Reklama

Pánský/dámský korzet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 02:04
Pánský/dámský korzet

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s korzety. Jde čistě o estetickou úpravu těla, chtěla bych mít hezčí pas (bohužel mi nebylo přáno mít ten ideální typ postavy) a přítel ma problém s boky. Máte někdo zkušenost? Může korzet pomoci?
PS. Jo, je to nezdravé pro tělo a tak dále, ale to tady řešit nechci.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9845 příspěvků 19.03.18 05:37

Každý korzet je nezdravý.. :) já ho měla přesně na své tělo kvůli operaci a můžu říct že pak jsem měla velký problém se svaly a i doktoři říkali že korzety jsou špatný.
Vykašlala bych se na to :)

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 19.03.18 07:15

Chlap by dobrovolně nosil korzet? 8o

Tichošlápek
Echt Kelišová 9618 příspěvků 19.03.18 07:49

@Russet pro sexy boky cokoli :lol:

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 19.03.18 08:01
@Tichošlápek píše:
@Russet pro sexy boky cokoli :lol:

Já mám za to, že chlapi jsou prostě hranatí :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33008 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 08:04

Na korzetech bývá upozornění, že je možné je nosit jen krátkodobě. Takže pokud chceš někam vyrazit v šatech, které jinak postavě nelichotí, tak proč ne? Jednou jsem takový stahovací korzet zkoušela u kamarádky a asi po 30 vteřinách jsem myslela, že pojdu :mrgreen:.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9618 příspěvků 19.03.18 08:04

@Russet taky jsem si to myslela. Možná žijeme v iluzi! Musím promluvit s manželem, jak je možné, ze on - takový narcis - nema ladnou křivku pasu a boků. Mohla bych mu koupit korzet k narozkam, stejne jsem mu chtěla dát neco na sebe 8)

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 19.03.18 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s korzety. Jde čistě o estetickou úpravu těla, chtěla bych mít hezčí pas (bohužel mi nebylo přáno mít ten ideální typ postavy) a přítel ma problém s boky. Máte někdo zkušenost? Může korzet pomoci?
PS. Jo, je to nezdravé pro tělo a tak dále, ale to tady řešit nechci.

jako jestli myslíš, že Ti nošení korzetu pomůže k postavě, tak ano, ve chvíli, kdy ho budeš mít na sobě.. jak ho sundáš, je vše při starém :mrgreen: a věř, že pokud se hodláš fakt hodně šněrovat, tak se budeš vyloženě těšit, až ho sundáš.. korzety nosím, ale jen pro efekt a proto, že se mi to líbí, jiný důvod to nemá. Chlap v korzetu mi přijde fuj..

Terez-kaZ
Nováček 2 příspěvky 11.07.18 17:28

Ahoj @anonymní
Korzet opravdu může pomoci, mě teda pomohl. Zhubla jsem i mám mnohem hezčí pas. Ale neudělá to klasický korzet z doby Baroka :lol: Jsou na to speciální korzety. Sehnat se dá tady: https://www.modnihit.cz/…erny-1g.html
takže určitě můžeš zkusit doporučila jsem i kámošce a té také pomohl

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama