Reklama

Paragraf na ženu, když se nemůže starat o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blanaschab
Nováček 7 příspěvků 21.02.18 04:52
Paragraf na ženu když se nemůže starat o miminko

Ahoj holky, kdo mi napíše paragraf pro chlapa? Mám chřipku docela silnou a máme 4. Měsíční holčičku. Potřebovala Bych aby semnou byl manžel doma. Paragraf mu napíše má doktorka? Děkuji

Reklama

Reakce:

Mirinda27
Závislačka 2955 příspěvků 21.02.18 04:58

@Blanaschab ano,přesně tak. Ať si dojde za svou Mudr a ta mu paragraf napíše. Předá v práci a může se starat o vás oba. Brzké uzdravení přeji. :)

Blanaschab
Nováček 7 příspěvků 21.02.18 05:03

Takže to nenapíše moje doktorka když tam dneska jdu?

katrih
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 21.02.18 05:08

@Blanaschab já mám za to, že to píše tvoje

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 05:15

No spis tvoje.

Mirinda27
Závislačka 2955 příspěvků 21.02.18 05:30

@Blanaschab jj,pardon. To jsou ty dvě hod spánku v 9 měsíci těhotenství, mám vymleto :).
Ano, napíše mu to Vaše doktorka.
Brala jsem si nedávno osetrovacku na mámu a taky jsem si byla pro,, neschopenku,, u její Mudr.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 21.02.18 05:44

Lékař pro dospělé, kam chodíte.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >