Pár dnů po zjištění //

Anonymní
2.12.19 16:45

Pár dnů po zjištění //

:kytka: Ahoj holky! Jsem tu nová a vím, že tohle téma je tady určitě už po 150× :) Ale nedá mi to. Pár dnů před plánovanou ms (asi týden před no :lol: ) jsem našla prvního ducha. Ten zesílil a nyní mám 4 dny po termínu, ms nikde a už mám dálnice :srdce:. Cítila jsem, že se něco děje. Doktorka mě objednala až za týden. Ale chci se zeptat vás-mám hrozný strach, že se něco stane. Na co si mám v prvních dnech dát pozor? Mám do návštěvy doktorky ještě jednou testnout, co když čárka zeslábne? Jak to bylo u vás?:) Moc díky :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11961
2.12.19 16:50

Pozor si musíš dát na chemikálie a léky, které můžou být teratoidní. Jinak ze začátku je to vždycky buď a nebo. To neovlivníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.12.19 16:51

????

Ahojky :-) přidávám se. Já zjištění v sobotu :-) čárka sílí ale zítra bych měla termín MS.. také doufám a přidávám se k tobě. :srdce:

Foto dnes odpoledne den před MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 16:53

Pozor si musíš dávat, aby Ti z toho nehráblo. A když bude test před prohlídkou spabší, jak konkrétně to hodláš řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23147
2.12.19 17:01

Už netestuj a počkej na první prohlídku, i když už za týden je asi brzy, ale budiž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1522
2.12.19 17:13

Jdeš k doktoce strasne brzo. Pravděpodobně jeste ani nic neuvidi na utz tak at z toho nejsi moc zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
2.12.19 20:02

Nepij alkohol, vyhni se cigaretám, nechoď do sauny. A jak tu zaznělo, na začátku je to buď a nebo. Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 21:57

Díky :)) Když test bude slabší-to jsem myslela jestli někdo má zkušenost třeba. Zatím jsem si dělala tři-týden před, den po vynechání a dnes (tj. 4den) Už se mi nechce kupovat další, ale myslím že do příštího úterý to nevydržím ????????. Tak mi držte palce a děkuju ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
66
2.12.19 22:08

Jo, to znám, člověk by se testoval i několikrát denně :-) Ale fakt to nedělej, bude tě to zbytečně nervovat, tím že je budeš vzájemně porovnávat a vykoukávat, jestli ta čárka není slabší než včera. Když budeš mít chuť zas počůrat papírek, tak se koukni na ty starý testy a zkus se kochat tou dálnicí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 18:53

@Bablbam kochám se pořád tou jednou :mrgreen: ale v balení byly dva, takže ten jeden do návštěvy doktorky určitě padne :nevim: :kytka: díky:)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 18:53

@Hofinka93 tak co tak co tak coooo??? 8o Jsem v tom s tebou :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
138
7.12.19 20:37

Dnes 5 den zpoždění :palec: čárka silnější, zatím není ještě jako kontrolní ale silná a pěkně viditelná určitě :srdce:

18.12 jdu k doktorce :lol: :)

Jak je na tom zakladatelka? Klidně do zprávy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
10.12.19 11:42

Testy

Holky jake prosim kupujete testy? Mamatest pry rad dela duchy a rada bych zkusila neco co mate ozkouseno. Zatim nejsem zbehla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 11:53

@Jujunka za mě mamatest, nikdy mi ducha neudělal pokud jsem nebyla těhotná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 13:08

Já si dělala z teta drogerie, teď nevím jméno :nevim: a pepino.
Jinak jsem dneska byla na ultrazvuku a bylo to hned vidět :kytka: :kytka: tak to mám potvrzené a snad bude vše ok :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama