Par minutova bolest v podbrisku v 6tt.

11.4.17 21:36

Par minutova bolest v podbrisku v 6tt.

Ahoj holky.. potrebovala bych radu..a mozna i trochu uklidnit… Jsem v 6tt prvni tehotenstvi a mam problem s bolesti v podbrisku..bolest prijde tak 2× ci 3× za den..nekdy v noci..Nevim k cemu ji prirovnat, ale je dost neprijemna proto si musim na chvilku lehnout..prejde to tak po 5 minutach a pak zas klid..cely den mi je slabo..trosku na zvraceni..rano do sebe moc jidla nedostanu..nevim ci je to normalni..nebo mam stresovat?.. u doktora jsem byla mimuly tyden- obvodak vzal jen moc a potvrdil tehotensvi.. na ultrazvuk me posle az tak za 5 tydnu takze cca 11tt.. ziju mimo Cr a tak to tu bohuzel chodi..byla bych rada, za vase nazory ci zkusenosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1779
11.4.17 21:44

Pokud nekrvacis, tak bych cekala a snazila se o klid fyzicky i psychicky. Nevolnost k tehotenstvi patri a ruzne pichani taky. V tomto tydnu stejne nikdo nic zachranovat nebude, muze se dat utrogestan, ale priroda je mocna, ta si poradi, chce to opravdu hlavne klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
11.4.17 21:50

Taky me pichalo. Je to tim, jak se deloha roztahuje. jak psano vyse, pokud nekrvacis byla bych v pohode. odpocivej. Pokud se ti ale neco extra nezda dojdi si na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:51

@tini dekuju za odpoved.. nevolnost..unavu a pobolivani podbrisku si neberu a vim, ze to je vicemene normalni v tehotenstvi..spis mi slo o to, jestli to nekdo mel podobne, ze by se bolest objevovala narazove behem dne..obcas me az „poliva pot“ a nebo mam naopak husi kuzi.. jinak nekrvacim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:54

@svycarka a kdyz vas pichalo.. musela jste si lehnout nebo jste to presla bez problemu..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
11.4.17 21:54

Také jsem měla podobné bodavé pocity - děloha pomalu roste, natahují se vazy. Některé maminky to cití velmi brzy a intenzivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 21:57

@Mabeko no popravde mam strach, ze to je mimodelozni.. :( ale zas si rikam, ze by to bolelo casteji nez 2 ci 3 krat za den..ja jsem v pohode a nestresuju, ale jak ta bolest prijde..tak okamzite znervoznim a zacnu hledat priciny.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
11.4.17 22:00

@faccetta jak kdy, nekdy jsem musela chvilku lezet. Hlavne ze zacatku. me ale hned zkontroloval gyndar. Pokud te to vazne dost a casto boli zajdi k dr, muze to byt mimodelozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 22:04

@svycarka no doktor me objednal az za 5 tydnu na gynekologickou prohlidku, byla jsem dost prekvapena- neziju v Cr..budu se muset objednat privatne a to az na pristi tyden.. tak uvidime.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
11.4.17 22:07

@faccetta taky neziju v cr. Proto bych zasla na pohotovost, tam te vzit musi ;) Tady se na gyndu chodi az od 12tt - jinak to pojistovna neproplaci :zed: Jesteze mam rozumneho dr a psal me to jako gyn. nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
11.4.17 22:08

@faccetta Mimoděložní těhotenství jsem nezažila, takže bohužel neumím poradit. Já jsem byla na UTZ zhruba v 5tt. Čekala jsem víc miminek, takže jsem asi vše vnímala ještě o to intenzivněji. Pokud se bojíš mimodělžního a je tu větší riziko, protože třeba máš nějaký problém s průchodností vejcovodů, endometriozu, jsi po IUI, raději se nech na ten ultrazvuk poslat dřív. Aspoň se nebudeš tolik stresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 22:17

@svycarka tak to jsme na tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 22:20

@svycarka tak to je stejne jak u nas..prvni ve 12tt noo pohotovost vidim az jako posledni reseni..nechavaji Vas tam sedet xxx hodin..naposled jsem tam prisla v 1 odpoledne a domu jsem sla v 10 vecer..takze se spis objednam k privatnimu gynekologovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
11.4.17 22:23

@faccetta kazdopadne budu drzet pesti at vse dobre dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 22:24

@Mabeko no musim zaklepat, ale nemela jsem zadne gynekologicke problemy takze to me tak nejak utesuje.. treba ted jsem naprosto v pohode..zadny bolesti jen mam trosku zaludek na vode..a jsem unavena..ale to je malickost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama