opravdu s klukama - svobodní, bezdětní, věkově s mým manželem, jen takoví co se zatím odmítají usadit) na tři, čtyři dny do zahraničí. Na otázku proč zrovna s nimi (běžně se vídá s jinými „kluky“, většinou jsou to naši společní přátelé, mají rodiny, děti…) a co tam budou dělat, jako zda to má něco společného třeba s horami nebo jinými věcmi které manžela zajímají, začal tak divně mlžit a že prostě pánská jízda. Takže jsem to shrnula tak, že se tam jedou ožrat jako prasata a lovit ženský… Na to on řekl, že co si to o něm myslím a že teda nikam nepojede, když mi to vadí… Jsou to tři dny a doma je dusno. Ne z jeho strany, naopak on se snaží komunikovat, navázat, tam „kde jsme skončili…“, ale mě to nějak nejde. Spadla jsem z toho růžovýho obláčku, na kterém jsem zase po dlouhé době seděla a nejde se mi vrátit do toho stavu, než přišel s tímhle bezva nápadem. Nejhorší je, že vím, že se chovám jako kráva, nejspíš to i tady slíznu, že vyvádím jak pitomec a kazím to hezké mezi námi :-( A vůbec nejpitomější na tom všem je, že jsem si jistá, že kdyby to bylo naopak a já za ním přišla, že jedu s holkama na eurovíkend nebo někam, ještě nás všechny doveze na letiště, pak nás zase vyzvedne a upřímně mi popřeje ať to užiju… Takže se omlouvám, že prudím ještě tady, ale nějak to muselo ven. Za případné reakce budu ráda a moc děkuji všem za přečtení.

Odvez ho na letiště a popřej mu šťastnou cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
20.8.20 15:52
@ontarova.stara píše:
Presne tak, Ontar ted taky blazni jako mladik. Tak jsem mu pro jistotu prorezala gumy na fichtlovi, zabavila duchod a jak se mi drzi u baraku.Příspěvek upraven 20.08.20 v 15:50

Zkus i elektrický ohradník, nejen, že bude doma, ale ještě to může i jiskřit :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 15:52

@ropucha 02 Zakladatelka, díky za reakci. Upřímně mě tohle nenapadlo, vážně… To oživení začalo právě když byl taky pryč na pánské jízdě. Začal mi nějak psát zamilovaný vzkazy, no skončilo to psaním pěkných čunáren :mrgreen: :andel: a vlastně mi pak doma řekl, že se mu chlapi se kterými byl smáli, že je furt na mobilu místo aby byl s nimi. Od té doby to bylo mezi námi opravdu jak na začátku… tak mě to fakt zarmzelo, že zase chce jet někam pryč s klukama se kterýma nikam nikdy nejezdil. Navíc, to jsem do úvodního příspěvku nenapsala, časově to máme dost složitý. Oba máme náročnou práci, často se doma ani bohužel nepotkáme (směnný provoz), do toho děti, takže společně strávené chvilky, když navíc se podaří zařídit i hlídání pro děti, tak to je opravdu výjimečně a je to vzácné…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama