Pánský/dámský korzet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 02:04
Pánský/dámský korzet

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s korzety. Jde čistě o estetickou úpravu těla, chtěla bych mít hezčí pas (bohužel mi nebylo přáno mít ten ideální typ postavy) a přítel ma problém s boky. Máte někdo zkušenost? Může korzet pomoci?
PS. Jo, je to nezdravé pro tělo a tak dále, ale to tady řešit nechci.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9216 příspěvků 19.03.18 05:37

Každý korzet je nezdravý.. :) já ho měla přesně na své tělo kvůli operaci a můžu říct že pak jsem měla velký problém se svaly a i doktoři říkali že korzety jsou špatný.
Vykašlala bych se na to :)

Russet
Kelišová 6721 příspěvků 19.03.18 07:15

Chlap by dobrovolně nosil korzet? 8o

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 19.03.18 07:49

@Russet pro sexy boky cokoli :lol:

Russet
Kelišová 6721 příspěvků 19.03.18 08:01
@Tichošlápek píše:
@Russet pro sexy boky cokoli :lol:

Já mám za to, že chlapi jsou prostě hranatí :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32325 příspěvků 10 inzerátů 19.03.18 08:04

Na korzetech bývá upozornění, že je možné je nosit jen krátkodobě. Takže pokud chceš někam vyrazit v šatech, které jinak postavě nelichotí, tak proč ne? Jednou jsem takový stahovací korzet zkoušela u kamarádky a asi po 30 vteřinách jsem myslela, že pojdu :mrgreen:.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 19.03.18 08:04

@Russet taky jsem si to myslela. Možná žijeme v iluzi! Musím promluvit s manželem, jak je možné, ze on - takový narcis - nema ladnou křivku pasu a boků. Mohla bych mu koupit korzet k narozkam, stejne jsem mu chtěla dát neco na sebe 8)

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s korzety. Jde čistě o estetickou úpravu těla, chtěla bych mít hezčí pas (bohužel mi nebylo přáno mít ten ideální typ postavy) a přítel ma problém s boky. Máte někdo zkušenost? Může korzet pomoci?
PS. Jo, je to nezdravé pro tělo a tak dále, ale to tady řešit nechci.

jako jestli myslíš, že Ti nošení korzetu pomůže k postavě, tak ano, ve chvíli, kdy ho budeš mít na sobě.. jak ho sundáš, je vše při starém :mrgreen: a věř, že pokud se hodláš fakt hodně šněrovat, tak se budeš vyloženě těšit, až ho sundáš.. korzety nosím, ale jen pro efekt a proto, že se mi to líbí, jiný důvod to nemá. Chlap v korzetu mi přijde fuj..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama