Parní pračka LG F4WV910P2 - blednou barvy, trhá se oblečení

5
6.1.20 10:18

Parní pračka LG F4WV910P2 - blednou barvy, trhá se oblečení

AHoj, máme od Vánoc set pračky se sušičkou a nejsme spokojeni s výsledkem.
Barevné prádlo ztrácí barvu, občas je i něco potrhaného. Dnes vyndaná dětský zimní bunda s prasklým švem (zaplé zipy, naruby). Na dětských kraso oblečení byly takové malé kamínky. Ikdyž bylo prádlo naruby, jsou pryč. Již dva roky práno v normální pračce za 1/4 ceny a nikdy žádný problém. Barevné perem v Ariel kapsle na nejměnší teplotu.
Ze sučičky je prádlo zmačkané, vyzkoušeny jak krátké tak i dlouhé programy. I teplé, když se tryčka složí, tak to nejde bez žehlení nosit.

Máte někdo obdobnou zkušennost s pračkou LG?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24604
6.1.20 10:40

Mám LG necelý rok a pere krásně, vše bez problémů. Mam teda jiný model, na deset kg F104J6JY0W. S předchozí prackou gorenje jsem měla problém že trhala prádlo, všude dírky. A to jsem ji měla sotva pět let. Teď za ten necelý rok problém žádný. Barvy pořád krásné, prádlo taky. Kaminky a ozdoby drží, Peru normálně na 40,na 60.Se sušičkou zkušenost nemám. Jsem momentálně bez ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
6.1.20 10:49

Můžete popsat, jak perete prádlo s kamínky? Na jaký program, teplotu, prášek či gel (typ), otáčky apod. Snažíme se přijít na to ce děláme blbě či jinak než je dobře.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24604
6.1.20 13:05
@Beny44 píše:
Můžete popsat, jak perete prádlo s kamínky? Na jaký program, teplotu, prášek či gel (typ), otáčky apod. Snažíme se přijít na to ce děláme blbě či jinak než je dobře.
Díky

Peru to normálně s ostatním prádlem, na 40, buď tmave nebo světle(podle barvy) program smíšené prádlo a 800 otacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama