Pár otázek - maso v příkrmech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 361 příspěvků 25.07.18 11:52
pár otázek - maso v příkrmech

Ahoj, je tu někdo kdo přidával do příkrmů maso z čistě masových kupovaných skleniček? u nás nikde není k sehnání maso vhodné pro kojence.

• můžu dát 7 měs. miminku do příkrmu falešnou hov. svíčkovou nebo roštěnou?
  • od kdy jste dávali kuskus?

děkuji za rady

Přečtěte si článek: Příkrmy od 6. měsíce - jak a čím začít?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14366 příspěvků 25.07.18 11:54
@aduska912 píše:
Ahoj, je tu někdo kdo přidával do příkrmů maso z čistě masových kupovaných skleniček? u nás nikde není k sehnání maso vhodné pro kojence.
děkuji za rady

Maso nevhodné pro kojence je jaké? Kuskus je instantní těstovina z pšenice. Dala bych normálně do příkrmu jako jinou přílohu, až se naučí jíst nějakou zeleninu.

Svetluska.Lulu
Kecalka 334 příspěvků 25.07.18 11:56

Ahoj,

Mame 7,5 mesice.

Davala jsem hovezi zadni, proste ukrojila kousek z naseho :nevim: bych si dala pozor, aby to bylo ciste maso.

Sklenicky neporadim, nepouzivam.

Kuskus mela pred tydnem jako zavedeni lepku, poprve mixly dohladka, podruhe uz kulicky v jinak hladkem prikrmu.

Svetluska.Lulu
Kecalka 334 příspěvků 25.07.18 11:59
@Russet píše:
Maso nevhodné pro kojence je jaké?

Dobra otazka :think: ja teda nejsem bio posetilec, takze spis resim at to je libove nez puvod :nevim:

Kdyz je ta krava dobra pro nas… :lol:

Aduš8
Závislačka 3835 příspěvků 25.07.18 12:06

Já vařím z masa,které kupuji pro nás v supermarketu,ne­máme rádi prorostlé, takže bez problémů. Dávám tedy převážně skleničky a i maso ve skleničkách je dobré,jen bohužel drahé.

Lex1
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 25.07.18 12:14

Já dávala maso ze skleniček. Az později to, co jíme my. Ale nevím, jak zní dotaz? :think:

Russet
Extra třída :D 14366 příspěvků 25.07.18 12:15
@Svetluska.Lulu píše:
Dobra otazka :think: ja teda nejsem bio posetilec, takze spis resim at to je libove nez puvod :nevim:Kdyz je ta krava dobra pro nas… :lol:

Tak domácí králík nebo slepice ok, ale to lidi ve městě moc nevedou. Hovězí stačí zadní, z roštěnky bych to asi nekrajela. A libové. Nebo telecí.

Svetluska.Lulu
Kecalka 334 příspěvků 25.07.18 12:19

@Russet no prave, ja treba mam to stesti, ze kralika dostanu obcas od rodiny. Ale abych shanela kazde maso „domaci“, na to fakt nemam nervy :?

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 25.07.18 12:31

ja dávala normálně maso od nás. Občas jsem dostala od babičky králíka, kuře, když byla zabijačka vepřové, tak jsem zavarela, ale nejak jsem to neřešila.

Káťa19
Extra třída :D 10354 příspěvků 18 inzerátů 25.07.18 12:34

Davala jsem normalne cerstve, zadni, libove maso

sepru
Kecalka 246 příspěvků 25.07.18 12:42
@aduska912 píše:
děkuji za rady

Ano ze začátku jsem používala skleničky resp. Kupovala jsem od hippu a přidávala do zeleniny atd.. jakmile mohl kousky a nebo se zadařilo sehnat kvalitní maso vařila jsem králík, krůta, hovězí zadní… ty skleničky jsem kupovala v Německu tady jsou dost drahý. ;)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 25.07.18 13:04

já všem dávala úplně obyč maso ze supermarketu, nebo od řezníka, začínaly s kuřecím a krůtím, pak hovězí, i vepřové celkem brzo a řekla bych, že následky to nenechalo

aduska912
Kecalka 361 příspěvků 25.07.18 21:46

četla jsem,že je vhodné králičí, jehněčí a telecí a to se vůbec u nás nedá sehnat,tak mě zajímá jestli někdo dával jen maso ze skleniček

aduska912
Kecalka 361 příspěvků 25.07.18 22:11

@Lex1 na těch masech ve skleničkách je psáno,že podíl masa je např. 40 %,tak kolik té masové skleničky jste musela do zeleniny přidat aby to dalo těch cca 30 g masa?

Lex1
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 25.07.18 22:27

@aduska912 já to teda moc nehrotila, 2 lžičky na 1 příkrm, tuším. Jinak to počáteční, králičí, jehněčí atd co se běžně domu nekupuje, jsem kupovala rovnou příkrm celý

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >