Pár dnů v Rakousku, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 30.01.18 08:45
Pár dnů v Rakousku, tipy

Moc prosím o tipy, ráda bych na pár dnů do Rakouska, mám mimino a školkové dítě, prostě jen oddech, ale pro mě s kočárem abych mohla drandit po nějaké městské promenádě, pro starší aby tam byl sníh na sáňkování a případně i kopec na lyžování s tatínkem.
Náročné požadavky :lol:
Tady je jaro, chci za sněhem, ale zas né úplně do lyžařskýho střediska, motat se s kočárem jen pod svahem.
Existuje někde něco?
 Díky!

Reakce:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 30.01.18 08:53

Innsbruck

Petra67
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 09:23

Já jsem si strašně zamilovala Worthersee…jednou jsme se tam stavovali po cestě z Itálie a úplně mi to tam učarovalo. Krásné, čisté jezero, pěkné procházky, kolem hory…Chtěla jsem tam letos na dovolenou, ale nakonec nám to nevyjde a strašně mě to mrzí…ale jednou se tam vrátím :lol:

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 15:47

@Moucharda Zell am See, Saalbach, St. Wolfgang. Osobne prejdene s malym dietatom :) je toho ovela viac, co sme presli, ale ked nechces lyziarske stredisko, tak toto odporucam :) Worthersee tiez pekne. My sme teda presli kopec inych aj, ale s vyuzitim manducy aj.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 15:49

Jeee, pardon, malo to byt adresovane zakladatelke, zle som klikla, :oops:

@Opicová @Moucharda

ivabozi
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 03.02.18 08:19

Osobně doporučuju taky St WOlfgang - podél jezera krásné procházky, městečka kolem jsou v rovině a na lyžování taky kousek. :)

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 06.02.18 22:41

Dekuji, mrknu na Vase tipy :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >