Paragraf na dítě když je manželka nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teremii
Kecalka 169 příspěvků 15.02.17 17:18
Paragraf na dítě když je manželka nemocná

Ahoj, už druhý den mi není dobře, mám teplotu a zvracím ale to až ode dneška. Máme 11 měsíčního prcka a ten má dnes zvýšenou teplotu, jednou se pozvracel a má strašnou rýmu. Zítra chci jít k OL a s prckem k Dr a manžel si chce vzít paragraf aby se mohl o malého postarat. Tak se chci zeptat jak to chodí a který lékař mu paragraf vystaví? ( Pediatr x můj OL) Děkuji za odpověď :kytka:

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 15.02.17 17:19

Tvůj OL, protože ty nejsi schopná postarat se o dítě.

bravosefe
Stálice 62 příspěvků 15.02.17 17:21

Vystavi ti ji tvuj lekar. Manzel si vezme OCR na tebe. Ty jsi na RD.

Lemat
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 18:00

Ahoj, tvůj doktor, vpředu na OČR budeš ty, vzadu bude tvůj manžel a dítě. Kdyby něco, tak napiš, Včera jsem se uzdravila, tak mám čerstvou zkušenost s vyplněním :-).

Teremii
Kecalka 169 příspěvků 15.02.17 19:49

@Lemat Děkuji, kdyžtak se ozvu :kytka:

Heika
Nováček 1 příspěvek 17.11.17 11:13
Já jsem nemocna manželka

Ahoj, už se opakuje několikrát po sobe, že jsem nemocna a nemůžu k obvodakovi. Ten u nás ordinuje jen pondělí a čtvrtek a mě vždycky nemoc chytne mimo tyto dny. :nevim: Manžel má 12 hod směny bud ranní nebo noční (krátký dlouhý tyden) a opět jak naschvál má vždycky tu nejhorší možnou variantu na to, aby mi nějak pomohl. Takže nemoc nějak pretrpim a postarám se o malého (2,5 let) jak nejlip můžu. Navíc jsem těhotna, takže i bez nemoci jsem unavena a prospala bych cele dny kdybych mohla. Zajímá mě, jestli nám muzou paragraf na OČR napsat taky na pohotovosti, protože např. teď je svátek a víkend. Manžel jde do prace a já i malý se tady budeme trápit. Já nemocí a on tim, že se mu nevěnuju.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 17.11.17 11:52

Ano, muzou vam paragraf napsat i na pohotovosti. At je brzy lepe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >