Parfumérie - zkušenosti, pracuje tam někdo?

458
12.8.20 20:24

Parfumérie-zkušenosti,pracuje tam někdo?

Dobrý večer, máte někdo zkušenost s parfumérkami? Pracuje tam někdo z Vás? Já dnes byla doslova šokovaná a říkám si, co je to za chování. S dcerou jsme vyrazily do Prahy, šly jsme do jednoho obchodního centra a z chodby koukaly do otevřené parfumérky. Podotýkám, že jsem nebyly uvnitř. Vyšla jedna prodavačka a řekla mi, abych s tím fakanem šla pryč. Ptám se jí prosím? Myslela jsem, že ji jednu vracím. A přiznám se, že mě to pěkně sebralo. A to jsme byly na veřejné chodbě, nešly dovnitř. To je běžný přístup? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18188
12.8.20 20:29

Prosím tě opravdu se musíš ptát na internetu, jestli je to normální přístup? :roll: jako že by to měli pracovníci parfumerií v popisu práce? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7735
12.8.20 20:32

Jasně, je to normálni postup když jen blbě cumis dovnitr. Vtip samozřejmě. Okamžitě bych si vyžádala vedoucí a stezovala si. Ta by letěla jak nemydlenej blesk. Já čumím, co si lidi nechají líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
12.8.20 20:33

@terien Mě spíš překvapilo. že děti se ani z chodby nesmí dívat dovnitř. To jsem nikde nezaznamela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22411
12.8.20 20:47

Já bych konečně chtěla nějakou vymakanou propracovanou trollí diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18188
12.8.20 20:50
@JanaKr píše:
@terien Mě spíš překvapilo. že děti se ani z chodby nesmí dívat dovnitř. To jsem nikde nezaznamela.
:roll: svatá prostoto. Samozřejmě že smí, že ty neumíš otevřít pusu je tvůj problém. Bůhví, jak to bylo prosím tě.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
12.8.20 20:51

Minulej tejden sem byla s klukem v Palladiu, šli sme na hračky a koupit vůně babi, dědům, tátovi a ségře. Prodavačka v Sephoře se mohla rozkrájet, pořád nám byla v zádech, vybrala sem 6 parfémů a pár nesmyslů k tomu. A ptám se jí, jestli nám to může zabalit a kluk mi do toho povídá, že babi vemem… a už to nedopověděl. Hystericky na něj štěkla „zmlkni smrade“. Měla sem co dělat, abych jí minimálně jednu nenatáhla. V poslední chvíli sem se ovládla a popadla syna, ten v šoku, a se slovy „tady mě už nikdo neuvidí, jdeme jinam“, odešla. Letěla za mnou, že tam mám ten nákup a já si v duchu říkala, nabouchej si ho někam. Vtipný je, že tu samou sem potkávala na Václaváku, jednou mi říkala, že dítěti taky chtěla koupit takovou tašku, co sem měla v ruce, ale byla drahá. Matka bude, ale na přes držku. Jestli maj provizi z nákupů. tak jediný, co mě těší, že sem jí nepřihrála prachy. Kdyby tam s námi byl chlap, mělo by to dohru. K. ráva pitomá :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
12.8.20 23:19
@Hamouzka píše:
Minulej tejden sem byla s klukem v Palladiu, šli sme na hračky a koupit vůně babi, dědům, tátovi a ségře. Prodavačka v Sephoře se mohla rozkrájet, pořád nám byla v zádech, vybrala sem 6 parfémů a pár nesmyslů k tomu. A ptám se jí, jestli nám to může zabalit a kluk mi do toho povídá, že babi vemem… a už to nedopověděl. Hystericky na něj štěkla „zmlkni smrade“. Měla sem co dělat, abych jí minimálně jednu nenatáhla. V poslední chvíli sem se ovládla a popadla syna, ten v šoku, a se slovy „tady mě už nikdo neuvidí, jdeme jinam“, odešla. Letěla za mnou, že tam mám ten nákup a já si v duchu říkala, nabouchej si ho někam. Vtipný je, že tu samou sem potkávala na Václaváku, jednou mi říkala, že dítěti taky chtěla koupit takovou tašku, co sem měla v ruce, ale byla drahá. Matka bude, ale na přes držku. Jestli maj provizi z nákupů. tak jediný, co mě těší, že sem jí nepřihrála prachy. Kdyby tam s námi byl chlap, mělo by to dohru. K. ráva pitomá :cert:

No, tak to bych tedy jen tak neodešla. Řekla bych jí něco od plic, nechala si zavolat vedoucího a uvedla bych svoji zkušenost na jejich stránky/ fb. Nákup, který jsem si vybrala bych očekávala gratis jako omluvu 😛

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
13.8.20 09:53

@Purple Rain mám dojem, že vedla Václavák a kdo ví jestli nevede Palladium. K. ráva jedna :cert: a já jí kšefty už rozhodně dělat nebudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
13.8.20 11:25
@Hamouzka píše:
@Purple Rain mám dojem, že vedla Václavák a kdo ví jestli nevede Palladium. K. ráva jedna :cert: a já jí kšefty už rozhodně dělat nebudu

Nadřízené určitě má. No, mě by tam už nikdy neviděli ani po omluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
13.8.20 22:23

@Purple Rain mně se neomluvil nikdo. Vedle ní stála další a ta byla trošku zaskočená. Když sem táhla syna pryč, tak to určitě náležitě okomentovaly, že sem hysterka nebo špatná matka, ale na jejich názor se můžu víc co. Je mi to jedno. A nemám v úmyslu tam někdy vkročit. Koukala sem, že maj provize z obratu, udělalo mi radost, že sem jí tam nic nenechala a jejího děcka/děcek je mi líto. K. ráva je to neskutečná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
14.8.20 09:33

@Hamouzka tak od takové kraviny bych omluvu na místě vůbec nečekala a od kolegyně také ne (pokud ta nepříjemná byla její vedoucí). Ale stěžovala bych si přímo na konkrétní zamestnance na firmě (web, fb) a požadovala řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
14.8.20 22:18

@Hamouzka Také to bylo Praha Palladium. Tvářila se, že tam dělá minimálně ředitelku, strašně důležitě. Na vedoucí bych ji tipla. Věk do 50 let, stažené delší tmavé vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
15.8.20 17:06

My občas se podíváme do arkad a tam je to ok..a to vždy hlásím ze koukám jenom co je nového a mala se chce navonet :lol: ale kreteny potkas všude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama