Reklama

Paragraf na dítě když je manželka nemocná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teremii
Kecalka 168 příspěvků 15.02.17 17:18
Paragraf na dítě když je manželka nemocná

Ahoj, už druhý den mi není dobře, mám teplotu a zvracím ale to až ode dneška. Máme 11 měsíčního prcka a ten má dnes zvýšenou teplotu, jednou se pozvracel a má strašnou rýmu. Zítra chci jít k OL a s prckem k Dr a manžel si chce vzít paragraf aby se mohl o malého postarat. Tak se chci zeptat jak to chodí a který lékař mu paragraf vystaví? ( Pediatr x můj OL) Děkuji za odpověď :kytka:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 15.02.17 17:19

Tvůj OL, protože ty nejsi schopná postarat se o dítě.

bravosefe
Stálice 62 příspěvků 15.02.17 17:21

Vystavi ti ji tvuj lekar. Manzel si vezme OCR na tebe. Ty jsi na RD.

Lemat
Povídálka 36 příspěvků 15.02.17 18:00

Ahoj, tvůj doktor, vpředu na OČR budeš ty, vzadu bude tvůj manžel a dítě. Kdyby něco, tak napiš, Včera jsem se uzdravila, tak mám čerstvou zkušenost s vyplněním :-).

Teremii
Kecalka 168 příspěvků 15.02.17 19:49

@Lemat Děkuji, kdyžtak se ozvu :kytka:

Heika
Nováček 1 příspěvek 17.11.17 11:13
Já jsem nemocna manželka

Ahoj, už se opakuje několikrát po sobe, že jsem nemocna a nemůžu k obvodakovi. Ten u nás ordinuje jen pondělí a čtvrtek a mě vždycky nemoc chytne mimo tyto dny. :nevim: Manžel má 12 hod směny bud ranní nebo noční (krátký dlouhý tyden) a opět jak naschvál má vždycky tu nejhorší možnou variantu na to, aby mi nějak pomohl. Takže nemoc nějak pretrpim a postarám se o malého (2,5 let) jak nejlip můžu. Navíc jsem těhotna, takže i bez nemoci jsem unavena a prospala bych cele dny kdybych mohla. Zajímá mě, jestli nám muzou paragraf na OČR napsat taky na pohotovosti, protože např. teď je svátek a víkend. Manžel jde do prace a já i malý se tady budeme trápit. Já nemocí a on tim, že se mu nevěnuju.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 17.11.17 11:52

Ano, muzou vam paragraf napsat i na pohotovosti. At je brzy lepe.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama