Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 18:11
Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Myslím, že jsem asi 1-2 dny po ovulaci a mám dnes bolesti uprostřed podbřišku. Ne pořád, jen chvilkama, ale zato docela dost. Je to takový tupý píchnutí, hlavně když si třeba lehám nebo jinak zapojim břicho. Vím, že na těhotenské příznaky je hooodně brzo, ale nevíte, co by to mohlo být? Mám spíš strach, jestli se něco neděje…

Reakce:

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 10.08.18 18:26

Nic se nedeje.

dixisa
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 10.08.18 18:38

@karkarka Ahoj můžu se zeptat?Jsem osm dpo,ale byla mi podána injekce Ovitrelle.Právě mám bolesti od včerejška v podbřišku i na vaječnících.Večer na wc mě bralo malém na blití,ale nakonec nic.Uz dva dny mám bílý hustý výtok a teplota se mi taky drží pořád vysoko.Vím,že je na vše ještě brzy prý je to normální po té injekci.Bohužel ještě nemůžu testovat protože injekci jsem dostala ve čtvrtek minulý týden.Máš nějakou zkušenost s Ovitrelle?Děkuji za odpověď :kytka: .

karkarka
Závislačka 2663 příspěvků 10.08.18 18:51

@dixisa zkusenost s ovitrelle mam.pokud budesmit druhou carku na testu 11 dni po aplikaci, nejspis jsi tehotna.

dixisa
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 10.08.18 18:55

@karkarka dobře děkuji moc.A měla jsi nějaké příznaky do toho 11 dne?A jak ti to dopadlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >