Pár pupínků na obličeji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EllMattress
Kecalka 128 příspěvků 20.09.18 09:04
Pár pupínků na obličeji

:andel: Ahoj holky, malej má na obličeji tyto pupínky. Má jich jen 5 a nikde jinde už je nemá. Nevíte, co by to mohlo být? Teplotu nemá :nevim: ani jsem nejdela nic, co by mohlo vyvolat alergickou reakci.

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 43 inzerátů 20.09.18 09:06

Můj dnes ráno zrovna to samé. Už se to ukázalo nedávno a bez žádných následků, tak podezřívám nějaký hmyz.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.09.18 09:11

Pokud je to jen obličej, tak bych asi odškrtla různé „pupínkové“ nemoci (neštovice a spol.)
Našemu malýmu se třeba podobný pupínky udělaly, když se spotil zabalenej v nové chlupaté dece, takže potničky ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 20.09.18 09:14

Komár?

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 20.09.18 09:15

To nevypadá od komára. Počkala bych co se z toho vyvrbi

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 20.09.18 09:35

@pikola komára bych taky netipovala, to by bylo víc červené okolo, né jen takováhle „tečka“.

Hoa Mai
Kelišová 5780 příspěvků 22 inzerátů 20.09.18 09:47

@EllMattress našim miminkům se občas takové pupínky udělaly taky. Někdy to byly potničky, někdy jsem důvod neodhalila. Jak se objevily, tak zmizely, neřešila jsem to.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 43 inzerátů 23.09.18 21:43

@EllMattress jak se mají pupínky? U nás to vybledlo a jsou trochu menší. Žádné další se neobjevily, bez teplot, nic. Máme tu tak líný komáry, že ani nebzíkají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >