Paranormální jevy - zkušenosti

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
39
30.6.16 14:14

Paranormální jevy - zkušenosti

Zdravím vás! Máte tu někdo zkušenosti s paranormálními jevy? Duchové a podobně? Nevím, zda znáte aplikaci wattpad, ale v podstatě se tam píšou příběhy. Já střádám hororové příběhy od skutečných lidí.
Abyste neřekli, že kážu vodu a piju víno, povím vám i svůj příběh (jeden z mnoha). :lol:
Před několika lety mi umřel děda. Spolu s bavičkou mě vychovávali od mala, on se ale v mých 8mi letech trhnul a žil jinde. No a zhruba rok po tom, co zemřel, jsem se v noci vzbudila, koukla vedle sebe a uviděla bílou, kouřovou postavu sedící vedle mě na posteli a hladící mě po vlasech. Hned jsem usnula zpátky a zapoměla na to. Vzpomněla jsem si ve chvíli, kdy mi strýc řekl, že u něj v noci byla bílá, kouřová postava. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35455
30.6.16 14:33

:mrgreen: Zrovna dnes mi zavolal exmanžel. Ten člověk je zcela paranormální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.16 14:45

Mě se to stalo jednou..měla jsem cca 4 roky..zrovna nás hlídal děda a mi s brachou měli jit spát po obědět..jenže on si odskočil na záchod a já se podívala směrem dokuchyně a tam viděla tež takovou kouřovoul postavu jako by vyšla ze zdi a pokračovala dál..byla to postava pána oblečeného v plaští a klobouku…dostal jsem strach a rychle klepala na dvře na dědu a jde za nami…mám to v paměti do dnes..a bylo to jedniné…pak jen že jsem ve snu viděla strejdu ktery umřekl..a říkal mi že nám chcce někoho představit…od té doby nic…ale od malička mě to láka..a moje kamarádka tvdrila že odma mělítéž ducha…a dlouho..už byla z toho i neštastná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
30.6.16 14:50

@rowynka mám takových zážitků mraky :think: odmala.. občas není o co stát, ale žít se s tím dá, člověk si zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
30.6.16 14:57

Já trpím na spánkové paralýzy, takže zážitků mám spoustu, ale nic z toho není (snad) skutečné…a i tak není o co stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
30.6.16 15:04

Taky jich mám dost, duchy jsem viděla, slyšela a jednoho dokonce natočila na mobil, ten byl průhledný a měl na hlavě kápi. Škoda, že se mi ten mobil rozbil, nedokázala jsem to video z něho dostat, docela mě to štve. Taky mám zážitky s anděly, a je jich taky vícero. Vlastně mám život jednu velkou paranormální jízdu. Stává se mi, že opouštím tělo v noci, ale spíš se toho bojím, netoužím nijak zvlášť astrálně cestovat. Vlastně je život s takovými zážitky o trochu zajímavější než jen ta všední realita kolem, že..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2244
30.6.16 16:21
@Davolix píše:
Já trpím na spánkové paralýzy, takže zážitků mám spoustu, ale nic z toho není (snad) skutečné…a i tak není o co stát.

Spánková paralýza co to je? Občas se mi stane, že se vzbudím a nedokážu se pohnout. Je to ono?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
30.6.16 22:47

Na duchy teda nejsem, ale treba uverim, az nejakeho uvidim :)

ale my mame s muzem nejake divne pouto, ze vime kdyz druhy bude volat. projevuje se to tak, zesi vzpomenu na muze, jdu k telefonu jestli nevolal a telefon zazvoni.

driv jsme meli dohodu, ze pri cestovani (sami) se prozvonime, abychom vedeli ze jsme v poradku a neutraceli za volani. jenze to proste neslo, protoze bylo furt obsazeno - proste jsme se prozvaneli v presne stejny okamzik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
30.6.16 22:51
@Lucie008 píše:
Spánková paralýza co to je? Občas se mi stane, že se vzbudím a nedokážu se pohnout. Je to ono?

Spánková paralýza je toto: http://refresher.cz/…nezapomenete a věř mi, že to fakt zažít nechceš. Nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
1.7.16 10:48
@Whiskin píše:
Spánková paralýza je toto: http://refresher.cz/…nezapomenete a věř mi, že to fakt zažít nechceš. Nikdy.

To mam taky, ale když chci, tak o opustím tělo,fyzicke.zkus v tom stavu pomyslet na to, že se vznasis u stropu, uvidíš, že se ti to podaří, pakliže nebude tvůj strach tak velký, že tomu zabrani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
1.7.16 10:56

To se mi v paralýze stalo jednou. Mně pomáhá jen jedna věc- a to se silou vůle začít probouzet. Ted jsem už dospěla do stádia, kdy jsem schopná si uvědomit, že se to neděje, že to „jen“ paralýza a dokážu se do několika sekund probudit. I tak je to ale hnus. A nemyslím si, že to je z našeho světa, fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
1.7.16 13:02

Ne, jsou to bytosti z jiného sveta. e pomáhá snažit se hýbat palcem u nohy. přečti si Roberta Monroe, má o svých zážitcích tři knihy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
6.5.17 12:35

Oživuji diskuzi. Má někdo nějaký příběh, zkušenost s paranormálními jevy? Stalo se vám něco zvláštního někdy až vás z toho mrazilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
6.5.17 12:55
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
6.5.17 12:58

@martina.se Tak se rozepiš, ať se mám pak čeho bát. :D

• Citovat