Reklama

Parfémové vody - nevydrží vonět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 17.03.18 11:21
Parfémové vody - nevydrží vonět

Nevím, jestli je to jen můj problém, ale mám pocit hraničící s jistotou, že na mně prostě žádná vůně nevydrží. Zkoušela jsem už ledacos, ale skoro žádná vůně není ze mě cítit. Samozřejmě nečekám, že se za mnou potáhne nedýchatelný odér na tři metry a všichni budou v hrůze uskakovat stranou. Jenomže…
Tak třeba mi voněl J´adore od Diora - řeknete si, je to slušná značka, tak snad to klapne. Navoněla jsem se, na každé zápěstí jeden střik plus na krk. Za dvacet minut se ptám manžela, jestli něco cítí. Na přiblížení necítil nic, teprve když mi zabořil obličej do výstřihu, povídá, že možná trochu něco. 8o Okolí taky nic, to samé s dalšími vůněmi. Jednou jsem se už naštvala a lila to na sebe v solidním množství každou hodinu - sláva, okolí si konečně v mé bezprostřední blízkosti všimlo slaboučké vůně. :nevim: Manželovi jsem koupila Channel, po navonění nádhera, za půl hodiny z něj nic necítím. U takové značky mi to připadá na pováženou.
Možná je to tím, že se mi líbí lehčí a svěžejší vůně. Je mi jasné, že bych objevila pár skutečných držáků, jenže ty se mně a mému okolí nelíbí. Jednou jsem si takhle dovolila nanést na zápěstí jedinou kapku Chloe Chloé. Manžel další dvě hodiny větral barák průvanem a sliboval, že když „to“ okamžitě smyju, koupí mi novou kabelku. K mé smůle ale „to“ nešlo smýt další dva dny. :roll: :mrgreen:
Tak já vám, děvčata, už nevím. Jaké máte s výdrží zkušenosti vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3269 příspěvků 17.03.18 11:24

To neporadim, ja ze sebe vuni necitim temer od okamziku, kdy se navonim, ale okolí jo, temer celý den…pouzivam parfem od Hugo Boss - Ma vie a z Yves Rocher - Oui, a lAmour, ty na mě fakt vydrzi cely den, ale ja je necitim už v momente kdy rano odchazim z domu :roll:

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 17.03.18 11:30

@debra.morgan Díky za reakci, já právě ze sebe taky ne, ale čekala bych, že alespoň slabý závan pro okolí. Hugo Bosse mám taky, jinou vůni než ty. Reakce jsem se sice dočkala, ale musím to stříkat každou hodinu. :roll:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 17.03.18 11:54

Mám Elie Saab le parfum cítím já i okolí, Dior Poison (víc typu) cítím všechny a cítí je i okolí a nekupuju teda parfémovaná vodu ale kupuju koncentraci parfem. Channel Mademoisele to se nedá necitit. Nějaké Oscar de la renta - velmi vyrazne. Dokonce i jeden z Avonu, vanilkový jméno si nepamatuji je na mně cítit tak, že musím opatrně abych neomracila okolí.

Příspěvek upraven 17.03.18 v 12:04

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24065 příspěvků 17.03.18 12:03

Kupuju si vůně z Oriflame :mrgreen:, toaletní vody moc nedrží, ale parfemované spolehlivě celý den, ve vlasech i déle - nebo z oblečení to cítím i po pár dnech, když ho dávám z koše do pračky. Ale mám hodně citlivý nos.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 17.03.18 12:04

Mam ruzne vune, celkem cca 7-8, stridam je a mozna i diky tomu je na sobe citim. Kupuji jiz jen v kamennych prodejnach, staci jeden ci dva nastriky a vonim cely den, u toaletnich vod obnovuji vuni odpoledne.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 17.03.18 12:06

Nekupuj si parfemované vody, ale parfém.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 17.03.18 12:08

Ale asi to bude prostě nějak tebou protože na mně voní výrazně i Lanvin Eclat D'Arpege a to je prostě taková svezenka nanicovata.

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7398 příspěvků 17.03.18 12:23

Vůně obecně moc nevydrží na kyselé kůži, třeba je problém v tom. Mě hodně pomáhá vůni „navrstvit“, navonim se na holé tělo a pak každou vrstvu oblečení. Během dne se taky znovu navonim. Ale s rozumem, aby to bylo příjemné, mám ráda těžší vůně a nejvíc top je profláknutá Coco Chanel Mademoiselle, pro mě neskutečně příjemný parfém co vydrží.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 17.03.18 12:25

Mam vyse zminivany Lanvi a voni mi z vlasu i druhy den, jinak mame s muzem vune z Avonu a taky je citim ja i okoli cely den.

Monchichik
Závislačka 4121 příspěvků 17.03.18 12:25

Mám Lancome, parfémy, různé druhy, já na sobě necítím nic a všichni v práci ví, že jsem přišla, prošla, cítí to. A to na sebe stříkám trošku. Ale štve mě, že na sobě to necítím. A to mám opravdu dobrý čich :lol:

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 17.03.18 12:31

Neco co zarucene vydrzi je elie saab a nebo ted cartier la panthere :palec:

niki V
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 17.03.18 12:31

Já vůně kupuji jen v kamenných parfumerkách, na netu ne, ty jsou opravdu méně koncentrované. V létě používám toaletky a v zimě jen parfém. Pracovala jsem v parfumerii tak toho mám odzkoušeno opravdu mnohoo, také mám ráda svěží a pudrové vůně a u těch se musí ten držák hledat :kytka:
Napíšu pár tipů:Chanel Chance Tender, Narciso Rodriguez Eu de Musc, Versace Eros pour Femme

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 12:45

Já používám běžné dostupné vůně v drogerii. Aktuálně mám Mexx a miluju C-THRU. Stříknu asi 3× - krk a výstřih, někdy ani to ne. Ze sebe to necítím za chvíli, okolí nevím, neptala jsem se, ale když si druhý den to tričko vezmu zase, to většinou cítím. Nebo dost často večer ve sprše, asi jak to smývám a vůni „rozpohybuju“ :think:

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 17.03.18 12:45
@radkka píše:
Nekupuj si parfemované vody, ale parfém.

Bohužel parfémů je oproti parfémovým vodám málo. Většinou se jedná o těžší vůně a ještě jsem nenašla ani jeden jediný parfém, který by mi voněl. Proto parfémové vody. Když mi už konečně něco voní, tak se sháním, jestli dělají i parfém a ještě nikdy se mi nestalo, že by se u mé oblíbené vůně dělal i parfém.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama