Pár dnů v Rakousku, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Opicová
Kecalka 357 příspěvků 30.01.18 08:45
Pár dnů v Rakousku, tipy

Moc prosím o tipy, ráda bych na pár dnů do Rakouska, mám mimino a školkové dítě, prostě jen oddech, ale pro mě s kočárem abych mohla drandit po nějaké městské promenádě, pro starší aby tam byl sníh na sáňkování a případně i kopec na lyžování s tatínkem.
Náročné požadavky :lol:
Tady je jaro, chci za sněhem, ale zas né úplně do lyžařskýho střediska, motat se s kočárem jen pod svahem.
Existuje někde něco?
 Díky!

Reklama

Reakce:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 30.01.18 08:53

Innsbruck

Petra67
Kecalka 254 příspěvků 30.01.18 09:23

Já jsem si strašně zamilovala Worthersee…jednou jsme se tam stavovali po cestě z Itálie a úplně mi to tam učarovalo. Krásné, čisté jezero, pěkné procházky, kolem hory…Chtěla jsem tam letos na dovolenou, ale nakonec nám to nevyjde a strašně mě to mrzí…ale jednou se tam vrátím :lol:

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 15:47

@Moucharda Zell am See, Saalbach, St. Wolfgang. Osobne prejdene s malym dietatom :) je toho ovela viac, co sme presli, ale ked nechces lyziarske stredisko, tak toto odporucam :) Worthersee tiez pekne. My sme teda presli kopec inych aj, ale s vyuzitim manducy aj.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 15:49

Jeee, pardon, malo to byt adresovane zakladatelke, zle som klikla, :oops:

@Opicová @Moucharda

ivabozi
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 03.02.18 08:19

Osobně doporučuju taky St WOlfgang - podél jezera krásné procházky, městečka kolem jsou v rovině a na lyžování taky kousek. :)

Opicová
Kecalka 357 příspěvků 06.02.18 22:41

Dekuji, mrknu na Vase tipy :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama