Párek ze země-koupalište

Anonymní
28.6.21 19:37

Párek ze země-koupalište

Ahoj holky, dneska jsem byla s dětmi na koupališti a malá chtěla párek v rohlíku. No jenže jak ho paní připravovala, spadl jí už ohřátý párek na zem. Normálně ho zvedla ze země, otřela kapesníkem, dala do rohlíku a podala mi ho. Bylo jí úplně jedno, že jsem to viděla. Jak mi dala do rukou ten špinavý párek, na kterém byl nalepený nějaký nepořádek ze země, tak jsem jí řekla, jestli si ze mě dělá srandu. Paní odpověděla, že co jako, že ho přece utřela. No opravdu mě to naštvalo a řekla jsem jí ať mi dá nový. Ona odmítla s tím, že tenhle je úplně v pohodě. No tak mi musela, i když veeelice neochotně vrátit peníze a odešla jsem pryč. Vím, že je to hloupost a ani na to není co poradit. Jen mě to opravdu rozčílilo. Zažili jste někdy taky něco takového? Jako fakt nejsem žádná citlivka, ale nehodlám dětem dávat jídlo ze špinavé země. A ještě jak byla paní arogantní :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9420
28.6.21 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska jsem byla s dětmi na koupališti a malá chtěla párek v rohlíku. No jenže jak ho paní připravovala, spadl jí už ohřátý párek na zem. Normálně ho zvedla ze země, otřela kapesníkem, dala do rohlíku a podala mi ho. Bylo jí úplně jedno, že jsem to viděla. Jak mi dala do rukou ten špinavý párek, na kterém byl nalepený nějaký nepořádek ze země, tak jsem jí řekla, jestli si ze mě dělá srandu. Paní odpověděla, že co jako, že ho přece utřela. No opravdu mě to naštvalo a řekla jsem jí ať mi dá nový. Ona odmítla s tím, že tenhle je úplně v pohodě. No tak mi musela, i když veeelice neochotně vrátit peníze a odešla jsem pryč. Vím, že je to hloupost a ani na to není co poradit. Jen mě to opravdu rozčílilo. Zažili jste někdy taky něco takového? Jako fakt nejsem žádná citlivka, ale nehodlám dětem dávat jídlo ze špinavé země. A ještě jak byla paní arogantní :roll:

Ne nikdy nic takového jsem nezažila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
28.6.21 19:41

Nic takového se mi vážně nestalo. Ale je to dobrá haluz, ani se tomu nechce věřit. Reagovala bych stejně jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:43
@Annabela11 píše:
Ne nikdy nic takového jsem nezažila…

Já dodneška taky ne. Jako fakt mě zaráží jak můžou být někteří lidé tak lhostejní.

• Citovat
  • Nahlásit
3008
28.6.21 19:43

Nezažila, ale ten pikador bych taky vrátila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:44
@annali píše:
Nic takového se mi vážně nestalo. Ale je to dobrá haluz, ani se tomu nechce věřit. Reagovala bych stejně jako ty.

No paní na mě ještě hleděla jak na největší fiflenu na světě.

• Citovat
  • Nahlásit
9420
28.6.21 19:45
@Anonymní píše:
No paní na mě ještě hleděla jak na největší fiflenu na světě.

Fiflenu jo :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
28.6.21 19:45

To je na hygienu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
28.6.21 19:48

Když tohle udělala před Tebou, bůh ví, co dělá za rohem.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3008
@Krista 1 píše:
Když tohle udělala před Tebou, bůh ví, co dělá za rohem.. :?

Přesně :mrgreen: raději nevědět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Annabela11 píše:
Fiflenu jo :lol: :lol:

No nebo prostě citlivku, nevím :nevim: Prostě říkala, vždyť jsem to, ale utřela, je to úplně v pohodě a pak jak jsem odcházela tak si tak pro sebe říkala, no aby se nezbláznila :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:49
@Krista 1 píše:
Když tohle udělala před Tebou, bůh ví, co dělá za rohem.. :?

No právě :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1532

:mrgreen: To ti říkám, že stát se tohle mně, tak by nastal takový fičák, že bych dostala nový párek a to zadarmo… :lol: stát se může ledacos, i obsluha je jen člověk, ale tohle snad ani není možné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
@Anonymní píše:
No nebo prostě citlivku, nevím :nevim: Prostě říkala, vždyť jsem to, ale utřela, je to úplně v pohodě a pak jak jsem odcházela tak si tak pro sebe říkala, no aby se nezbláznila :roll:

Tomu se ani nechce věřit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
28.6.21 19:57

Já už bych asi po takové reakci ani druhý nechtěla. A zvažovala bych zavolat na hygienu. Kdoví, komu to potom prodala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat