Reklama

Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 18:11
Pár dnů po ovulaci bolest v podbřišku

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Myslím, že jsem asi 1-2 dny po ovulaci a mám dnes bolesti uprostřed podbřišku. Ne pořád, jen chvilkama, ale zato docela dost. Je to takový tupý píchnutí, hlavně když si třeba lehám nebo jinak zapojim břicho. Vím, že na těhotenské příznaky je hooodně brzo, ale nevíte, co by to mohlo být? Mám spíš strach, jestli se něco neděje…

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 10.08.18 18:26

Nic se nedeje.

dixisa
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 10.08.18 18:38

@karkarka Ahoj můžu se zeptat?Jsem osm dpo,ale byla mi podána injekce Ovitrelle.Právě mám bolesti od včerejška v podbřišku i na vaječnících.Večer na wc mě bralo malém na blití,ale nakonec nic.Uz dva dny mám bílý hustý výtok a teplota se mi taky drží pořád vysoko.Vím,že je na vše ještě brzy prý je to normální po té injekci.Bohužel ještě nemůžu testovat protože injekci jsem dostala ve čtvrtek minulý týden.Máš nějakou zkušenost s Ovitrelle?Děkuji za odpověď :kytka: .

karkarka
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 10.08.18 18:51

@dixisa zkusenost s ovitrelle mam.pokud budesmit druhou carku na testu 11 dni po aplikaci, nejspis jsi tehotna.

dixisa
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 10.08.18 18:55

@karkarka dobře děkuji moc.A měla jsi nějaké příznaky do toho 11 dne?A jak ti to dopadlo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama