Paralen ve 13. týdnu těhotenství, kolik denně mohu vzít

24.3.16 19:10

Paralen ve 13 TT kolik dene mohu vzít

Ahoj holky chci se zeptat. jsem nachlazena a to dost mužů si ve 13 TT vzít Paralen popřípadě kolik? Jestli jste některá brala nebo raději vůbec pořad se. Mi nachlazení vrací :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

127
24.3.16 19:19

Ahojky, myslím si, že paralen je po celé těhu prakticky neškodný, bylo mi to tak i od doktora řečeno ;) rozhodně bych nepřekračovala doporučené denní dávkování, ale jinak myslím, že v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 19:23

Díky moc právě jsem tak něco takového slyšela ale moc jsem to brát nechtěla ale tetka mi nic jiného nezbývá je mi fakt zle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
24.3.16 19:26

@Mispulinka345 Věř mi, že pro to miminko je horší, když ti je takhle mizerně, než když si vezmeš paralen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 19:28

Taky si myslím když nad tím tak premyslim že i mu musí být stejně jako mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
24.3.16 19:31

@Mispulinka345 no právě ;) přeju brzké uzdravení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
24.3.16 19:32

@Mispulinka345 Paralen si vzít klidně můžeš  ;)

• Citovat
  • Upravit
7320
24.3.16 19:35

Paralen můžeš. Nechci kecat, ale žiju v domnění, že ale jen ten „obyč“, ne třeba Paralen Grip apod. Možná ale kecám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 19:37

Děkuji za přání brzkého uzdravení. a ano m jen obyc Paralen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
24.3.16 19:40

Paralen neškodí. Můžeš i víc denně, ale nepřehánět. Beru ho jen v nutnosti. Ale jen paralen. Ibalginy, brufen atd neužívej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
24.3.16 19:41
@Pomka píše:
Paralen můžeš. Nechci kecat, ale žiju v domnění, že ale jen ten „obyč“, ne třeba Paralen Grip apod. Možná ale kecám.

Jj, ten obyčejný bez ničeho dalšího raději.

• Citovat
  • Upravit
JayLee
24.3.16 19:46
@Mispulinka345 píše:
Ahoj holky chci se zeptat. jsem nachlazena a to dost mužů si ve 13 TT vzít Paralen popřípadě kolik? Jestli jste některá brala nebo raději vůbec pořad se. Mi nachlazení vrací :(

normalne jak je doporuceno davkovani ja ho v tehu brala skoro porad a byl mi i v nemocnici doporucenej 8)

• Citovat
  • Upravit
24.3.16 20:03
@Mexie píše:
Paralen neškodí. Můžeš i víc denně, ale nepřehánět. Beru ho jen v nutnosti. Ale jen paralen. Ibalginy, brufen atd neužívej ;)

Jj beru jen ten pralen a i toho jsem se bála ale tak jsem ráda že aspoň to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama