Parainfekce, oteklé bolestivé kotníky, co s tím?

6.3.20 14:25

Parainfekce, oteklé bolestivé kotníky, co s tím?

Dobrý den, neléčil jste se tu někdo s parainfekcí kloubů? Od minulého týdne jsem nemocná, zánět nosních dutin, CRP bylo nízké, takže bez ATB. Celý týden mě již pobolívaly nohy, moje praktická říkala, že to bude k té viróze, žíly na pohmat v pořádku. Ovšem v pátek večer začalo peklo, natekl nejdřív jeden, další den druhý kotník, vnitřní strany bolí a nemohu se jich ani dotknout. Celý víkend jsem ležela a dělala si obklady a brečela.
V pondělí jsem zašla k ortopedovi, ten udělal i sono a řekl, že je to pravděpodobně parainfekce a že to asi bude na ATB, které mi taky praktička předepsala. Ovšem, sama se prý s tímto nikdy nesetkala, což mě tedy opravdu moc nepovzbudilo. Po antibiotikách jsem den a noc čůrala jak zblázněná, až až mě někdo zas vystrašil že by to mohly být ledviny, tak zase k praktické (jiné, moje tam nebyla), ta to prý taky nikdy neviděla, ale nechala mi udělat rozbor krve, který neukázal nic kromě výrazně sníženého CRP.
Dnes je pátek ležím týden, pět dní beru ATB a nic se nemění. Akorát v tom nose je to lepší. Už mi z toho hrabe, jsem vystrašená, nemáte někdo s tímto zkušenosti?
Jak to řešit dál, mám jít na revmatologii?
Moje praktická zřejmě asi nebude vědět co s tím, v pondělí jdu na kontrolu… na záchod chodím o berlích, potřebovala bych fungovat, mám malé dítě…ale zvládám jen ležet a čumět do zdi, celkově je mi slano a nohy pořád bolí, teda ty kotníky. Mám strach, co bude dál :roll:
Za případné odpovědi předem děkuji
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama