Pánské vysoké boty pod koleno

1
19.1.20 17:57

Pánské vysoké boty pod koleno

Ahoj,
posledních pár let si říkám, že bych chtěl nosit kozačky pod koleno jako to nosí ženy v zimních měsících. Líbí se mi to jak na ženách, tak mužích (když si najdu nějaký fotky na netu) a přijde i praktický na zimu. Ale tady u nás jsem v tom žádného muže chodit neviděl, tak stále vádám a bojím se reakce okolí.

Nicméně.. zkoušel jsem hledat pánský po různých eshopech, ale buď jsem nic nenašel nebo byly jezdecké (které byly celkem pěkný, ale nehřejí moc) nebo to byly takový punk/dirkované, který se mi moc nelíbí, to jsou těžký a nejsou úplně pohodlné.
A to si myslím, že nemám tak vysoký požadavky. Prostě výška pod koleno, nějaký kožíšek/zateplení, zip a aby ideálně obepínaly vrchní část. A samozřejmě černý ne-lakovaný (aby se neleskly).

První dotaz:
Bohužel moje hledání nedopadlo dobře. Takže jsem si řekl, že zkusím najít nějaký dámský, který by vyhovovaly požadavkům a nevypadaly úplně dámsky. Hledal jsem všude, jak eshopy, fóra a tak a nějaký jsem našel. Takže by mě zajímal váš názor.
Prvně musím zdůraznit, že nekoukám na žádné, který mají špičatou špičku ani 10cm podpatek. Ten podpatek klidně, ale řekněme max 3cm. To samé zdobení, něco lehkého možná, ale bez třpytivých věcí a zkrátka toho, co je typicky dámský.

Druhý dotaz:
Druhá věc je, že nevím co k tomu. Nejsem žádný metalista ani punker. Jsem obyčejný chlápek, kterému se tato móda vysokých bot líbí. Co k tomu, aby to bylo snesitelné i v případě, že bych si nakonec koupil dámské kozačky, protože pánský, který by mi vyhovovali asi neseženu.

Omlouvám se za délku, ale chtěl jsem, aby jste byli v obraze a nedošlo k nedorozumění.
Přiložím pár fotek, který se mi líbí nebo jsou pro mě takové, že bych do toho ještě šel.
Děkuji všem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1
19.1.20 18:08

Na votoči ti odpovedi nestaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
19.1.20 20:05

@mnauky přesně to jsem taky chtěla napsat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
19.1.20 22:03
@mnauky píše:
Na votoči ti odpovedi nestaci?

Jaky votoc? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
21.1.20 12:46

@reike koukni na pánské jezdecké boty na koně :), nikdo nepozná, že jsou na koně a určitě si vybereš, cena cca 2 500,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
21.1.20 12:49
@alena1995 píše:
@reike koukni na pánské jezdecké boty na koně :), nikdo nepozná, že jsou na koně a určitě si vybereš, cena cca 2 500,–

Jinak ty poslední s popiskem, že vypadají husté jsou také jezdecké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
21.1.20 14:48

@zudina diskuzní fórum na Vinted (bývalý název Votoč vohoz)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
21.1.20 14:50

Připrav se na negativní reakce okolí. Tady na to ještě lidi nejsou připravení.
Jak to sladit ti neporadím, protože tomu prd rozumím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama