Parfumerie - Douglas, Sephora, Fann, Marionnaud

Zami
20.10.13 18:39

Parfumerie - douglas, sephora, fann, marionnaud

V které z těchto kamených parfumerií nakupujete nebo se vám nejvíce líbí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
colafit
20.10.13 18:54

Já nakupuji v Sephoře, ale důvod ti neřeknu. Prostě to tam mám ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
1136
20.10.13 18:55

Naposledy jsem byla v Sephoře, ne že by se mi tam nelíbilo, ale víckrát ne, šíleně předražené!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
20.10.13 18:59

@Zami Ahoj, hodně často chodím do Sephory a jsem tam zajdu mrknout do Douglasu.
Zrovna nedávno jsem si z Douglasu odvezla Lancome vůni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zami
20.10.13 19:03

Já taky asi nejvíc sephora, ale jen když mám 20% nebo 30% slevu, nejlépe s dárkem navíc. Občas douglas, ale tam nemají tolik akcí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.13 19:13

Marionaud nemá takový výběr.
Douglas velký výběr, široká škála značek.
Sephora, jo dobrý, ale ty jejich vymoděný prodavačky. Červená rtěnka na holkách, kterým vůbec nesedí a vrchol otisk rtěnky na zubech :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5847
20.10.13 19:16

Sephora :mrgreen: mam ji nejbliz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
20.10.13 19:45

V zadne, uz jedine na internetu, nejlip zahranicni eshopy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
20.10.13 19:51
@Anonymní píše:
Marionaud nemá takový výběr.
Douglas velký výběr, široká škála značek.
Sephora, jo dobrý, ale ty jejich vymoděný prodavačky. Červená rtěnka na holkách, kterým vůbec nesedí a vrchol otisk rtěnky na zubech :zed: :mrgreen:

a proč anonymně?

• Citovat
  • Nahlásit
23860
20.10.13 19:59

Já nemůžu ani do jedný. Smrdí to tam jak kurvin kufr, jak tam báby zkoušej jeden parfém přes druhej :poblion: Takže holt osvědčený značky a internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
20.10.13 20:12

Mně se líbí ty bílo-černé papírové taštičky, co má Sephora, takže asi Sephora :mrgreen:
Ne, dělám si srandu. Ty ostatní jsou taky fajn. Já teď byla nedávno i v kamenné parfumérce El-Nino a taky v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32803
20.10.13 20:17

Očichám v kamenkách, pořídím v int. obchodech. Mají tam i skvělé značky, které v kamenkách nemají a cenově je to někde úplně jinde. Navíc v kamenkách je sortiment na jedno brdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
20.10.13 20:24

Libila se mi Sephora a Douglas, ale nedavno (teprve) jsem objevila kouzlu nakupu vune na netu - usetrit petikilo uz za to stoji.
Takze tam to ocicham, a pak objednam na parfums.cz. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32803
20.10.13 20:26
@nakukovatelka píše:
Libila se mi Sephora a Douglas, ale nedavno (teprve) jsem objevila kouzlu nakupu vune na netu - usetrit petikilo uz za to stoji.
Takze tam to ocicham, a pak objednam na parfums.cz. :mavam:

El-nino je taky prima a načítá se tam sleva za věrnost. V létě jsem od nich dostala jako věrná a utrácivá zákaznice balíček voňavých dárků jen tak.Je ale fakt, že jsem tam už nechala asi 20 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mattah
3.11.13 08:03

parfumérie

Taky jsem párkrát zašla do některé parfumérie, ale některé prodavačky, to je fakt „trága“,to jejich zbožíznalsví a vystupování taky. Oni si je snad klonují, nebo co, protože těch negativních ohlasů co jsem už slyšela, nebo četla je bezpočet 8o. Dcera chodí do Sephory, tam jsem si už i několik parfémů koupila. Nejvíc mě ale štve, když si chci vyzkoušet nějaký parfém, tak požádat o vzoreček, některé prodavačky dělají, jako kdyby to dávaly ze svého, když jsem se jí zeptala, kolik to stojí, že si ho ráda zaplatím, tak zase na mě koukala jak na „blbku“. Ať se pak nikdo nediví, že si každý nakoupí raději na internetu. Nejdražší parfémy mají ve Fannu a ještě většinou zamčené, takže když jdete už potřetí požádat nějakou nafrněnou důru, aby Vám jako laskavě odemkla vitrínu, tak to každého spolehlivě odradí. Když si mám koupit nechutně předražený parfém bezmála za tři tisíce, tak si ho musím doprčic řádně vyzkoušet na kůži, to ví snad každý. Teď už nakupuji jenom na internetu, i vzorečky, momentálně mě zaujaly arabské parfémy, takže všechny parfumérie i s jejich „namistrovanými“ otrávenými, anebo falešně vlezlými prodavačkami mi můžou být ukradeny. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat