Pánská jízda - sexuální apetit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 14:58
Pánská jízda - sexuální apetit

Ahoj děvčata obracím se na vás se svým poměrně choulostivým problémem. S přítelem je nám oběma 29 a jsme spolu něco přes dva roky. On jezdí každý rok s bratrem, bratranci a asi dvěma dalšími kamarády na čtrnáct dní na pánskou jízdu na chatu jednoho z nich. Ty dva roky předtím pokaždé když se vrátil tak to byl v ložnici zkrátka fičák ale letos je doma už čtyři dny a pořád ještě nic. Je mi to zkrátka divný. Ptala jsem se co se děje a prý se jenom musí aklimatizovat po příjezdu. Sex je u nás celkem často ne že bychom byli takový nymfomani ale prostě ho máme rádi. Dokonce jsem se ptala i skorošvagrové a manželky jeho bratrance a ty mi shodně řekly že u nich to vypadalo „jako když se chlap vrátí po čtrnácti dnech“. Už vážně nevím jak si to vykládat. Chová se celkem normálně nechci hned podezřívat z nevěry ale je mi divný že chlap jeho věku je už skoro tři týdny bez sexu a nevadí mu to když jindy už po dvou dnech dolízá že už to nemůže vydržet. Tak se chci zeptat i tady jestli se s tím někdo nesetkal nebo jak je to u někoho jiného. Díky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Lorry1
Kecalka 110 příspěvků 27.07.19 15:25

Mozna se mu nechce v tech vedrech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 15:27

Napadlo mě to ale normálně jede vedra nevedra

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 27.07.19 15:28

No, tak divny to je… po třech týdnech, ne, ze ne.

Mika.ella1
Kecalka 188 příspěvků 27.07.19 15:29

Jinak se chova jak? Toto je jedine „jine“ chovani?

Stevia
Závislačka 3774 příspěvků 27.07.19 15:31

A byl opravdu s nimi?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1717 příspěvků 27.07.19 15:32

Vedra nevedra, u nas to delame bez ohledu na pocasi. Treba tam zlity jak dogy delali kraviny a treba mu omylem nekdo slapnul na pe*o. Kdyz to delate jinak ob den, divny by mi to bylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 15:34

Připadá mi že tohle je jediné jiné chování teda spíš ničím jiným si nejsem jistá. A opravdu byl s nimi ukazoval mi kvanta fotek.

ivašot.
Echt Kelišová 8418 příspěvků 27.07.19 15:36
@Anonymní píše:
Připadá mi že tohle je jediné jiné chování teda spíš ničím jiným si nejsem jistá. A opravdu byl s nimi ukazoval mi kvanta fotek.

A co nějaký zdravotní problém?

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 27.07.19 15:40

Však to nemusí být hned nevěra. Třeba si tam v klidu ujasnil, co mu ve vztahu schází. Pokud něco. Sice je to chlap, ale není to jen penis. Třeba má z něčeho depku. Zeptej se ho a když o tom nebude chtít mluvit, tak mu dej čas. Navěky to trvat nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 15:41

@ivašot. No jo ale zase že by tak naráz. Předtím bylo všechno v pohodě.

Jako je mi z toho fakt smutno, jestli mu něco není. Navíc já taky nejsem z kamene a těch čtrnáct dní pro mě taky není lehký vydržet takže i to mě mrzí.

Mika.ella1
Kecalka 188 příspěvků 27.07.19 15:45

No a kdyz zacnes ty tak te odmitne?

ivašot.
Echt Kelišová 8418 příspěvků 27.07.19 15:46
@Anonymní píše:
@ivašot. No jo ale zase že by tak naráz. Předtím bylo všechno v pohodě.Jako je mi z toho fakt smutno, jestli mu něco není. Navíc já taky nejsem z kamene a těch čtrnáct dní pro mě taky není lehký vydržet takže i to mě mrzí.

Zdravotní problém klidně může vzniknout během 14 dnů…Jinak klidně to může být něco závažnějšího, jak píše @Čičorečka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 15:48
@Mika.ella1 píše:
No a kdyz zacnes ty tak te odmitne?

Jo řekne to o té aklimatizaci

ivašot.
Echt Kelišová 8418 příspěvků 27.07.19 15:52
@Anonymní píše:
Jo řekne to o té aklimatizaci

Tak to je fakt divný

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek