Papír od úřadu práce

Anonymní
21.9.21 17:49

Papír od úřadu práce

Dobrý den. můžete mi prosím poradit..moc tomu nerozumím.. ( bydlím u přítele a k němu mi chodí rodičovský příspěvek ale trvalý bydliště mám u mé Matky tam mám taky úřad práce ale peníze mi posílají sem k příteli (když jsem vyplňovala papíry tak jsem jim to tam napsala ) děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23
21.9.21 18:08

Nic to není. Dojde to do schránky všem. Mě paní na úřadě řekla, že papír můžu klidně vyhodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2209
21.9.21 18:16
@Halcos píše:
Nic to není. Dojde to do schránky všem. Mě paní na úřadě řekla, že papír můžu klidně vyhodit

Jo, to ale platí v případě, že fyzicky bydlíš na adrese TP. V případě že bydlíš jinde, než na adrese TP, musíš postupovat dle instrukcí v dopise…
Zakladatelko, musíš zajít na pobočku v místě TP (tedy v místě bydliště tvé matky), tam nahlásíš adresu, kde skutečně bydlíš (u přítele) a dávka se ti bude vyplácet odtud

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
21.9.21 19:12

Přijde mi to super pro ty, co bydlí jinde, než mají trvaly pobyt. Je to dost velké zjednodušení pro ty lidi, proste mohou dojít na úřad, tam, kde aktuálně bydlí. Měla by to byt samozřejmost. A ostatních se to netýká ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat