Parní sušička pro manželku má někdo zkušenosti s párou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Conelius
Nováček 5 příspěvků 09.12.18 11:12
Parní sušička pro manželku má někdo zkušenosti s párou?

Ahoj ženský prosím o radu manželce chci koupit sušičku k vánocům a celé 3 dny to studuji. A dospěl jsem k názoru že bude nejlepší s párou, ale zajímají mě zkušenosti zda se vyplatí mít sušičku co to na konci sušení projede párou prádlo(protože nevím proč je na trhu jen pár modelů co umí i páru většina ji neumí). Jinak jako jedny s nejprodávanějších u nás je AEG, ale nevím proč účinnost kondenzace mají všechny jen B naproti Beko, Whirlpool, Gorenje, LG, Elektorlux má účinnost A. Beko je naprodávanější, ale neumí páru. Nejlépe mi vyšla sušička podle parametrů Gorenje DA83ILS/I a cena je dobrá 15500 kč za parní A+++. Napíše mi někdo kdo má zkušenosti párou díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
čarodějka1311
Kecalka 492 příspěvků 09.12.18 11:19

Sušička jako dárek ženě k Vánocům? Vážně? Hlavně tam nepiš, že je to pro ni, dej to jako pro celou rodinu a ženě kup nějaký normální dárek. Fakt. Ať nejsi zklamaný reakcí, že dáváš takový dárek a ona je ještě naštvaná. A nech ji vybrat si, určitě bude vědět, co využije.

Conelius
Nováček 5 příspěvků 09.12.18 11:21

Ne vybírám já ona ji nechce, ale pořád nadává jak nemá čas žehlit takže ji to kupím mělo by jí to ušetřit čas

Bábrdl
Generální žvanilka 22068 příspěvků 09.12.18 11:23

@Conelius Zkušenosti s párou mám, mělo by se to pak míň mačkat, ale rozdíl nevidím. Takže podle toho bych se nerozhodovala.

Pokud tvoje žena nemluví o ničem jiném, než o tom, jakou by chtěla sušišku, směle do toho. Ale jistli ne, brala bych sušičku jako dárek „pro rodinu“ a ženě koupila něco normálního.

Neříkám, že praktické dárky jsou vždycky chyba. Já jsem si přála robo vytírač a výslovně jsem ho chtěla a měla jsem z něj rADOST. Ale kdyby mi manžel dal jen tak sám od sebe třeba vysavač, byla bych dooost naštvaná. :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 22068 příspěvků 09.12.18 11:25
@Conelius píše:
Ne vybírám já ona ji nechce, ale pořád nadává jak nemá čas žehlit takže ji to kupím mělo by jí to ušetřit čas

Jestli je to „hospodyňka non plus ultra“, tak ti bude žehlit i ze sušičky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jestli je taková jako já, nebude žehlit, i když to neprojde párou :mrgreen:

Předpokládám, že máte kam tu sušičku strčit, je to docela velkej werk.

čarodějka1311
Kecalka 492 příspěvků 09.12.18 11:25

Já to chápu, že to myslíš dobře, jen Ti radím z pohledu ženy… Já prostě nemám ráda, když se věci do domácnosti dávají ženě jako dárky, no. Není to ten důvod, proč ji nechce? A jinak, já mám Beko bez páry a je boží. Nevím, co by třeba pára udělala s obrázky na tričkách? My máme obrázky skoro na všem… A vysoká teplota páry asi nebude to nej. A nebude se to více srážet? Nevím, nemám zkušenost. Ale jinak, sušička je fakt skvělá věc, nežehlím skoro nic…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11564 příspěvků 09.12.18 11:27
@Conelius píše:
Ne vybírám já ona ji nechce, ale pořád nadává jak nemá čas žehlit takže ji to kupím mělo by jí to ušetřit čas

Das ji k Vánocům susicku, co nechce? To je vtip ne. Jinak k páře - mam lg s parou, extra rozdíl v tom nevidím

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 09.12.18 11:31
@Conelius píše:

Jestli jí nechce a bude to jako „překvapení“ tak k tomu hlavně kup nějaký mega dar jako něco, co je opravdu pro ní, protože to je jako dostat smeták..

růžový achát
Kelišová 5729 příspěvků 09.12.18 11:32

Ja dostat pod strom sušičku tak už ho fakt vystěhuju :P, to je jako dostat mixér :P a vysavač :P

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 09.12.18 11:34

@růžový achát A sadu utěrek jsem chtěla napsat

růžový achát
Kelišová 5729 příspěvků 09.12.18 11:35
@Bábrdl píše:
Jestli je to „hospodyňka non plus ultra“, tak ti bude žehlit i ze sušičky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jestli je taková jako já, nebude žehlit, i když to neprojde párou :mrgreen:

Předpokládám, že máte kam tu sušičku strčit, je to docela velkej werk.

Da se koupit na pračku nástavec stojí to asi litr a na to prdneš ten stroj času. Ja si na to nechala dělat skříň

růžový achát
Kelišová 5729 příspěvků 09.12.18 11:35
@pikola píše:
@růžový achát A sadu utěrek jsem chtěla napsat

Jo ty se hodí vždycky :lol:

Conelius
Nováček 5 příspěvků 09.12.18 11:37

Ale řešíte tu nesmysli ženská má na co si ukáže mě zajímají zkušenosti s párou

Jaja97
Stálice 68 příspěvků 09.12.18 11:40

Tak pokud susicku ona vubec nechce, tak bych zadnou nekupovala, navic jako darek k vanocum…

Jinak mam AEG s parou a musim i tak zehlit, hlavne kosile a halenky

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 09.12.18 11:42
@Conelius píše:
Ale řešíte tu nesmysli ženská má na co si ukáže mě zajímají zkušenosti s párou

A na co si neukáže to jí koupíš..
Sušičku mám bez páry. nevím osobně k čemu by mi to bylo kdyby páru měla. Když to nevyndáš hned stejně to bude sežvaněný

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >