Paralen ve 38tt na bolest kyčle?

38
28.12.19 21:38

Paralen ve 38tt na bolest kyčle?

Dobrý den, potřebuju poradit. Jsem ve 38tt a šíleně mě bolí kyčel. Nemůžu spát a sotva dojdu na záchod někdy mě to chytne a brečím bolestí. :,( :,( Doktor řekl že je to roztahování před porodem a že na to můžu paralen ale neřekl jak dlouho a kolik. Když si paralen nevezmu nevyspím se. A mám strach ho brát 3× denně do konce těhotenství ale ta bolest je opravdu šílená :( Je tu někdo kdo bral delší dobu paralen v těhu? :think: Děkuju za jakoukoliv radu a odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3302
28.12.19 21:44

Paralen klidně vezmi, jen nevím, zda na bolest kyčle pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.12.19 21:44

Paralen jsem brala. Bolely mě kyčle jako blázen, nemohla jsem se pohnout (druhý děcko). Dr. s tím neměla žádný problém. Porod proběhnul v pořádku, děcko taky v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.12.19 21:45

@azaleila já ho na bolest kyčlů taky brala. Tenkrát mi bylo řečeno, že můžu i občas ibuprofen, kdyby to nepomáhalo. Nebylo třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
28.12.19 21:47

@Kuře22 Mě doktorka říkala, že je lepší si vzít paralen než zůstat v bolestech.
Zkus si ale kyčel namasírovat. Lehni si na nebolavý bok, bolavou nohu si podlož polštářek a namasíruj si zadnici. Lepší je, když to udělá někdo jiný, protože tě to bude bolet, ale uleví se ti. Pomůže si ji před masáží nahřát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
28.12.19 22:19

Ahoj tak mě včera doktorka na pohotovosti řekla že si klidně mám vzít 2 paraleny 5ti stovky co 6hodin.
Jsem 32tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
29.12.19 10:18

Děkuji všem za odpověď. :kytka: Paralen jsem si vzala na noc a konečně jsem se líp vyspala. Přes den to snad nějak odbelhám bez. Doufám že holka bude co nejdřív venku a nebude mě u porodu omezovat ta kyčel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat