Paranormální jevy: Vaše příběhy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 15:45

Paranormalní jevy vaše příběhy

Ahoj, v poslední době se u nás v bytě děje něco divného 8o pouští se sama voda, někam něco položíme a je to za chvíli jinde :nevim:
Mate někdo zkusenosti s paranormalnimi jevy? Zajima mě každá zkušenost
O tyto věci se zajímám

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
2.7.22 16:01

Bych mohla psát knihy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.7.22 16:05

@Atisia podělte se :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.7.22 16:11

Treba :palec: :( seděla jsem takhle s přítelem v pokoji oba jsme slyšeli jak na mě někdo volá. To by u nás nebylo nic divného kdyby jsme nebyli sami v zamčeném domě. Tohle se stalo několikrát. Postava procházející do koupelny v druhém patře. Zase prázdný dům jen já. Nebo otvírání dveří, skříněk, oken v prázdném bytě. Tenkrát jsme s tátou několikrát za večer ten být prolezli a nikde nikdo kolonce ty otevřené dveře byli zamčené na dva zapady :think:. Chůze po schodech co slyšela i kamarádka, taky jsme tam byli sami. Nikde nikdo. :nevim: blikání světla. Padání věci ze zdi. Nebo nefungující nové hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.7.22 16:17

@Atisia jej :oops: to je nějaký starý dům? nam se to projevilo po narození detatka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
2.7.22 16:18

Vetsinou ma vse nejake vysvetleni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.7.22 16:22
@Terule99 píše:
@Atisia jej :oops: to je nějaký starý dům? nam se to projevilo po narození detatka

Některé osoby ty věci přitahují. Je to německý dům. Většinou poznám, že někde něco je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
2.7.22 16:37

Mně se zapinala sama trouba a stařičký kazetak zase sám zapinal uprostřed noci. Většinou, když jsem byla sama, ale i později, když u mě bydlel přítel. Pak to odeznělo. Říkala jsem v nadsázce, že u mě bydlí hodný duch
:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2631
2.7.22 16:44

Mně se zapínala sama televize. Byla to nějaká závada, ale kdo viděl horor Kruh, jak tam Samara nebo jak se jmenuje ten duch, leze z televize, ta takhle kolem třetí v noci je to fakt nepříjemný… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
2.7.22 17:23

V jídelně máme na zdi digitální hodiny. Když umřel tchán, tak jsme druhý den řešili u stolu pohřeb a tak. A já najednou koukám na ty hodiny a ony ukazují 25 hodin a nějaké minuty. V podstatě přesně čas, který uplynul od tchánovy smrti. Nikdy dřív ani později ty hodiny takhle zblblý čas neukazovaly a to je máme pomalu 20 let :nevim:. Už vždycky budu litovat, že jsem si to nevyfotila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.7.22 17:25
@ivašot. píše:
V jídelně máme na zdi digitální hodiny. Když umřel tchán, tak jsme druhý den řešili u stolu pohřeb a tak. A já najednou koukám na ty hodiny a ony ukazují 25 hodin a nějaké minuty. V podstatě přesně čas, který uplynul od tchánovy smrti. Nikdy dřív ani později ty hodiny takhle zblblý čas neukazovaly a to je máme pomalu 20 let :nevim:. Už vždycky budu litovat, že jsem si to nevyfotila.

Nám spadli když matce zemřel bratranec a jen co dopadli objevil se jeho bratr ve dverich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.7.22 17:27
@Mutlice píše:
Mně se zapínala sama televize. Byla to nějaká závada, ale kdo viděl horor Kruh, jak tam Samara nebo jak se jmenuje ten duch, leze z televize, ta takhle kolem třetí v noci je to fakt nepříjemný… 8o [/c
@Zuzanec píše:
Mně se zapinala sama trouba a stařičký kazetak zase sám zapinal uprostřed noci. Většinou, když jsem byla sama, ale i později, když u mě bydlel přítel. Pak to odeznělo. Říkala jsem v nadsázce, že u mě bydlí hodný duch :)

Nám zvonek v noci. Těsně před odchodem do práce. Byla zima, tma, mráz a zvonek. Jsem se bála otevřít aby mě někdo Neto… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21129
2.7.22 17:50

@Atisia zkoušela si to někdy využít? Komunikovat? To by mě lákalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.7.22 18:04
@Bubla Bůčková píše:
@Atisia zkoušela si to někdy využít? Komunikovat? To by mě lákalo…

Tak na to jsem neměla odvahu nebo jsem byla málo opila. Pravda ale je, že jsem nad tím premejslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21129
2.7.22 18:17

Já bych to studovala a spojila se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu