Paradentóza

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 21:28
Paradentóza

Jiz hodne dlouho mam odhaleny krcek zubu, dnes se mi zacal trochu kyvat jiny zub, kdyz na nej lehce pritlacim slysim jakoby praskani. Mohlo by se jednat o pocinajici paradentozu?
Trpim velkou kazivosti zubu takze k zubari chodim pravidelne.

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 10 inzerátů 21.03.18 21:31

Doporučuji chodit na dentální hygienu. :mavam:

eumedon
Extra třída :D 14216 příspěvků 21.03.18 21:32
@Anonymní píše:
Jiz hodne dlouho mam odhaleny krcek zubu, dnes se mi zacal trochu kyvat jiny zub, kdyz na nej lehce pritlacim slysim jakoby praskani. Mohlo by se jednat o pocinajici paradentozu?

Je to parodontitis. Zajdi si za zubní hygienistkou, která má vector .

https://www.brandeisclinic.cz/…-paradentozy

maskovak
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 21:34
@Anonymní píše:

teoreticky ano. udelej si olej z hrebicku na kloktani, vygoogli

Vyvrtka
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 21.03.18 21:36
@Anonymní píše:

Určitě dentalni hygiena, tam ti poradí co dál.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 41 inzerátů 21.03.18 21:40

Tam tedy obdobný obsah tlamy a dochazim k parodontologovi, kam me poslal zubař aniž bych o to zadala nebo si na něco stěžovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >