Parfém nebo voňavka ,která vám fakt nevoní

• Fotoalbum (11)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6490
4.7.22 18:50

Parfém nebo voňavka ,která vám fakt nevoní

Ahoj všem. Téma je jasné. Prostě jakákoliv vám protivná vůně. Klidně dejte rovnou fotku té voňavky nebo parfému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21471
4.7.22 18:54

Omylem nahráno dvakrát

Příspěvek upraven 04.07.22 v 18:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21471
4.7.22 18:55

Zrovna včera přistoupila do MHD slečna s bojovým množství Angelu, tipla bych si že i fejkového. Ale těžko říct, protože mi odumřely čichové bunky.

Proboha - je to těžká, výrazná, přeslazená vůně. Když už to chcete nosit (a ne, fakt se to nehodí ke všem lidem), tak na večer. Ne za vedra k triku a šortkám a hlavně mezi bezbranné civilisty!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6490
4.7.22 18:55

Já používala tuhle a teď mi vyloženě nedělá dobře :nevim: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21471
4.7.22 18:59

A vůbec dneska divnej den - ráno jsem vstala a něco jsme potřebovala a bylo mi nějak mizerně, tak jsem sáhla po Green tea od EA - nekomplikovaná, jednoduchá, lehoučká tuctovka, pro mně s troškou nostalgie, víc toho dneska nezvládnu.

A ta věc na mně dneska smrděla tak, že jsem si to v práci musela umýt. (100% nejsem těhotná, to spíš mám covid :lol: )

Ale ten hejt na Angela platí i kdykoliv jindy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27343
4.7.22 19:04

Pour Blanca od Avonu, zvlášť pěkně rozležená. Smrdí to jak repelent….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 19:15

Vůbec mi nesedí olympea. Jednou jsem jí dostala k Vánocům a vůbec jsem se s ní nemohla vonit protože mi prostě nevoněla ale ani trochu, tak jsem jí odnesla do práce jako kolektivní parfém ať se s tím voní kdo chce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 19:17

Jo a ten angel je na mě taky hrozně těžký :oops: A podle mě je to vůně která sedne fakt málokomu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19409
4.7.22 19:19

Chjo. Mně od covidu smrdí skoro všechno. :roll: Spíš bych zvládla vyjmenovat, co mi nesmrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1187
4.7.22 19:32

Opium od YSL :nevim:
Přitom miluju Black opium, ale ta originální verze, z toho se mi dělá až zle…

A Chanel 5, cítila jsem ho už celkem dávno, ale pamatuju si ze mi to fakt smrdelo a nemohla jsem pochopit co na tom lidi mají…
A zmiňovaný Angel, toho jsme dřív nosila a stydím se, ze jsem byla jedna z těch, co to s nim fakt prehanela :oops: Ted už bych si ho na sebe taky nevzala …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
4.7.22 19:33

Todlencto :roll:

A Chanel No.5…nechapu, co na tom cely svet ma :nevim: cucham to uz leta, jestli jsem do toho nedorostla…a porad ta dubovomahagonova skříň s naftalinem v hubertusech u nas na chalupe :roll:

A cokoliv od Avonu cca 5 minut po navoneni. Takovy stařecky smrad z toho zbyde…

Pardon, vyprovodim se sama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
4.7.22 19:35
@Any9 píše:
Opium od YSL :nevim:
Přitom miluju Black opium, ale ta originální verze, z toho se mi dělá až zle…A Chanel 5, cítila jsem ho už celkem dávno, ale pamatuju si ze mi to fakt smrdelo a nemohla jsem pochopit co na tom lidi mají…
A zmiňovaný Angel, toho jsme dřív nosila a stydím se, ze jsem byla jedna z těch, co to s nim fakt prehanela :oops: Ted už bych si ho na sebe taky nevzala …

Tak zrovna Opium jsem nosila a na zimu aaaach, ale za rok jsem k tomu čuchla a přišlo mi to nějaký žluklý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12776
4.7.22 19:37

Většina levných voňavek z Tety 8o takové ty flakonky za 150 až 250

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1999
4.7.22 19:40

Taky Angel (ma ho ma 86leta znama a je to presne vune na jeji typ-stara, pri tele, cerne obarvene vlasy se zbytkem laku) a Chloe. Ta mi tak nejak cpi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59818
4.7.22 19:43

Mám ráda ty mladistvé, asi sladké.
A nesnesu takové ty smradlavce dámsko pánské, tvrdé, do pepřova.
Těžko se to popisuje. Prostě musím cítit tu vůni na ruce v obchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat