Paraziti v nás - co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:40
Paraziti v nás - Co si o tom myslíte?

Slabší povahy jako já (pro mě už je bohužel pozdě :zed: ) nečíst, neotvírat video ;)

Ahoj holky, včera mi bylo posláno toto video http://youtu.be/Kp_FPRrtCK0 a udělalo se mi teda hodně blivno :poblion: Co si o tom myslíte vy? Jakože v sobě máme všichni ohavný červy, kteří navíc ovlivňují naše myšlení? A že jedna třetina našich exkrementů není naše? :think: :poblion:
Nebo je to video přehnané? Já teda nevim, manžel už tři roky řeší hroznou únavu, tak přece kdyby to bylo tak jednoznačné, proč by ho neposlali na nějaký testy, jestli v sobě nemá takový parazity?
Jsem z toho teď fakt docela rozpolcená, nevím jestli tomu věřit. Teď kojím malou a říkám si, kolik takových budoucích červů jí asi posílám :oops: Ještě včera jsem byla spokojenej člověk, proč já krá. va to video otevírala :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 16.10.14 12:41

Co si myslím? Asi tak tohle :roll: :mrgreen:

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 16.10.14 12:43

Každej o tom všude mluví, já to neposlouchám a je mi to celkem jedno. Absolutně to neřeším :nevim:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 12:44
@celipipka54 píše:
Slabší povahy jako já (pro mě už je bohužel pozdě :zed: ) nečíst, neotvírat video ;)Ahoj holky, včera mi bylo posláno toto video http://youtu.be/Kp_FPRrtCK0 a udělalo se mi teda hodně blivno :poblion: Co si o tom myslíte vy? Jakože v sobě máme všichni ohavný červy, kteří navíc ovlivňují naše myšlení? A že jedna třetina našich exkrementů není naše? :think: :poblion:
Nebo je to video přehnané? Já teda nevim, manžel už tři roky řeší hroznou únavu, tak přece kdyby to bylo tak jednoznačné, proč by ho neposlali na nějaký testy, jestli v sobě nemá takový parazity?
Jsem z toho teď fakt docela rozpolcená, nevím jestli tomu věřit. Teď kojím malou a říkám si, kolik takových budoucích červů jí asi posílám :oops: Ještě včera jsem byla spokojenej člověk, proč já krá. va to video otevírala :zed:
:poblion: :poblion: :cert: no jako ja tomu verim, ze v sobe asi kazdej něco mame a zrovna tuhle me to napadlo když jsem byla odcervovat kocku a psa u veterinare a mel to tam v cekarne na obrazku :think: tak jako estli něco existuje na lidi taky :roll:
Ale pis te rozhodilo to video, ze jsi to videla tak realne a tedka tomu pricitas ruzny další věci zda to není tim :nevim:
Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:47

@JayLee No asi jo, když si představím ze moje malý děti mají v těle nějaký červy, fuj mě je fakt zle :oops:

Verun83
Echt Kelišová 9328 příspěvků 33 inzerátů 16.10.14 12:47

Jo i lidi maji v sobe parazity. Muze se to projevovat ruzne. Na video jsem nekoukala. Za zacatku roku jsem byla na diacomu, ten prave umi i zjistit kde co je v tele usazenyho. Brala jsem pak nekolik tydnu tablety na ty parazity.

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:49

@Sibyla0 Myslíš že to není tak hrozný? Já právě fakt nevím jestli tomu mám věřit, jako takový ty videa z operací, kde z člověka vytáhnou 5 kilo škrkavek, to je pravda, to jo. Ale že to máme v sobě opravdu všichni? :think:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 16.10.14 12:50

@celipipka54
To není nic nového, paraziti tu byly, jsou a budou vždy… Buď ráda, že nevidíš viry a bakterie. :lol:
Jinak to video je značně přehnané a sestavené přesně tak, aby zastrašilo a šokovalo. :roll:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:51

@Verun83 A měla jsi toho v sobě hodně, jestli se můžu zeptat? A na to se můžeš objednat sama, nebo musíš mít papír od obvoďáka?

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:52
@anairda píše:
@celipipka54
To není nic nového, paraziti tu byly, jsou a budou vždy… Buď ráda, že nevidíš viry a bakterie. :lol:
Jinak to video je značně přehnané a sestavené přesně tak, aby zastrašilo a šokovalo. :roll:

Děkuju, přesně to jsem chtěla slyšet :mrgreen: :kytka:

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 16.10.14 12:53

Sestřenice přiletěla minulý měsíc z Austrálie, kde žije a tam tím žijí naprosto všichni a všichni zobají tablety proti parazitům a chodí k léčitelům, co jim hned ve dveřích s vytřeštěnými oči říkají, že mají parazity :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 12:55
@celipipka54 píše:
@JayLee No asi jo, když si představím ze moje malý děti mají v těle nějaký červy, fuj mě je fakt zle :oops:
:think: :think: no to si radsi ani nepredstavuj :nevim: tim se pak jen zbytecne trapis a mozna zbytecne pac tomu tak vůbec byt nemusi :think: :nevim:
hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 16.10.14 12:55
@celipipka54 píše:
Děkuju, přesně to jsem chtěla slyšet :mrgreen: :kytka:

Jejda neblázni, ty to fakt bereš vážně? :lol: :kytka:
Snad si opravdu nemyslíš, že každý druhý má střeva zacpaná nějakým červem… :lol:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 16.10.14 12:55

@Anael :mrgreen: Ale tak v takových zemích to docela chápu, ale že jsou ty paraziti i tady u nás ve vzduchu, no :poblion:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 16.10.14 12:56
@anairda píše:
@celipipka54
Jinak to video je značně přehnané a sestavené přesně tak, aby zastrašilo a šokovalo. :roll:
:palec:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >