Pánský holící strojek

472
10.7.09 15:43

Pánský holící strojek - poraďte

prosím, prosím poraďte mi nějaký dobrý pánský holící strojek do zásuvky nebo na baterky? Moc tomu nerozumím, ale chtěla bych ho pořídit manželovi ke 30 narozeninám, ale nemám tušení, podle čeho mám vybírat. Tak snad některý z vašich manželů už nějaký ten strojek má, tak mi napiště jak jsou s nimi spokojeni - značka a typ.
díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4823
10.7.09 15:50

Ono taky hodne zalezi na tom, kolik jsi ochotna za nej dat.
Muj manzel i jeho tatinek maji starsi verzi tohoto http://www.obchodni-dum.cz/…9585-/56595/
a jsou naprosto spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
10.7.09 16:27

tak já nevím, 2 tisíce? Jde za ty peníze vůbe něco sehnat? Kdyby ne, tak 3 tisíce? Ale víc asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
10.7.09 16:43

Za dva se urcite da sehnat…
Pak zase zalezi, jestli frezkovy nebo planzetovy. My mame zkusensoti jen s planzetovym, takze nemuzu posoudit, co je lepsi.
Dost kvalitni vyrobky ma znacka Braun a Remington…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.7.09 16:45

A používá vůbec manžel nějaký? Abys nedopadla jak já. Kdysi jsem přítelovi koupila ne zrovna levného Browna a on mizera stejnak používá žiletky. Prý mu tak to oholení déle vydrží, kdežto se strojkem by se musel holit každý den.

• Nahlásit
  • Citovat
472
10.7.09 17:19

Anonymní - já jsem s ním o tom mluvila, že mu ho pořídím, tak doufám, že se s ním bude holit a jestli teda ne, tak uvidí :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
10.7.09 17:52

Philips (Philishave), okolo 2tis už seženeš slušný. Tři samostatně výkyvné hlavy, vodotěsný s akumulátorem, to jsou podmínky mého muže. Otec má ten poslení typ s dávkováním gelu a prý je to k ničemu. Stejně jako indikace úrovně nabití a displej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.7.09 18:53

Ahoj,
já jsem manželovi koupila tento
http://www.onlinerebel.cz/…50-cls-.html
a je s ním spokojený. Já za něj ale před rokem dala 2300,– 8O . Šťastný výběr
Reed

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1
21.11.10 00:27

Mám takový dotaz můj přítel by chtěl také vodotěsný, tudíž ,že ho může použít i ve vaně , našla jsem jeden philips RQ 1160/21 senso touch , ale nikde se nemůžu pořádně dočíst jestli je opravdu vodotěsný. můžete mi poradit?? Nebo aspon mi doporučit náký vodotěsný . Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.12 14:34

Ahoj, prosím o radu. Sháním pánský holící strojek do 2000, který bude mít cestovní obal, či kryt, lze s ním holit, i když je zrovna v síti a je planžetový (takže nemá ty 3 malé hlavičky, al jednu rovnou). Za vaše návrhy a nápady děkuji! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
5.6.15 16:05

Ahoj holky prosím o radu. Chci koupit k narozeninám holící strojek, manžel ale nikdy žádný neměl. Chtěla bych aby měl mokré holení a nějlépe aby si mohl holit i podpaží a intimní partie, prostě aby plně zastoupil žiletku. Poradíte mi nějaký opravdu dobrý? Cenově max. 2500Kč, moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama