Paralyzující bolesti při cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 14:13
Paralyzující bolesti při cvičení

Mám poměrně velikou nadváhu, tuk hlavněv oblasti břicha. Rozhodla jsem se s tím něco dělat- hodně chodím (8 az 10 km), obcas kolo a protahovací cvičení s Zuz. PLihalovou. Bohuzel se mi stává, že při různých pohybech dostanu takovou zvláštní křeč do místa, které při pohybu stlačím. V tu chvíli to místo je tvrdé, jako bych tam

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 14:16

Měla něco, co tam překáží. Po chvíli to ustane, ale ta bolest je dost nepříjemná. Může to být tím morbidním množstvím tuku?? Že to jakoby něco utlačí?

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 22.07.19 14:24

Tvrdé místo na břiše mi evokuje kýlu, nemůžeš mít něco takového?

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 22.07.19 14:46

A taky to muze byt svalova krec - treba z pretezovani svalu nadmernou namahou. Pomuze horcik a vitaminy B6, B12

A hlavne, kdyz neco boli, tak to neignorovat a cviceni znirnit, nebo delat jiny cvik na popsileni stejnych svalu, nebo dany cvik vubec nedelat, dokud se nezpevni jine svalove skupiny a pak to treba pujde.

Cvice si tak, ze to musi tahnout, mozna malilinko bolet (spise ale citit to tahnuti). Silnejsi, nez zanedbatelna bolest je pri cviceni spatne a muzes si ublizit.

Jinak, to ze s tim neco delas je chvalyhodne, jen tak dal a hlavne… vydrzet! :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 15:35

@sinapis.alba kýlu mám asi 0.5 cm u pupku. Pry casem stahnout, ale tam me to neboli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 15:38

@Milan42 Jako svalove mi to nepripada. Dnes napr. priohybu jsem to dostala v oblasti jater, jako by se tam udelalo tvrdy jelito tim, jak to skrcim, nebo nevim, jak lip to popsat. Kdyz se narovnam, tak to po chvili prejde. Ale spis je to bolest, jak by to melo prasknout..

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 22.07.19 16:02

Začni chodit na fyzioterapii a cvič tak, aby sis neubližovala - potřebuješ si nejdřív nechat poradit jak zpevnit základní svalové skupiny tak, aby to šlo dobře a bezpečně.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34910 příspěvků 22.07.19 18:31

To by mohly být trigger pointy, zajdi ke svému praktikovi, aby tě odeslal na fyzioterapii nebo k jinému odborníkovi.

Váš příspěvek
Reklama