Parkování v Olomoucké nemocnici

3
14.4.21 10:23

Parkování v Olomoucike nemocnici

Dobrý den včera jsem byla hospitalizován s dcerkou jako doprovod na dětské klinice. Prijela jsem autem a u vrátnici předkládám průkaz ztp/p stim ze tu budu déle jak je to s poplatnením. Na vrátnici mi bylo zdeleno že vyjimka není ze platí každý a jestli se mi nechce platit parkovné zák mam parkovat mimo areál. Ja s taškou kočárem plejáda se speciálním jídlem mam parkovat mimo areál. Jsem naštvaná jsem tu první noc za každou hodinu platim 10 Kč. A to tu budu až do pátku. Opravdu jsem hodně naštvaná. DEKUJI ZA NAZOR OSTATNÍCH. S pozdravem Dostalova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1501
14.4.21 11:29

@ddostalka Ceník za parkování a všeobecné podmínky jsou na stránkách nemocnice.
Pokud jsem někde plánovaně hospitalizovaná, tak se automaticky dívám i na informace dané nemocnice/oddělení a vše co kolem potřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2513
14.4.21 11:35

Tak ještě můžeš až dítě spí jít přeparkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
14.4.21 11:38

A nebo můžeš ztratit parkovací lístek. Budeš to mít za 500. 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.4.21 11:52

Tak v tom případě nevim na co mám tu legitimace ztp/p

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2513
14.4.21 12:12

@ddostalka máš spoustu jiných výhod, ne? ZTP má dnes každej druhej a kdyby všichni jeli do FNOL, nezbylo by místo pro lidi, co ZTP nemají a jdou třeba jen na kontrolu. Je to blbý a krutý, ale máte všude vyhrazený místa, dálnici bez poplatku, ve městech nemusíte platit parkovné, tak prostě tady to tak není a pravidla platí pro všechny. Co člověk se zlomenou nohou? Ten ZTP nemá..v nemocnici se tak nějak hromadí indisponovaní lidé, tak asi chtějí stejné podmínky pro všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.4.21 12:38

S dětském které je plne na me závisléj kde potřebuji auto mít co nejblíž kdy mám tolik věcí sebou tak je jasné že ho zaparkuji u pavilonu.Lidi se zlomenou nohou můžou mít sanitku. Myslim že je to nesmysl ten poplatek pro všechny. Jezdim s dcerou do zahraničí a nikde neplatil jen v Olomouci v nemocnici. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
14.4.21 12:56

No a co ti pomuze, ze ti tu nekdo napise, ze je to dobre/spatne? Odpusti ti nekdo na zaklade toho ten poplatek? Neodpusti. Ve fnol je mista na parkování hodne malo a to i potom, co rozsirili ta odstavna parkoviště, clovek tam kolikrat ve vsedni den krouzi jak trubicka. Proto se zpoplatnenim ja osobne souhlasim, protože nebyt tech bran, tak by se tam clovek nedostal uz vůbec. Ted ti nezbyde, nez ty prachy bud obetovat, nebo zajistit rodinu/pratele, ze by ti v pripade potreby kocar dovezli, nebo jit přeparkovat nekam mimo a kdyz dite bude spat, tak si pro veci vyslapnout. Jako je to opruz, ale zdravotní pece je porad zdarma a clovek uz po nich uplne nemuze chtit, aby poridili jeste parkovaci veze a idealne profi sofery k tomu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2513
14.4.21 13:01

Tak ještě se dá - zastavím u pavilonu, odnesu věci na oddělení, vrátím se k autu, zajedu někam zaparkovat, dám dítě do kočáru a dojdu na oddělení pěšky.
Nebo - dojdu pěšky s kočárkem, ubytuju dítě na oddělení, vrátím se do auta, nechám tam kočár a vezmu věci.
Jo asi je to blbý. Mě zase štvou ty invalidní karty. A zrovna teda v nemocnici by měla být pravidla pro všechny, protože skoro každý tam má nějakou bolístku a taky řeší dopravu sebe a věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat