Partnerova minulost, mám se bát?

Anonymní
26.12.19 21:58

Parnerova minulost, mam se bat?

Ahoj
s přítelem jsme spolu rok, postupem času jsem se dozvěděla o jeho minulosti a jeho předchozích vztazích.

Přítel je o 10 let starší, a podle toho co jsem se doslechla tak měl celkem bohatou sexuální minulost.
Netrvalo dlouho a dozvěděla jsem se že spal s hodně promiskuitními typy žen, sám měl okolo 10 sexuálních partnerek což mi teda taky přijde dost 8o, ale nedávno jsem zjistila že spal s holkou co měla okolo stovky chlapů. :? 8o

Křičela jsem že půjde na testy, už delší dobu mu odmítám orální styk, prostě se mi hnusí.
On to všechno bere, omluví se mi, ustopí a odsouhlasil že pujde :(
Navíc se teď bojím hpv infekce protože vystřídal tolik partnerek. Před ním jsem sexuálního partnera neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.12.19 22:00

Hm…asi budeš bez partnera, a to dost brzo, jestli neubereš.

A teď mi řekni: za co se jako omlouvá??? Za to, co si dovolil, kdy tě jako neráčil znát??

Že trváš na testech, chápu, ale že mu děláš scény, to už fakt ne. Na národním výboru ti ho nepřidělili, buď ber anebo nech bejt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
26.12.19 22:02

To je troll? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ja mela 4 sexualni partnery a manzel…urcite vic nez deset. Spis 20 :lol: A co jako? Dulezite je, ze je mi verny. A to je. Na testy jsem ho poslala jeste pred prvnim sexem. Byl zdravý a jsem ráda, že má zkusenosti. Protoze v sexu je fakt nadpozemsky dobrej :* ;)

• Nahlásit
  • Citovat
12280

10 partnerek není zas taková hrůza, testy si určitě udělat může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
26.12.19 22:03
@mývalova žena píše:
Hm…asi budeš bez partnera, a to dost brzo, jestli neubereš.

A teď mi řekni: za co se jako omlouvá??? Za to, co si dovolil, kdy tě jako neráčil znát??

Že trváš na testech, chápu, ale že mu děláš scény, to už fakt ne. Na národním výboru ti ho nepřidělili, buď ber anebo nech bejt.

Tak po roce si na testy muze skocit sama. Neni uz asi nic co by on pripadne mel a ona ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 22:05

Kolik mu je? Nevidím problém v 10 sexuálních partnerů. Ovšem ochrana je důležitá :palec: mě je 26 a měla jsem jich tuším okolo 8.. A Teda jako coura si nepřipadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
26.12.19 22:05

@Mika.ella1 jejda, tak tohle jsem přehlédla…a tím pádem no comment, být zakladatelkou, šla bych se léčit s paranoiou a hysterií :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.12.19 22:07

No.. věděla jsem, že panny jsou magorky ve většině případu a nikdo mi to nevěřil 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
26.12.19 22:08

Testy nejsou nic proti ničemu. Ale s těma scénama bys měla přestat, to je fakt mimo vyčítat partnerovi, že na tebe nečekal jako panic v klášteře. A za co se ti omlouvá to teda nechápu.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
26.12.19 22:15

Trochu se zklidni a přestaň na něj řvát,10 není tolik, a to že jsi neměla před ním žádnýho je tvůj problém a ne jeho. A pokud si myslíš že když mu nebudeš dělat orál a budeš sním normálně spát že se nemůžeš nakazit tak jsi na omylu. Pokud máš problémy že se nakazíš tak počkej na testy a neměj s ním žadný sex a zároveň si udělej testy taky, aby jsi měla klid na duši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4933
26.12.19 22:29

Hm, kolik ti je? V nějakých šestnácti by mi 10 přišlo asi taky hodně, ale pokud je mu třeba k třiceti, tak to ti stačí dva dlouhodobé vztahy, čtyři krátkodobější a nějaké to divočejší experimentální období. Ale chápu, že i to ti může vadit. Máš každopádně dvě možnosti, buď to překousneš a nebudeš mu to už vůbec předhazovat, nebo ne a pak to raději skonči. Je to jeho minulost a už se na tom nic nezmění - a když se kvůli tomu budeš rozčilovat, akorát pokazíš tu přítomnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11204
26.12.19 22:31
@Mika.ella1 píše:
Tak po roce si na testy muze skocit sama. Neni uz asi nic co by on pripadne mel a ona ne :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
26.12.19 22:34

10? Nevím kolik je partnerovi, ale na dnešní dobu to nic není… můj přítel jich měl kolem 40 a místo toho abych se hroutila tak zase po něm chci aby mi o nich vyprávěl různé sexuální zážitky… jsem rada ze jich vystřídal tolik- ví co má dělat a umí uspokojit moje touhy… nech ho žít nebo ti uteče…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
26.12.19 22:43

Tipuji, že tobě je kolem 18 a jemu bude ke třicítce, že… Nakazit HPV infekcí tě může i chlap, který se vyspí s jednou, to samé jiné choroby. Víš třeba, že genitální opar či bradavice se dají přenést i při sexu s kondomem, stačí, že jejich výskyt je v podbřišku? A s těmi jeho údajnými sexuálnímu partnerkami jsi u toho byla, nebo máš v jejich ložnici sledovací zařízení? Taky dost záleží na tom, co je pro tebe promiskuitní, když tě deset sexuálních partnerů dokáže vyvést z míry tak, že děláš hysterické scény. Já třeba vůbec nevím, kolik sexuálních partnerek měl můj muž a nebudu naivní, v jeho 47 letech a s jeho charisma tuším, že jich bylo dost. Ale je mi to jedno. Žádnou pohlavní nemoc jsem od něj nedostala a jsem zastáncem toho, že takové věci se nevypráví. Taky za sebou mám trochu promiskuitnější období, ale určitě není nic, čeho bych litovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama