Reklama

Pár otázek - maso v příkrmech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 25.07.18 11:52
pár otázek - maso v příkrmech

Ahoj, je tu někdo kdo přidával do příkrmů maso z čistě masových kupovaných skleniček? u nás nikde není k sehnání maso vhodné pro kojence.

• můžu dát 7 měs. miminku do příkrmu falešnou hov. svíčkovou nebo roštěnou?
  • od kdy jste dávali kuskus?

děkuji za rady

Přečtěte si článek: Příkrmy od 6. měsíce - jak a čím začít?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10392 příspěvků 25.07.18 11:54
@aduska912 píše:
Ahoj, je tu někdo kdo přidával do příkrmů maso z čistě masových kupovaných skleniček? u nás nikde není k sehnání maso vhodné pro kojence.
děkuji za rady

Maso nevhodné pro kojence je jaké? Kuskus je instantní těstovina z pšenice. Dala bych normálně do příkrmu jako jinou přílohu, až se naučí jíst nějakou zeleninu.

Svetluska.Lulu
Kecalka 241 příspěvků 25.07.18 11:56

Ahoj,

Mame 7,5 mesice.

Davala jsem hovezi zadni, proste ukrojila kousek z naseho :nevim: bych si dala pozor, aby to bylo ciste maso.

Sklenicky neporadim, nepouzivam.

Kuskus mela pred tydnem jako zavedeni lepku, poprve mixly dohladka, podruhe uz kulicky v jinak hladkem prikrmu.

Svetluska.Lulu
Kecalka 241 příspěvků 25.07.18 11:59
@Russet píše:
Maso nevhodné pro kojence je jaké?

Dobra otazka :think: ja teda nejsem bio posetilec, takze spis resim at to je libove nez puvod :nevim:

Kdyz je ta krava dobra pro nas… :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 25.07.18 12:06

Já vařím z masa,které kupuji pro nás v supermarketu,ne­máme rádi prorostlé, takže bez problémů. Dávám tedy převážně skleničky a i maso ve skleničkách je dobré,jen bohužel drahé.

Lex1
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 25.07.18 12:14

Já dávala maso ze skleniček. Az později to, co jíme my. Ale nevím, jak zní dotaz? :think:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10392 příspěvků 25.07.18 12:15
@Svetluska.Lulu píše:
Dobra otazka :think: ja teda nejsem bio posetilec, takze spis resim at to je libove nez puvod :nevim:Kdyz je ta krava dobra pro nas… :lol:

Tak domácí králík nebo slepice ok, ale to lidi ve městě moc nevedou. Hovězí stačí zadní, z roštěnky bych to asi nekrajela. A libové. Nebo telecí.

Svetluska.Lulu
Kecalka 241 příspěvků 25.07.18 12:19

@Russet no prave, ja treba mam to stesti, ze kralika dostanu obcas od rodiny. Ale abych shanela kazde maso „domaci“, na to fakt nemam nervy :?

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 25.07.18 12:31

ja dávala normálně maso od nás. Občas jsem dostala od babičky králíka, kuře, když byla zabijačka vepřové, tak jsem zavarela, ale nejak jsem to neřešila.

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 25.07.18 12:34

Davala jsem normalne cerstve, zadni, libove maso

sepru
Kecalka 224 příspěvků 25.07.18 12:42
@aduska912 píše:
děkuji za rady

Ano ze začátku jsem používala skleničky resp. Kupovala jsem od hippu a přidávala do zeleniny atd.. jakmile mohl kousky a nebo se zadařilo sehnat kvalitní maso vařila jsem králík, krůta, hovězí zadní… ty skleničky jsem kupovala v Německu tady jsou dost drahý. ;)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 25.07.18 13:04

já všem dávala úplně obyč maso ze supermarketu, nebo od řezníka, začínaly s kuřecím a krůtím, pak hovězí, i vepřové celkem brzo a řekla bych, že následky to nenechalo

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 25.07.18 21:46

četla jsem,že je vhodné králičí, jehněčí a telecí a to se vůbec u nás nedá sehnat,tak mě zajímá jestli někdo dával jen maso ze skleniček

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 25.07.18 22:11

@Lex1 na těch masech ve skleničkách je psáno,že podíl masa je např. 40 %,tak kolik té masové skleničky jste musela do zeleniny přidat aby to dalo těch cca 30 g masa?

Lex1
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 25.07.18 22:27

@aduska912 já to teda moc nehrotila, 2 lžičky na 1 příkrm, tuším. Jinak to počáteční, králičí, jehněčí atd co se běžně domu nekupuje, jsem kupovala rovnou příkrm celý

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama