Parní hrnec s mixérem na příkrmy

1063
28.2.21 10:48

Parní hrnec s mixérem na příkrmy

Zdravím,
zvažuji koupi parního hrnce s mixérem na příkrmy. Zajímaly by mě zkušenosti jiných maminek - co máte, jak jste/nejste spokojené, využíváte i na vaření v páře pro dospělé/starší děti?

Je mi jasné, že pro někoho jsou to vyhozené peníze a stačí hrnec a tyčový mixér (naše maminky to zvládly i bez tyč. mixéru), ale chci si udělat nějakou představu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
28.2.21 11:09

Na dceru jsem to nechtěla, na druhé zvažuju spíš multifunkční hrnec (umí to páru, ale i rýžovar, pomalý hrnec, tlakový hrnec etc) a klasickej tyčák. Jen pára+mixér mi nestojí za ty peníze, zabrané místo v kuchyni a pak ještě starost s prodáváním, až skončí období příkrmů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
1.3.21 23:22

@KraliceAlice

momentalne liecim dost skaredy uraz z tycoveho mixera. asi uz na neho nikdy nesiahnem. hlavne nikdy necistitked je to v elektrike.

viac tu: https://www.emimino.cz/…rkou-415852/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
2.3.21 08:46

@Lily Evans to je taky pravda, ale planuju jeste druhe mimco a po nem bych to uz neprodavala ale treba nekomu znamymu jen dala na doslouzeni… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
2.3.21 08:46

Ja mam Philips Avent 4v1 a super, prikrmy jsou skoro bez prace, vsechno se deje v jednom pristroji..nasekas, hodis do nadoby, dolejes vodu do nadrzky, zmacknes tlacitko a jidlo se udela v pare..pak jen otocis nadobku a rozmixujes..navic si muzes zbytek prendat do specialnich nadobek primo na ten pristroj a druhej den jen nasadis a ohrejes znovu v pare, pripadne zmrazis a pak nekdy zase v pare rozmrazis🙂uz jsem v tom delala i brambory na kousky pro sebe jako prilohu a dokonce i kasi😅a planuju v tom delat pozdeji i normalni jidlo pro malou..minimalne bramburky se zeleninou na pare. Doporucila bych spis ten 4v1 nez 2v1,ten je mensi a neda se v nem ohrivat a rozmrazovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
2.3.21 08:49

@Minči jejej, brrrrr, to je mi lito! Ja mam z tady tech nozu respekt - videla jsem co mixer udelal s plastovou sterkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10834
2.3.21 08:53

@KraliceAlice Mám Beabu Babycook a byla jsem z ní nadšená, teď ji použiju i pro další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
2.3.21 09:29

@KraliceAlice já mám nějaký iracionální odpor ke kuchyňským gerétům, čím míň přístrojů, tím líp. Taky mám malinkou kuchyň :mrgreen: i tak si myslím, že něco co neumí nic jiného než páru a mixér je zbytečnost, když už, ať to má těch funkcí víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
2.3.21 21:46

@KraliceAlice Tak si asi vies predstavit co mi to urobilo s ukazovakom 8o od januara sa liecim :,(. Naviac na pravej ruke :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.3.21 08:37

@Dominikap0 ok, diky za tip. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.3.21 08:39

@bertoldina a jaky tip presne? Beaba ma tech Baby cooku vic, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.3.21 08:41

@Lily Evans rozumim…ja se zas obavam, ze vic funkci nevyuziju, tak proste az skonci prikrmy poputuje nekam do sklepa cekat na sourozence. No jeste to musim promyslet (jeste mam cas, jeste neprikrmujem) :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.3.21 08:43

@Minči jeee :( to me mrzi, clovek si rekne prst a kdyz ho potom nemuze pouzit, tak teprve vidi, jak chybi. Preju at je to brzy ok!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10834
3.3.21 09:32
@KraliceAlice píše:
@bertoldina a jaky tip presne? Beaba ma tech Baby cooku vic, ne?

Tenhle .

Kupovala jsem ho v podstatě nový na bazaru od paní, jejíž dítě jídlo z toho nechtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
3.3.21 21:06

Já mám ten Avent 2v1. Zvažovala jsem ten 4v1, ale rozmrazit není problém cokoli klasicky (večer do lednice, když si vzpomenu pozdě, do teplé vody). Samozřejmě to je věc názoru, ale píšu svůj. Nejsem šetřil, ale 4v1 mě neoslovil.
Jsem dost pracovně vytížená (klasickou MD a RD jsem neměla) a opravdu hodně mi pomohl. Od prvních zelenin, přes masozeleniny, i ovoce v páře, když se začíná s ovocem. Prcek má rok a půl a stále Avent využívám - když “nemůže” to stejné jídlo s námi (třeba řízek;), nebo přílohy - často jí v něm dělám zvlášť různé brkaše se zeleninou, už s mlékem,…). Třeba jen přidám pečené maso, které peču s naším (v samostatným pekáčku, celkem zatím řešim nesolení, u tchánů je vysoký tlak…). Já doporučuju tento. Ale je jasné, že ti tu mraky lidí napíše, že je to naprd a vyhozený prachy. Záleží, na co vše máš čas. Mě třeba to vysypávání zeleniny z pařáčku, mixování tyčákě u našich dost prudilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat