Reklama

Parfém - našli jste ten svůj?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka91
Kecalka 490 příspěvků 10.01.17 20:36
Parfém - našli jste ten svůj?

Ahoj :mavam:. Vím že podobných témat je tu dost, ale zajímá mě - našli jste svůj parfém? Nejde o to, že vám jen hezky voní, ale máte takový, s kterým se cítíte svá? Který k vám neodmyslitelně patří? Já se zamilovala do vůně Issey Miyake L'eau d'issey a tak nádherně jsem se s žádnou vůní ještě necítila :-D. Jaká je vaše parfémová láska? Nebo ji stále hledáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 10.01.17 20:37

Mám takovou! Chanel Coco Noir…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 10.01.17 20:48

Miluju Dior J'Adore. To je pro mě Nr.1. Z dalších hodně oblíbených Boss Ma Vie, Burberry Body, Chloé Chloé, Chloé Love, Chanel Chance, Gucci Bamboo, z obyčejných Lanvin, ze svěžích DKNY Be Delicious, co nemusím je CK Reveal, ten mám skoro plnej… Jinak to střídám tak nějak vsechno podle nálady :kytka: manžel je ze mě nemocnej :mrgreen:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 10.01.17 20:48

Já mám Chanel Chance eau fraiche…vždycky zkusím koupit něco jiné a to nakonec většinou rozdám a vrátím se zpátky, jsem prostě konzerva :oops:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 10.01.17 20:49

Giorgio Armani Code for Women :srdce: miluju, miluju, miluju. Moje mamka používá už desítky let pořád stejnou vůni, myslela jsem, že je to nuda a že nic takovýho se mi stát nemůže - než jsem očuchala ten svůj parfém.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.01.17 20:50
@Šárka91 píše:
Ahoj :mavam:. Vím že podobných témat je tu dost, ale zajímá mě - našli jste svůj parfém? Nejde o to, že vám jen hezky voní, ale máte takový, s kterým se cítíte svá? Který k vám neodmyslitelně patří? Já se zamilovala do vůně Issey Miyake L'eau d'issey a tak nádherně jsem se s žádnou vůní ještě necítila :-D. Jaká je vaše parfémová láska? Nebo ji stále hledáte?

Masaki-Masaki… pokaždé se k němu vrátím, i když parfémy mám ráda a střídám je..toto je ale srdcovka :)

Levandulina
Kelišová 5188 příspěvků 7 inzerátů 10.01.17 20:51

Já bych si moc přála najít nějaký ten svůj parfém, ale zatím jsem ho nenašla :-) Na druhou stranu ráda zkouším různé vůně, takže to bych pak možná nedělala :-D

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.01.17 20:52
@Levandulina píše:
Já bych si moc přála najít nějaký ten svůj parfém, ale zatím jsem ho nenašla :-) Na druhou stranu ráda zkouším různé vůně, takže to bych pak možná nedělala :-D

dělala, je to jako závislost :oops:

niki V
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 10.01.17 20:53

Já mám Chanel Chance Tender je to ta moje pak ješte miluji Narciso Rodriguez Musc.Ale Chanel vede

msonulka
Závislačka 3737 příspěvků 10.01.17 20:53

Používala jsem roky Georgio Armani Code, ale po porodu už mi nevoněl. Takže teďka mám od Armaniho Si.

Šárka91
Kecalka 490 příspěvků 10.01.17 21:05
@Nowuka2 píše:
Miluju Dior J'Adore. To je pro mě Nr.1. Z dalších hodně oblíbených Boss Ma Vie, Burberry Body, Chloé Chloé, Chloé Love, Chanel Chance, Gucci Bamboo, z obyčejných Lanvin, ze svěžích DKNY Be Delicious, co nemusím je CK Reveal, ten mám skoro plnej… Jinak to střídám tak nějak vsechno podle nálady :kytka: manžel je ze mě nemocnej :mrgreen:

To je teda sbírka :palec: Já jsem hodně náročná, nevím proč, ale nechci v parfémech vanilku, nevoní mi, ale připadá mi, že vanilka je v parfémech často. Asi jsem spíš na ty květinky. :-D.

Šárka91
Kecalka 490 příspěvků 10.01.17 21:07
@Lily Evans píše:
Giorgio Armani Code for Women :srdce: miluju, miluju, miluju. Moje mamka používá už desítky let pořád stejnou vůni, myslela jsem, že je to nuda a že nic takovýho se mi stát nemůže - než jsem očuchala ten svůj parfém.

Já se obávám, že na tom budu stejně :-D. Ale chtěla bych aspoň ještě jeden oblíbený.

Šárka91
Kecalka 490 příspěvků 10.01.17 21:10
@jdukolem píše:
Masaki-Masaki… pokaždé se k němu vrátím, i když parfémy mám ráda a střídám je..toto je ale srdcovka :)

Od Masaki jsem jednou měla vzoreček, už si nevzpomínám jaká to byla vůně. Ve složení byla petržel, říkala jsem si, tu tam jistě ani necítím :-D. A byla tam cítit intenzivně a vadila mě :-D.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.01.17 21:13
@Šárka91 píše:
Od Masaki jsem jednou měla vzoreček, už si nevzpomínám jaká to byla vůně. Ve složení byla petržel, říkala jsem si, tu tam jistě ani necítím :-D. A byla tam cítit intenzivně a vadila mě :-D.

tak toto není s petrželí - ač jsem tedy koza :lol:.. mě od nich voní jen prvě tenhle základní.. ostatní variace moc ne
složení toho mého :

Květinově ovocná vůně:

Složení
Hlava - liči, jablko, ovoce, vodní meloun
Srdce - sakura, andělská růže, magnolie
Základ - maliny, pačuli, pižmo, bílý cedr

Příspěvek upraven 10.01.17 v 21:15

histep
Závislačka 3072 příspěvků 10.01.17 21:14

Muj je Chanel Coco Mademoiselle. Uz asi 10 let…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama