Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 18:11
Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Myslím, že jsem asi 1-2 dny po ovulaci a mám dnes bolesti uprostřed podbřišku. Ne pořád, jen chvilkama, ale zato docela dost. Je to takový tupý píchnutí, hlavně když si třeba lehám nebo jinak zapojim břicho. Vím, že na těhotenské příznaky je hooodně brzo, ale nevíte, co by to mohlo být? Mám spíš strach, jestli se něco neděje…

Reakce:
karkarka
Závislačka 3043 příspěvků 10.08.18 18:26

Nic se nedeje.

dixisa
Závislačka 3093 příspěvků 10.08.18 18:38

@karkarka Ahoj můžu se zeptat?Jsem osm dpo,ale byla mi podána injekce Ovitrelle.Právě mám bolesti od včerejška v podbřišku i na vaječnících.Večer na wc mě bralo malém na blití,ale nakonec nic.Uz dva dny mám bílý hustý výtok a teplota se mi taky drží pořád vysoko.Vím,že je na vše ještě brzy prý je to normální po té injekci.Bohužel ještě nemůžu testovat protože injekci jsem dostala ve čtvrtek minulý týden.Máš nějakou zkušenost s Ovitrelle?Děkuji za odpověď :kytka: .

karkarka
Závislačka 3043 příspěvků 10.08.18 18:51

@dixisa zkusenost s ovitrelle mam.pokud budesmit druhou carku na testu 11 dni po aplikaci, nejspis jsi tehotna.

dixisa
Závislačka 3093 příspěvků 10.08.18 18:55

@karkarka dobře děkuji moc.A měla jsi nějaké příznaky do toho 11 dne?A jak ti to dopadlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >