Párová terapie zvládání agrese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 06:04
Párová terapie zvládání agrese

Dobrý den, odešla jsem od manzela s dítětem z důvodu nezvladatelnosti hadek, které měly zhorsovaci se tendenci.Uz jsem se bala i ze se pobijeme a nakolik máme male dite 2,5roku a bylo často přítomno u Velice agresívnych hádek, tak jsem odešla. Chtela jsem ukončit vse rozvodem nakolik manzel tvrdil ze jsem jediný původce situace a trvá to od tehotenstvi, ale poprosil mne, ať to tak radikálně neřeším. bohuzel samy to nezvladneme a rada bych poprosila o nějaké tipy co vám pomohli.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3795 příspěvků 22.10.18 07:25

Pokud veškerou vinu hází na tebe, asi bych se zamyslela, zda má terapie nějaký smysl. Jo, kdyby uznal svůj podíl viny, tak bych asi něco zkusila. Ale takhle mi přijde jako manipulátor. Já nic, to všechno ty.
Určitě mu neskutečně c na nějaké kajícné řeči.

Demi
Závislačka 4182 příspěvků 22.10.18 08:37

Především je mi líto vašeho dítěte. To je fakt hodně blbé předvádět před ním scény. Podle toho, co píšeš, to na mě působí tak, že jste oba s manželem tak trochu stejní, oba se hádáte, oba po sobě řvete, oba jste stejně nezralí žít normální vztah.
Udělala dobře, že jsi odešla. Syn bude ve větším klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.18 20:06

Spis jestli nekdo nezna konkrétni metódy,kurzy cokoliv.

Pizamar
Nováček 1 příspěvek 04.12.18 11:28
studentka psychologie

Pokud vás manžel označuje za jediného původce hádek, tak vám párová terapie nepomůže :nevim: to je prostě fakt. PÁROVÁ terapie má svůj název proto, že tam jdou oba dobrovolně a schopný reflektovat svoji část viny, oba ochotni na svém chování něco změnit atd., jedinec párovou terapii neutáhne. Pro jedince je terapie individuální, ale to už je na vašem zvážení, zda je to pro vás to pravé ořechové…
Jinak určitě možnosti jsou, stačí využít google vyhledávač, párovou terapii není problém dohledat. Na změny ve vzorcích chování, nácvik komunikace atd. je dobrá KBT terapie; dále **apod., nebo na psychologické konferenci mě zaujalo toto: ***atd…

** odkaz odstraněn adminem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >