Paranormalní jevy (duchové ) zkušenosti

11.10.19 12:55

Paranormalni jevy (duchové ) zkušenosti

Ahojky :kytka:
Mate někdy zkušenosti s paranormalnimi jevy (duchy).
Zajímaly by mě vaše zkušenosti :) mužů se podělit i o své ale bylo by to moc dlouhé :D zažila jsem toho více většinou jako mladší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.10.19 13:19

@Nikolletka21 Nevím, nakolik to splňuje tvou představu o paranormálních jevech… ale jsem fascinován tím, že lidé vycítí, že umřou. Všichni mí příbuzní či přátelé to věděli předem, ikdyž to byli mladí lidé v plné síle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
11.10.19 13:52

Doma se dělo hodně věcí, od zapínání televize, světel, po padání věcí. Mám z toho husinu ještě teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 14:07

Jednou na mě ve snu nalítávala černá mlha, ale to byl sen.. za čas kolem mě prošla černá mlha v koupelně, to bylo horší, ale teoreticky to mohla být pára ze sprchy.. černá :roll: a pak jednou v noci prošla jedné z dcer, když jsem u ní ležela, nad hlavou černá mlha, není jak jí vysvětlit, navíc se malá okamžitě vzbudila s hysterákem, odrazila se na druhou stranu postele a řvala, že se ‚toho bojí‘.. to jsem byla docela podělaná a děti mají od té doby noční světýlko a bez něj nespí… pak jsem tu černou mlhu ještě jednou viděla ve snu, zkoušela mě udusit, ale to byl zase jen sen… v koupelně mi taky jednou spadly věci z poličky, ovšem je trochu křivá, takže to mohlo být i jen tak a jednou zachrastil klíč v zámku a to vysvětlit neumím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 16:10

Když mi zemřel syn, 5 měsíční miminko, dva dny po té jsem ho cítila vedle sebe. Ležela jsem se zavřenýma očima a cítila jak se vedle mě hýbe i jeho vůni. Je možné že se hlava vyrovnávala s náhlou a nečekanou ztrátou, ale do teď si ten pocit umím vybavit a nedokážu popsat, jak reálné to bylo. Jinak přítel v dětství u kamaráda na chalupě zažil, že kolem něj v noci prolítla bota, neměl jí kdo hodit, byl tam jen s babičkou co spala vedle něj. Do teď nesnese ani duchařské filmy.

• Nahlásit
  • Citovat
17.10.19 22:37
@Anonymní píše:
Když mi zemřel syn, 5 měsíční miminko, dva dny po té jsem ho cítila vedle sebe. Ležela jsem se zavřenýma očima a cítila jak se vedle mě hýbe i jeho vůni. Je možné že se hlava vyrovnávala s náhlou a nečekanou ztrátou, ale do teď si ten pocit umím vybavit a nedokážu popsat, jak reálné to bylo. Jinak přítel v dětství u kamaráda na chalupě zažil, že kolem něj v noci prolítla bota, neměl jí kdo hodit, byl tam jen s babičkou co spala vedle něj. Do teď nesnese ani duchařské filmy.

o tom miminku jsem četla v knížce od té irské vědmy, co vidí anděly. Podle mě to reálné je, přišlo se rozloučit a říct, jak moc tě miluje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 10:06
@Anonymní píše:
Když mi zemřel syn, 5 měsíční miminko, dva dny po té jsem ho cítila vedle sebe. Ležela jsem se zavřenýma očima a cítila jak se vedle mě hýbe i jeho vůni. Je možné že se hlava vyrovnávala s náhlou a nečekanou ztrátou, ale do teď si ten pocit umím vybavit a nedokážu popsat, jak reálné to bylo. Jinak přítel v dětství u kamaráda na chalupě zažil, že kolem něj v noci prolítla bota, neměl jí kdo hodit, byl tam jen s babičkou co spala vedle něj. Do teď nesnese ani duchařské filmy.

Je mi moc líto vaší ztráty :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 10:12

Mě zemřel bráška, byli sme ještě děti, měli sme k sobě hodně blízko. Každou noc sem měla pocit, že ho slyším a nějak sem si nepripoustela, že se už nikdy nevrati. Každou noc jsem přišla k pevné lince a cekala tam v noci třeba dvě hodiny, kdy zavolaji z nemocnice, že si dělali legraci. Pak po deseti letech na den kdy zemřel jsem jela s kamarádkou do aquaparku a v šatně si dávala věci do skříňky a když zavru dvířka od skříňky, tak stojí vedle mě, úplně stejný, ve věku kdy umřel, podlomili se mi kolena a sedla jsem na lavičku a on utekl. Rychle jsem vstala a utíkala za ním a vidím ho, jak stojí u nějaké paní, nejspíš maminky. Byl úplně stejný, ale úplně. Ten den sem z tama odcházela úplně šťastná, jak kdyby žil, jen trochu jinde s někým jinym :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.10.19 10:25
@Nikolletka21 píše:
Ahojky :kytka:
Mate někdy zkušenosti s paranormalnimi jevy (duchy).
Zajímaly by mě vaše zkušenosti :) mužů se podělit i o své ale bylo by to moc dlouhé :D zažila jsem toho více většinou jako mladší.

Jo, mám. Ale neberu to jako paranormální. Ono je to vlastně normální, jenom se to za paranormální považuje.
Moje máma mívá noční směny. Děda byl v tu dobu v nemocnici a najednou ona měla blbý pocit, koukla na hodinky a ty se zastavily. Byla si jistá, že děda zemřel. Přišla někdy ve 2 ráno domů, mému tátovi napsala lístek, že děda v tolik a tolik zemřel..Ráno si to táta přečetl..pak za pár hodin na to volali ze špitálu, že děda v tu dobu opravdu zemřel.
No a jinak - moje dcera viděla asi ve 3 letech na lustu „pána a paní“. Opakovaně, vždy večer. Prý se na ní usmívají a pak se otočí a koukají ven z okna směrem k vedlejší vesnici. Hrála jsem s ní „hru“, že tam fakt jsou, pozdravila je a zeptala se, co potřebují. Také jsem vytáhla alba a zkoušela na dceru, jestli je pozná mezi zemřelými příbuznými (mými a manželovými). Nic. Pak mě ještě napadlo půjčit si album našeho pana domácího, měl ho u sebe dole v baráku, dcera ho nikdy neviděla. No a otevřela jsem ho a ona vyhrkla: „Jo mami, to jsou oni!“ No paráda..ale proč tam teda jsou na tom lustru? A pak se stalo to, že zanedlouho nato muž uklízel vedle takové staré stavení, co přiléhá k domu a v binci a špíně tam objevil urnu tatínka pana domácího :zed:. Už bylo všechno jasný, co chtěli. Pohřbili jsme jeho tatínka na hřbitov k jeho mamince a od té doby se na lustru neukázali. Mmch. jak se koukali podle dcery z toho lustru ven k vedlejší vesnici, tak v té vedlejší vesnici je právě hřbitov, kde teď oba leží.
Pak se mi i stalo, že jsem šla vpodvečer na hřbitov dát kytku a svíčku na hrob (to zas bylo jinde) a najednou, nikdo na hřbitově nebyl, se ke mě začly blížit těžké mužské kroky, jako kdyby v kanadách..už byly blízko, já se nemohla pohnout. Jediné, co mě napadlo a zvládla jsem to, že jsem se pokřižovala a v tu ránu to zmizelo. Letěla jsem pak domů celá zelená jako střela.

Když vím, kdo to je, nebojím se. Ale na tom hřbitově to člověk nevěděl, tak to pak je něco jinýho, to se bojím hrozně moc.

Příspěvek upraven 26.10.19 v 10:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.10.19 10:28
@Anonymní píše:

To je mi moc líto :( :srdce: :srdce: :srdce:
Moctoresim - taky síla. :hug: Že něco někdo nevidí a nedokáže vědecky dokázat podle lidských měřítek, kdy používáme jen nepatrnou část mozku, neznamená, že to neexistuje.
Někdo je ovšem na tyhle věci „naladěnější“. Někomu se občas něco stane, někomu častěji. A někomu vůbec nikdy nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 23:23

Dobrý den… Zkušenosti s duchy mám celkem velké.. Cca 2 roky zpátky u nás spala kamarádka ( je mi 17 let) a pokaždé co tu spala když jsme se přestěhovali tak se dělo něco divného. Poprvé když usla a já byla na počítači a koukala jsem na film tak z ničeho nic byla u skříně a bouchala hlavou do zdi, když jsem jí vzbudila ať si jde lehnout tak šla a po 10 min jsem se otočila a koukla jestli spí a nespala seděla v koutě v tureckém sedu a říkala tam rovnice které se učí v 2. Ročníku střední školy. Řekla jsem to mamce a ta mi řekla že si máme lehnout s ní do ložnice… Když jsme usinaly tak začaly bouchat dveře od kumbalu byla jsem jediná koho to nevzbudilo pak mi mamka říkala že se tam chtěla jít podívat a než tam došla tak se rozlo a zhaslo světlo na předsíni. Šla si zpět lehnout měli jsme rozsvicene lampy a když jsme usinaly zhasly se a z nočního stolku vyletěl hrnek a přistál ve dveřích skříně naproti hodit ho
Tam nikdo nemohl u toho stolku jsem byla já mezitím se stihl můj mobil vypojit z nabíječky a lak preletet celou mistnost. Uběhl cca měsíc co tu spala zase a to už jsme spaly s mamkou a sestra spala ve stejné místnosti na jiné posteli když kamarádka usla tak začala mluvit v jiném jazyce kterému nikdo nerozuměl mluvil potom za ní nějaký chlap údajně mu bylo 72 let a obesil se u nás ve sklepě podle všeho to byl schizofrenik řekl že zabil své rodiče. Na její peřinu jsme polozili růženec který nemohla cítit a začala ho ze sebe strhavat. Pak už u nás kamarádka nespala a spala tu moje sestřenice (já, sestra i sestrenka jsme spali v jednom pokoji pro jistotu na jedné posteli a když jsme spali tak se vzbudila sestrenka a automaticky vzbudila všechny běžela do kuchyně a šla zastavit plyn který byl zaply, lehli jsme si a z kumbalu někdo tiše volal o pomoc šli jsme tam a samozřejmě nikdo.. Z půdy doteď slyšíme jakoby tam byla nějaká koule a s ní si někdo házel i když na půdu nemá nikdo přístup a už vůbec ne v noci. Jednou jsme se tam šli podívat protože byla odemcena byla tam malá divná místnost a v místnosti židle, po celé půdě byly mrtví holubi ale okna zavřená neměli se tam jak dostat. Slyšeli jsme odemykání dveří v bytě ale všichni byli doma v kuchyni nebo někdo spal a ostatní vzhůru, postel kde seděla kamarádka a já telefonovala s mamkou na točící židli se pohla jakoby do ní někdo dal zespod ránu, sestru i mě několikrát vzbudilo to že se nás někdo sahal a nedávno jsem spala odpoledne a vzbudila mě rána vedle mě jako by někdo skočil do té postele ale nikdo tam nebyl, samozřejmě to ještě není vše ale to bych se nedopsala ani zítra, přeji všem hezky zbytek dne. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.1.20 09:24

Dobrý den,
v následujícím videu se zabývají neviditelným světem a hned na začátku mají natočené různé duchy https://youtu.be/R2drwMlLoyY Je to docela zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama