Reklama

Pár pupínků na obličeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EllMattress
Kecalka 128 příspěvků 20.09.18 09:04
Pár pupínků na obličeji

:andel: Ahoj holky, malej má na obličeji tyto pupínky. Má jich jen 5 a nikde jinde už je nemá. Nevíte, co by to mohlo být? Teplotu nemá :nevim: ani jsem nejdela nic, co by mohlo vyvolat alergickou reakci.

Reklama

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 20.09.18 09:06

Můj dnes ráno zrovna to samé. Už se to ukázalo nedávno a bez žádných následků, tak podezřívám nějaký hmyz.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 20.09.18 09:11

Pokud je to jen obličej, tak bych asi odškrtla různé „pupínkové“ nemoci (neštovice a spol.)
Našemu malýmu se třeba podobný pupínky udělaly, když se spotil zabalenej v nové chlupaté dece, takže potničky ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 20.09.18 09:14

Komár?

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 09:15

To nevypadá od komára. Počkala bych co se z toho vyvrbi

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 20.09.18 09:35

@pikola komára bych taky netipovala, to by bylo víc červené okolo, né jen takováhle „tečka“.

Hoa Mai
Kelišová 5647 příspěvků 16 inzerátů 20.09.18 09:47

@EllMattress našim miminkům se občas takové pupínky udělaly taky. Někdy to byly potničky, někdy jsem důvod neodhalila. Jak se objevily, tak zmizely, neřešila jsem to.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 62 inzerátů 23.09.18 21:43

@EllMattress jak se mají pupínky? U nás to vybledlo a jsou trochu menší. Žádné další se neobjevily, bez teplot, nic. Máme tu tak líný komáry, že ani nebzíkají.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >