Pánské oblečení nadměrné velikosti

48
4.11.20 19:44

Pánské nadměrné velikosti

Dobrý večer. Jdu si k vám pro radu. Mám přítele 150kg a 2 metry. K Vánocům mu chci nakoupit nějaké hezké oblečení a boty, ale nemohu bohužel najít nic pořádného a pěkného. Je mu 26 a není to žádný elegán takže asi něco spíše „sportovnějšího“. Znám jen uncle sama ale nechci aby měl zas vše jen od jedné značky. Není tu také nějaký obr či nemáte některá takoveho chlapa doma? Popřípadě kde sehnat boty 47 a výš? Díky za každé doporučení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
280
4.11.20 19:51

Dej mu radeji permanentku do finess centra :mrgreen: od novyho roku snad otevrou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.11.20 19:53

Co se týče oblečení, tak jedině na internetu. V normálním běžném obchodě mají pouze xxl. A i to je někdy dost malé. S botami jedině do Deichmann obuv, to nabízí i větší velikosti bot a i na prodejnách jich je hodně. Teda až se prodejny otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19687
4.11.20 19:58

Koukni na Hirmer.cz . Specializují se na “drobečky”, vrácení zboží je bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
4.11.20 19:58

Bushman má větší velikosti… Jinak jsou speciálky na boty na netu najdeš např. Nadměrná obuv, nadměrneboty, maxam, maxiboty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
4.11.20 20:04

@Lalandy Boty Prabos. Ti dělají pořádné boty až do 49, které unesou i takovou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23340
4.11.20 20:06
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8147
4.11.20 20:11

Sportovní oblečení i s prodlouženou délkou rukávů mají v AlpinePro.
Rifle prodloužená délka nohavice Vigoss
obuv manžel (potřebuje vel 50) kupuje v nadmernaobuv.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
4.11.20 20:53

Jestli hledáš v Praze, tak na Žižkově je přímo obchod s nadměrnými velikostmi oblečení v ulici Přemyslovská. Mají i stránky nadmerky.eu, ale asi ne e-shop. A na boty pak taky na Žižkově v ulici Černínova mají různí typy sportovní boty i klasika vycházkové až do nějaké 54 :), tam je i funkční e-shop nadmerna-obuv.cz Akorát u bot je to trochu ošemetné, zvlášť u sportovních kupovat na dálku, nejlépe poměřit ze starých bot vložku a vzít podle cm nebo pořádně zkontrolovat, že je to stejná velikost, protože přepočty na evropské velikosti má skoro každá sportovní firma trochu jinak, lépe pak odpovídá US číslování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
7.11.20 11:16

@Frei2 Pardon ale nevšimla jsem si že bych se ptala na to, co mu dát. Myslim že v tom už mám jasno. Nač mu kupovat něco, co nepotřebuje. Ale i přes to děkuji za Váš tip. Přeji hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.11.20 11:29

www.big-boss.cz
Výsledky vyhledávání na webu
Big Boss SportsWear :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
7.11.20 13:23

@Lalandy Správná odpověď, nebyl jsem tázán, nicméně pakliže si chcete užít dlouhý společný život, bylo by vhodné s tím něco dělat. V tomto věku není rozumné vážit 150kg a zmiňujete, že přítel necvičí, tudíž je to tuk a takovýto macánek bude mít sklony ke kardiovaskulárním chorobám a tato váha je jen začátek. Ve 40 letech se může stát, že už bude jen ležet a do nemocnice jej budou muset hasiči vytáhnout jeřábem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
12.11.20 00:33

@Frei2 Tohoto všeho jsem si vědoma jak já, tak on. To si nemyslete. Hraje basketbal, rád chodí na túry a není to zrovna člověk co se válí doma na zadku. :) Břicho sic má, nicméně při výšce 2 metrů se to vcelku dobře rozloží takže by byl nějaká jo koule se mi nezdá. :) Netvrdím že pohyb navíc je špatný, ale je to chlap, který když něco nechce, tak to prostě dělat nebude. Bohužel chodit do fitka je jedna s těch věcí kterou nechce. Každopádně Vám děkuji za vypsání rizika které je spojeno s nadváhou a za předpověď možné, brzké budoucnosti. Pokud budete mít rsdu jak přemluvit chlapa který miluje jídlo přestat žrát, ráda ji uvítám. Dochází mi nápady na vaření. 😆Ještě jednou děkuji a přeji hezký večer :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat