Pár dnů v Rakousku, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 08:45
Pár dnů v Rakousku, tipy

Moc prosím o tipy, ráda bych na pár dnů do Rakouska, mám mimino a školkové dítě, prostě jen oddech, ale pro mě s kočárem abych mohla drandit po nějaké městské promenádě, pro starší aby tam byl sníh na sáňkování a případně i kopec na lyžování s tatínkem.
Náročné požadavky :lol:
Tady je jaro, chci za sněhem, ale zas né úplně do lyžařskýho střediska, motat se s kočárem jen pod svahem.
Existuje někde něco?
 Díky!

Reakce:
Moucharda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 30.01.18 08:53

Innsbruck

Petra67
Kecalka 282 příspěvků 30.01.18 09:23

Já jsem si strašně zamilovala Worthersee…jednou jsme se tam stavovali po cestě z Itálie a úplně mi to tam učarovalo. Krásné, čisté jezero, pěkné procházky, kolem hory…Chtěla jsem tam letos na dovolenou, ale nakonec nám to nevyjde a strašně mě to mrzí…ale jednou se tam vrátím :lol:

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 01.02.18 15:47

@Moucharda Zell am See, Saalbach, St. Wolfgang. Osobne prejdene s malym dietatom :) je toho ovela viac, co sme presli, ale ked nechces lyziarske stredisko, tak toto odporucam :) Worthersee tiez pekne. My sme teda presli kopec inych aj, ale s vyuzitim manducy aj.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 01.02.18 15:49

Jeee, pardon, malo to byt adresovane zakladatelke, zle som klikla, :oops:

@Opicová @Moucharda

ivabozi
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 03.02.18 08:19

Osobně doporučuju taky St WOlfgang - podél jezera krásné procházky, městečka kolem jsou v rovině a na lyžování taky kousek. :)

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 06.02.18 22:41

Dekuji, mrknu na Vase tipy :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >